Pobeda za miran završetak sezone

Posle dužeg vremena fudbaleri Sloge pružili su jednu solidnu partiju, prikazavši na trenutke igru koja ih je krasila tokom većeg dela prošle sezone. U 23. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola Sloga-Mladost 5: 2. Domaći su krenuli vrlo ofanzivno i bili u prilici preko Pavkovića u 2. i 9. minutu (prvi udarac završio preko gola, drugi u rukama golmana Lazarevića). Prvi gol za domaće postigao je M. Jelesijević u 10 minutu. Šutirao je10-ak metara  iskosa sa desne strane i poslao loptu iza leđa golmana gostiju. Gosti su bili u prilici u 16. minutu, kada je Radović šutirao sa 13-14 metara, a golman domaćih intervencijom nogom sačuvao svoj gol. Drugi gol domaćih delo je Pavkovića, koji je posle solo prodora sa 10-ak metara savladao Lazarevića.

Drugo poluvreme počelo je golom domaćih. Antonijević je raspalio po lopti sa 25 metara i poslao loptu iza leđa danas  solidnog Lazarevića. Fudbaleri Sloge su do gola mogli i u 54. minutu, kada je Vesić sa 20-ak metara pogodio prečku. Igrao se 58. minutu kada je Pavković proigrao Ivanovića, a ovaj silovitim udarcem  14-15 metara iskosa sa desna strane poslao loptu u gornji desni ugao Lazarevića. Gosti su postigli pogodak u 66. minutu. Dimitrijević je u svom šesnaestercu oborio Nikolića, pedanti sudija Đorđevič pokazao na belu tačku, a siguran realizator bio S. Radonjić. Peti gol za Slogu postigao je Gajić u 76. minutu. Šitirao je sa preko 25 metara iskosa  sa leve strane i poslao loptu u gornji desni ugao golmana gostiju. Gosti su ublasžili poraz u 89. minut preko Pavlovića, koji je iskoristio nesporazum odbrane domaćih i sa 10-ak metara savladao Jelesijevića.

Sloga (Zagorica) - Mladost (Jelenac) 5: 2

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 50. Delegat. Milan Nikolić (Natalinci). Sudija: Nenad Đorđević (Aranđelovac), pomoćnici: Jovica Mijatović (Belosavci) i Nemanja Popović (Natalinci). Strelci: M. Jelesijević u 10. Pavković u 39. Antonijević u 47. Ivanović u 58. Gajič u 76. minutu za Slogu, S. Radonjić iz penala u 66. i Pavlović u 89. minutu za Mladost.

Sloga: N. Jelesijević, Obradović, Ilić (od 46. Gajić), Đ. Vesić, Stevanović, Dimitrijević, Blagojević, Petrović, Pavković, Antonijević, M. Jelesijević (od 55. Ivanović).

Mladost: Lazarević, S. Radonjić, Ćosić (od 46. Pavlović), Radulović, Rosić, M. Vesić, Matić, Vujadinović, Nikolić, Radojević, I. Radonjić.

Kopljari 7 : 3 Radoje Domanović
Sloga 5 : 2 Mladost
Proleter 3 : 1 Trnava
Jasenica 0 : 5 BSK
Misača 3 : 2 Mladi rudar
Plaskovac 6 : 4 B 2000