XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
09/10.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
09.10.2021 15:00
GFK Jagodina
1 : 1
GFK Dubočica
Rembas
Resavica
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
10.10.2021 15:00
Rembas
0 : 1
Budućnost (P)
Timočanin
Knjaževac
5 : 1
Pčinja
Trgovište
10.10.2021 15:00
Timočanin
5 : 1
Pčinja
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
Trayal
Kruševac
09.10.2021 15:00
Jedinstvo (P)
0 : 1
Trayal
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
10.10.2021 15:00
OFK Brzi Brod
0 : 1
Radnički (S)
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
10.10.2021 15:00
Vlasina
2 : 1
Hajduk Veljko
Sloga (L)
Leskovac
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
09.10.2021 15:00
Sloga (L)
0 : 2
Radnički (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Meševo
10.10.2021 16:56 (Miško Perić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije Budućnost (P) 8 6 2 0 20
2 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 8 5 3 0 18
3 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 9 5 1 3 16
4 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 9 5 1 3 16
5 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 8 5 1 2 16
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 9 4 2 3 14
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 9 3 4 2 13
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 8 3 3 2 12
9 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 9 3 3 3 12
10 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 8 2 4 2 10
11 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 8 2 2 4 8
12 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 9 2 1 6 7
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Hajduk Veljko 8 1 2 5 5
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Pčinja 8 0 3 5 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 8 0 2 6 2

10.kolo
Sledeće kolo
16/17.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
16.10.2021 14:30
Meševo
2 : 1
Radnički (P)
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
17.10.2021 14:30
Hajduk Veljko
1 : 0
Sloga (L)
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
17.10.2021 14:30
Radnički (S)
1 : 0
Vlasina
Trayal
Kruševac
2 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
17.10.2021 14:30
Trayal
2 : 1
OFK Brzi Brod
Pčinja
Trgovište
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
17.10.2021 14:30
Pčinja
1 : 2
Jedinstvo (P)
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
17.10.2021 14:30
Budućnost (P)
3 : 1
Timočanin
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Rembas
Resavica
16.10.2021 14:30
GFK Dubočica
2 : 0
Rembas
U ovom kolu slobodan je tim: GFK Jagodina

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.