XS
SM
MD
LG
1.kolo
Rezultati
14/15.08.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Trayal
Kruševac
2 : 0
Meševo
Meševo
13.08.2021 19:00
Trayal
2 : 0
Meševo
Pčinja
Trgovište
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
14.08.2021 17:30
Pčinja
1 : 2
Radnički (S)
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
15.08.2021 17:30
Budućnost (P)
3 : 0
Hajduk Veljko
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
14.08.2021 17:30
GFK Dubočica
1 : 1
Radnički (P)
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
14.08.2021 17:30
GFK Jagodina
2 : 1
Vlasina
Rembas
Resavica
0 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
15.08.2021 17:30
Rembas
0 : 1
OFK Brzi Brod
Timočanin
Knjaževac
2 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
15.08.2021 17:30
Timočanin
2 : 3
Jedinstvo (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Sloga (L)
15.08.2021 19:25 (Ikica)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost (P) 1 1 0 0 3
2 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 1 1 0 0 3
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 1 1 0 0 3
4 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 1 1 0 0 3
5 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 1 1 0 0 3
6 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 1 1 0 0 3
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 1 0 1 0 1
8 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 1 0 1 0 1
9 Prelazi u ligu višeg ranga Sloga (L) 0 0 0 0 0
10 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 1 0 0 1 0
11 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 1 0 0 1 0
12 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 1 0 0 1 0
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rembas 1 0 0 1 0
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Meševo 1 0 0 1 0
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Hajduk Veljko 1 0 0 1 0

2.kolo
Sledeće kolo
21/22.08.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
21.08.2021 17:00
Meševo
0 : 1
Jedinstvo (P)
Sloga (L)
Leskovac
1 : 4
GFK Jagodina
Jagodina
21.08.2021 17:00
Sloga (L)
1 : 4
GFK Jagodina
Trayal
Kruševac
1 : 0
Pčinja
Trgovište
21.08.2021 17:00
Trayal
1 : 0
Pčinja
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 2
Budućnost (P)
Popovac
22.08.2021 11:00
Radnički (S)
0 : 2
Budućnost (P)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
22.08.2021 17:00
OFK Brzi Brod
1 : 0
Timočanin
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Rembas
Resavica
22.08.2021 17:00
Vlasina
3 : 0
Rembas
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 7
GFK Dubočica
Leskovac
22.08.2021 17:00
Hajduk Veljko
0 : 7
GFK Dubočica
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (P)

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.