XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
30/31.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
30.10.2021 13:30
Meševo
2 : 1
Hajduk Veljko
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
31.10.2021 13:30
Radnički (S)
2 : 0
Radnički (P)
Trayal
Kruševac
4 : 1
Sloga (L)
Leskovac
30.10.2021 13:30
Trayal
4 : 1
Sloga (L)
Pčinja
Trgovište
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
30.10.2021 13:30
Pčinja
1 : 0
Vlasina
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
31.10.2021 13:30
Budućnost (P)
3 : 0
OFK Brzi Brod
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
31.10.2021 13:30
GFK Dubočica
0 : 0
Jedinstvo (P)
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Rembas
Resavica
31.10.2021 13:30
GFK Jagodina
1 : 1
Rembas
U ovom kolu slobodan je tim: Timočanin
30.10.2021 15:34 (Miško Perić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost (P) 11 8 3 0 27
2 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 11 7 4 0 25
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 11 8 1 2 25
4 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 11 6 1 4 19
5 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 12 5 4 3 19
6 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 11 4 5 2 17
7 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 12 5 2 5 17
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 11 4 3 4 15
9 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 11 3 5 3 14
10 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 11 4 2 5 14
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 12 3 3 6 12
12 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 11 2 3 6 9
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rembas 11 2 2 7 8
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Hajduk Veljko 11 2 2 7 8
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 11 0 2 9 2

13.kolo
Sledeće kolo
06/07.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Rembas
Resavica
5 : 0
Meševo
Meševo
07.11.2021 13:00
Rembas
5 : 0
Meševo
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
07.11.2021 13:00
Timočanin
2 : 2
GFK Jagodina
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
07.11.2021 13:00
OFK Brzi Brod
2 : 0
GFK Dubočica
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Budućnost (P)
Popovac
07.11.2021 13:00
Vlasina
1 : 3
Budućnost (P)
Sloga (L)
Leskovac
1 : 3
Pčinja
Trgovište
06.11.2021 13:00
Sloga (L)
1 : 3
Pčinja
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Trayal
Kruševac
07.11.2021 13:00
Radnički (P)
0 : 1
Trayal
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
07.11.2021 13:00
Hajduk Veljko
1 : 0
Radnički (S)
U ovom kolu slobodan je tim: Jedinstvo (P)

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.