XS
SM
MD
LG
2.kolo
Rezultati
22/23.08.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Pčinja
Trgovište
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 3
Timok 1919
Zaječar
Kablovi
Zaječar
3 : 2
Dunav
Prahovo
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Mladost
Medoševac
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Radan
Lebane
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Rembas
Resavica
5 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
Car Konstantin
Niš
23.08.2020 18:56 (Miško Perić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Baraž Rembas 2 2 0 0 6
2 Prelazi u ligu višeg ranga Car Konstantin 2 2 0 0 6
3 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 2 2 0 0 6
4 Prelazi u ligu višeg ranga Timok 1919 2 2 0 0 6
5 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 2 2 0 0 6
6 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Sinđelić 2 2 0 0 6
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 2 1 1 0 4
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 2 1 1 0 4
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Mladost 2 1 1 0 4
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Dunav 2 1 0 1 3
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Kablovi 2 1 0 1 3
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Župa 2 1 0 1 3
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Budućnost (P) 2 0 1 1 1
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" SFS Borac 2 0 0 2 0
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Pčinja 2 0 0 2 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Moravac Orion 2 0 0 2 0
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Jedinstvo (P) 2 0 0 2 0
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Trstenik PPT 2 0 0 2 0
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" SFK Morava 2 0 0 2 0
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" OFK Topličanin 2 0 0 2 0

3.kolo
Sledeće kolo
26.08.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Car Konstantin
Niš
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 3
Moravac Orion
Mrštane
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
Rembas
Resavica
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Radan
Lebane
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
OFK Sinđelić
Niš
1 : 2
Mladost
Medoševac
Dunav
Prahovo
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Pčinja
Trgovište
4 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.