Kanonada golova Strel(a)ca 001

Prva stvar koju treba napomenuti je da su fudbaleri Brgula celu utakmicu odigrali sa osam igrača, izuzev poslednjih 15-ak minuta meča kada im se priključio i deveti. Sve ovo objašnjava zašto je meč završen ovim rezultatom. Od samog početka meč, odnosno od trenutka kada su igrači Brgula izašli na zagrevanje sa osam igrača, znalo se da će gosti iz Kožuara odneti pobedu ubedljivim rezultatom. Kada je sudija dao znak za početak meč, malobrojna publika je bila u iščekivanju do kog minuta će Brgulci uspeti da ne prime prvi gol. Ipak u prvih desetak minuta moglo je da se desi pravo čudo jer se napadač Brgula, Ranković, tri puta nasao sam ispred golmana ekipe iz Kožuara ali nijednom nije uspeo da realizuje stopostotnu šansu. U 13. minutu dolazi sve na svoje mesto, Strelac 001 dolazi u vodjstvo a onda su se golovi redjali kao na traci: u 16, 21, 26, 32, 34 i 39. minutu i već je bilo 7:0. Tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

U nastavku prvi do gola stizu Brgulci, igreo se 48. minut meča kada su domaći, ispostaviće se na kraju, postigli jedini pogodak jer su samo sedam minuta nakon toga promašili jedanaesterac. Gosti iz Kožuara do kraja meča postigli su još četiri pogotka i to u 52, 63, 67 i 80. minutu, a mogli su postići i mnogo više. Na kraju, gosti iz Kožuara su opravdali ime koje nosi njihov klub, a Brgule bi trebalo da se zapita: kako je moguće da jedno od najvećih sela u ubskoj opštini u kome živi oko 1200 stanovnika, ne može da sastavi ekipu od 11 igrača.

OFK Takovo 0 : 0 Sloga
Vrelo 2 : 0 Vukona
Brgule 1 : 11 Strelac 001
Jedinstvo 0 : 2 Omladinac
Vrelo Sport 9 : 0 Kolubara