LRO: Banjski derbi pripao Goču

Fudbaleri Granita iz Jošaničke banje još jednom su razočarali svoje navijače i zabeležili četvrti poraz u nizu. U banjskom derbiju Goč je slavio zasluženo sa ubedljivih 3:0. Viđena su dva različita poluvremena. U prvom više od igre imali su gosti, koji su imali više loptu u svom posedu, stvorili više prilika, a u vođstvo su došli u 29. minutu, kada je Dabić iz neposredne blizine poslao odbitak u gol domaćina. Samo minut pre toga igrač Granita Dejan Josijević je sa ivice kaznenog prostora pogodio prečku. Na početku drugog dela trener ekipe iz Jošaničke banje uveo je u igru Nikolu Pekovića i Miloševića i to se odmah osetilo u igri. Granit je preuzeo kontrolu utakmice, konstantno napadao i stvarao prilike, ali je mreža golmana Markovića ostala netaknuta. Stopostotnu šansu u 48.minutu nije iskoristio Milošević u situaciji jedan na jedan. Obrukao se i Mutavdžić u 63.minutu kada je sa svega pet metara šutirao pored gola. U 69.minutu Kučević ponovo pogađa okvir gola. I kao što obično biva, usledila je kazna na drugoj strani. Jednu klasičnu kontru u 80.minutu koristi iskusni Čajetinac, rutinski vara golmana Vulićevića. Tačku na ovam meč stavio rezervista Ristović lepim lob udarcem sa 17 metara. Igrač utakmice: Aleksa Marković (Goč).

Jošanička banja . - Gledalaca: 50. Sudija: Miloš Pešović (Baljevac). Strelci: Dabić u 29, Čajetinac u 80. i Ristović u 84.minutu. Žuti kartoni: Kašić (Granit), Crnoglavac, Grozdanović (Goč).

GRANIT: Vulićević, Jović, Karadžić, Kučević, Bošković, Kašić (N.Peković), Josijević (Milošević), D.Peković, Mutavdžić, Martać, Veljković (Popović).

GOČ: Marković, Ilić, Ignjatović, Crnoglavac (Čajetinac), Grozdanović, Lazarević, N.Radenković, Đulović (Đurđević), D.Radenković, Dabić, Milić (Ristović).