XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
30.04/01.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (P)
Pirot
6 : 0
Meševo
Meševo
29.04.2022 16:30
Radnički (P)
6 : 0
Meševo
Sloga (L)
Leskovac
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
30.04.2022 16:30
Sloga (L)
1 : 2
Hajduk Veljko
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
30.04.2022 16:30
Vlasina
3 : 1
Radnički (S)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Trayal
Kruševac
30.04.2022 16:30
OFK Brzi Brod
0 : 1
Trayal
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Pčinja
Trgovište
30.04.2022 16:30
Jedinstvo (P)
0 : 2
Pčinja
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Budućnost (P)
Popovac
30.04.2022 16:30
Timočanin
3 : 1
Budućnost (P)
Rembas
Resavica
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
30.04.2022 16:30
Rembas
1 : 0
GFK Dubočica
U ovom kolu slobodan je tim: GFK Jagodina
30.04.2022 18:31 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Trayal 23 16 7 0 55
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 23 14 5 4 47
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 23 12 5 6 41
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 23 12 4 7 40
5 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 24 11 5 8 38
6 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 24 10 3 11 33
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 24 8 8 8 32
8 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 23 8 7 8 31
9 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 23 8 7 8 31
10 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 23 8 6 9 30
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 24 8 5 11 29
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk Veljko 23 8 3 12 27
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rembas 24 6 6 12 24
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Meševo 23 6 4 13 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 23 1 3 19 6

26.kolo
Sledeće kolo
07/08.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
3 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
07.05.2022 17:00
Meševo
3 : 0
GFK Jagodina
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
07.05.2022 17:00
GFK Dubočica
2 : 1
Timočanin
Budućnost (P)
Popovac
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
08.05.2022 17:00
Budućnost (P)
1 : 1
Jedinstvo (P)
Pčinja
Trgovište
5 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
07.05.2022 17:00
Pčinja
5 : 2
OFK Brzi Brod
Trayal
Kruševac
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
08.05.2022 18:00
Trayal
2 : 0
Vlasina
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 0
Sloga (L)
Leskovac
08.05.2022 17:00
Radnički (S)
4 : 0
Sloga (L)
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
08.05.2022 17:00
Hajduk Veljko
1 : 2
Radnički (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Rembas

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.