XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
28/29.08.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Meševo
Meševo
28.08.2021 16:30
Pčinja
1 : 1
Meševo
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
28.08.2021 16:30
GFK Dubočica
3 : 3
Radnički (S)
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
28.08.2021 16:30
GFK Jagodina
0 : 1
Radnički (P)
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
28.08.2021 16:30
Jedinstvo (P)
2 : 1
OFK Brzi Brod
Budućnost (P)
Popovac
0 : 0
Trayal
Kruševac
29.08.2021 16:30
Budućnost (P)
0 : 0
Trayal
Rembas
Resavica
4 : 1
Sloga (L)
Leskovac
29.08.2021 16:30
Rembas
4 : 1
Sloga (L)
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
29.08.2021 16:30
Timočanin
2 : 1
Vlasina
U ovom kolu slobodan je tim: Hajduk Veljko
29.08.2021 18:22 (ALAS)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Jedinstvo (P) 3 3 0 0 9
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 3 2 1 0 7
3 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 3 2 1 0 7
4 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 3 2 0 1 6
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 3 2 0 1 6
6 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 3 1 2 0 5
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 2 1 1 0 4
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 3 1 1 1 4
9 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 3 1 0 2 3
10 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 3 1 0 2 3
11 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 3 1 0 2 3
12 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 3 0 1 2 1
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Meševo 3 0 1 2 1
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Sloga (L) 2 0 0 2 0
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Hajduk Veljko 2 0 0 2 0

4.kolo
Sledeće kolo
04/05.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
04.09.2021 16:30
Meševo
1 : 1
OFK Brzi Brod
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
05.09.2021 16:30
Vlasina
3 : 0
Jedinstvo (P)
Sloga (L)
Leskovac
0 : 4
Timočanin
Knjaževac
04.09.2021 16:30
Sloga (L)
0 : 4
Timočanin
Radnički (P)
Pirot
4 : 1
Rembas
Resavica
04.09.2021 16:30
Radnički (P)
4 : 1
Rembas
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
05.09.2021 16:30
Hajduk Veljko
0 : 1
GFK Jagodina
Trayal
Kruševac
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
05.09.2021 16:30
Trayal
1 : 1
GFK Dubočica
Pčinja
Trgovište
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
04.09.2021 16:30
Pčinja
0 : 1
Budućnost (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (S)

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.