XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Partizan
Beograd
1/2 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Partizan
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Sloboda PS
Užice
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Sloboda PS
Užice
1/4 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Sinđelić (N)
Niš
0 : 4
Partizan
Beograd
Sloboda PS
Užice
3 : 2
Spartak ZV
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Jagodina
Jagodina
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Spartak ZV
Subotica
Srem (J)
Jakovo
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Borac (Č)
Čačak
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Sloboda PS
Užice
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Partizan
Beograd
3 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Sinđelić (N)
Niš
0 : 0
Rad
Beograd
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BSK Borča
Borča
1 : 1
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Donji Srem
Pećinci
0 : 2
Rad
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Smederevo
Smederevo
Srem (J)
Jakovo
2 : 2
Javor
Ivanjica
Sinđelić (N)
Niš
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Borac (Č)
Čačak
2 : 0
Inđija
Inđija
Teleoptik
Zemun
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 0
Napredak
Kruševac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Bežanija
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Sloboda PS
Užice
Hajduk (K)
Kula
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Spartak ZV
Subotica
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladost (A)
Apatin
0 : 6
Partizan
Beograd
Predtakmičenje
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Srem (J)
Jakovo
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Zemun
Zemun
Sinđelić (N)
Niš
2 : 0
Dinamo (V)
Vranje
Donji Srem
Pećinci
3 : 2
Banat
Zrenjanin
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Mladost (A)
Apatin
3 : 2
Radnički (S)
Sombor
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Radnički (N)
Niš