Prvi bodovi za Slogu

Fudbaleri Sloge zabeležili su prvu pobedu ove sezone, pobedivši ekipu Borca rezultatom 3:1.

Prvo poluvreme proteklo je u potpunoj dominaciji domaćina. Odbrana  Sloge, kojom je komandovao neprelazni Milan Stevanović, delovala je besprekorno. Fudbaleri Borca jedva da su uspevali ozbiljnije da ugroze golmana Ivanovića, koji je menjao kažnjenog prvog čuvara mreže Dimitrijevića.

Prvo uzbuđenje viđeno je u 4.minutu. Jovanović je oboren u šesnaestercu gostiju, sudija je pokazao na belu tačku, a Pavković šutirao pored gola. Isti igrač mogao je da dovede Zagoričane u 23.minutu u vođstvo, ali je šutirao pravo u gostujućeg golmana. U 41.minutu Ivanović je sjajno uposlio Pavkovića koji je postigao prvi gol. Bio je to rezultat prvog poluvremena. Igrao se 49.minut kada je Vesić oduzeo loptu na sredini terena proigrao Ivanovića, ovaj je asistirao Jovanoviću kome nije bilo tesko da sprovede loptu u nebranjeni deo mreže. U 80.minutu fudbaleri Borca su ponovo napravili prekršaj za najstrožu kaznu. Ovaj put u šesnaestercu gostiju je oboren Pavković. Vesić je bio siguran sa bele tačke. Bilo je to 3:0. Gosti su ipak uspeli da doću do počasnog pogotka. Milivojević je u 88.minutu savladao Ivanovića i tako stavio tačku na utakmicu koja je odigrana po izuzetno prijatnom vremenu za igru, uz prisustvo 200, za navijanje raspoloženih, navijača.

Sloga ( Zagorica ) - Borac ( Kloka ) 3:1