XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
23/24.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Meševo
Meševo
23.10.2021 13:30
GFK Jagodina
2 : 0
Meševo
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
24.10.2021 13:30
Timočanin
1 : 0
GFK Dubočica
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
23.10.2021 13:30
Jedinstvo (P)
1 : 1
Budućnost (P)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Pčinja
Trgovište
24.10.2021 13:30
OFK Brzi Brod
0 : 1
Pčinja
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Trayal
Kruševac
24.10.2021 13:30
Vlasina
0 : 0
Trayal
Sloga (L)
Leskovac
1 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
23.10.2021 13:30
Sloga (L)
1 : 3
Radnički (S)
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
24.10.2021 13:30
Radnički (P)
3 : 0
Hajduk Veljko
U ovom kolu slobodan je tim: Rembas
24.10.2021 15:29 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost (P) 10 7 3 0 24
2 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 10 6 4 0 22
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 10 7 1 2 22
4 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 11 6 1 4 19
5 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 11 5 3 3 18
6 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 11 5 2 4 17
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 10 4 4 2 16
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 10 4 3 3 15
9 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 10 3 4 3 13
10 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 11 3 3 5 12
11 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 10 3 2 5 11
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk Veljko 10 2 2 6 8
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rembas 10 2 1 7 7
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Pčinja 10 1 3 6 6
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 10 0 2 8 2

12.kolo
Sledeće kolo
30/31.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
30.10.2021 13:30
Meševo
2 : 1
Hajduk Veljko
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
31.10.2021 13:30
Radnički (S)
2 : 0
Radnički (P)
Trayal
Kruševac
4 : 1
Sloga (L)
Leskovac
30.10.2021 13:30
Trayal
4 : 1
Sloga (L)
Pčinja
Trgovište
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
30.10.2021 13:30
Pčinja
1 : 0
Vlasina
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
31.10.2021 13:30
Budućnost (P)
3 : 0
OFK Brzi Brod
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
31.10.2021 13:30
GFK Dubočica
0 : 0
Jedinstvo (P)
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Rembas
Resavica
31.10.2021 13:30
GFK Jagodina
1 : 1
Rembas
U ovom kolu slobodan je tim: Timočanin

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.