XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
16/17.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
16.10.2021 14:30
Meševo
2 : 1
Radnički (P)
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
17.10.2021 14:30
Hajduk Veljko
1 : 0
Sloga (L)
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
17.10.2021 14:30
Radnički (S)
1 : 0
Vlasina
Trayal
Kruševac
2 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
17.10.2021 14:30
Trayal
2 : 1
OFK Brzi Brod
Pčinja
Trgovište
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
17.10.2021 14:30
Pčinja
1 : 2
Jedinstvo (P)
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
17.10.2021 14:30
Budućnost (P)
3 : 1
Timočanin
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Rembas
Resavica
16.10.2021 14:30
GFK Dubočica
2 : 0
Rembas
U ovom kolu slobodan je tim: GFK Jagodina
17.10.2021 16:25 (Miško Perić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost (P) 9 7 2 0 23
2 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 9 6 3 0 21
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 9 6 1 2 19
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 10 5 2 3 17
5 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 10 5 1 4 16
6 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 10 5 1 4 16
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 9 3 4 2 13
8 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 9 3 4 2 13
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 9 3 3 3 12
10 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 10 3 3 4 12
11 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 9 3 2 4 11
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk Veljko 9 2 2 5 8
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rembas 10 2 1 7 7
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Pčinja 9 0 3 6 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 9 0 2 7 2

11.kolo
Sledeće kolo
23/24.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Meševo
Meševo
23.10.2021 13:30
GFK Jagodina
2 : 0
Meševo
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
24.10.2021 13:30
Timočanin
1 : 0
GFK Dubočica
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
23.10.2021 13:30
Jedinstvo (P)
1 : 1
Budućnost (P)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Pčinja
Trgovište
24.10.2021 13:30
OFK Brzi Brod
0 : 1
Pčinja
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Trayal
Kruševac
24.10.2021 13:30
Vlasina
0 : 0
Trayal
Sloga (L)
Leskovac
1 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
23.10.2021 13:30
Sloga (L)
1 : 3
Radnički (S)
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
24.10.2021 13:30
Radnički (P)
3 : 0
Hajduk Veljko
U ovom kolu slobodan je tim: Rembas

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.