Kopljari preokretom do pobede

Fudbaleri Sloge doživeli su prvi poraz u sezoni, pošto su (u okviru 3.kola Međupštinske lige Aranđelovac-Topola) poraženi od ekipe Kopljara rezultatom 2:1. To je peti poraz Zagoričana u isto toliko susreta, kada su mečevi u Kopljarima u pitanju. Obe ekipe u meč su ušle vrlo oprezno, sa jasnom namerom da sačuvaju svoj gol. U takvoj igri, udarac M.Jelesijevća sa 20-ak metara u 6.minutu sa jedne i Savića u 19.minutu (17 metara) sa druge strane je jedino vredno pomena iz nezanimljivog prvog dela.

Drugo poluvreme donelo nešto više uzbuđena (najviše zbog činjenice da su viđenja  tri gola). Gosti su posle dobro izvedenog kontranapada došli do prednosti. M.Jelesijević je uposlio Č.Petrovića, a ovaj sa 5 metara savladao Radivojevića. Priliku da dupliraju prednost fudbaleri Sloge su imai u 63.minutu, ali je V.Petrović nešto više oklevao, pa je golman domaćih uspeo da interveniše. Domaći su do izjednačenja stigli u 64.minutu. Lukić je iskoristio nesporazum odbrambenih igrača Sloge i sa 10 metara savladao Jelesijevića. Potpuni preokret dogodio se u 76.minutu, Savić je proigrao Jovića, koji je sa 10 metara doneo prednost domaćima. Fudbaleri Kopljara su mogli i do ubedljive pobede, ali je Jović sa 15 metara šutirao pored gola.

Kopljari - Sloga (Zagorica ) 2:1

Igralište u Kopljarima. Gledalaca oko 70. Delegat:Marko Starčević (Orašac). Sudija:Stefan Mijatović,pomoćnici:Strahinja Ilić i Jovana Stanić (svi iz Aranđelovca). Strelci:Lukić u 64. i S.Jović u 76.minutu za Kopljare, a Čedomir Petrović u 51.minutu za Slogu. Žuti kartoni:D.Đurković (Kopljare), N.Jelesijević (Sloga).

Kopljari: Radivojević, B.Đurković, Nedić, Matijević, D.Đurković, Radovanović (od 73. Đ.Jović), Đalović (od 54. G.Đurković), Savić, S.Jović (od 91.M.Prekić), Maksimović, Lukić.

Sloga: N.Jelesijević, MIloš Stevanović, Dimitrijević, Vesić (od 81. Ž.Jovanović), Milan Stevanović, Gušić, J.Petrović (od 55. N.Jovanović), Milovanović, Č.Petrović, V.Petrović, M.Jelesijević.

Ranilović 4 : 2 Brezovac
Šumadinac (S) 8 : 2 Budućnost
B 2000 3 : 3 Partizan
Jasenica 3 : 0 Mladi rudar
Kopljari 2 : 5 Plaskovac
Šamot 5 : 2 Žabare