XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
07/08.11.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Rembas
Resavica
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Radan
Lebane
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Mladost
Medoševac
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Kablovi
Zaječar
Budućnost (P)
Popovac
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Pčinja
Trgovište
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Timok 1919
Zaječar
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Dunav
Prahovo
08.11.2020 15:25 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Baraž Budućnost (P) 16 12 3 1 39
2 Prelazi u ligu višeg ranga Timok 1919 16 12 1 3 37
3 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 16 11 3 2 36
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 16 11 2 3 35
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Sinđelić 16 9 3 4 30
6 Prelazi u ligu višeg ranga Car Konstantin 16 8 3 5 27
7 Prelazi u ligu višeg ranga SFS Borac 16 8 1 7 25
8 Prelazi u ligu višeg ranga Trstenik PPT 16 6 4 6 22
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Dunav 16 6 4 6 22
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Timočanin 16 6 4 6 22
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Mladost 16 6 4 6 22
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rembas 16 6 3 7 21
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Jedinstvo (P) 16 6 3 7 21
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Pčinja 16 5 5 6 20
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Radan 16 5 3 8 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Župa 16 4 2 10 14
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" SFK Morava 16 4 1 11 13
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Kablovi 16 3 3 10 12
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" OFK Topličanin 16 3 3 10 12
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Moravac Orion 16 1 1 14 4

17.kolo
Sledeće kolo
14/15.11.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dunav
Prahovo
1 : 4
Vlasina
Vlasotince
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Pčinja
Trgovište
1 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Kablovi
Zaječar
0 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Mladost
Medoševac
5 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Radan
Lebane
7 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Rembas
Resavica
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.