XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
01/02.05.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Sevojno Point
Sevojno
01.05.2010 16:00
Novi Pazar
1 : 0
Sevojno Point
Bežanija
Beograd
3 : 1
Dinamo
Vranje
01.05.2010 16:00
Bežanija
3 : 1
Dinamo
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
Banat
Zrenjanin
01.05.2010 16:00
Proleter (NS)
3 : 1
Banat
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
01.05.2010 16:00
Radnički (S)
2 : 0
Kolubara
Zemun
Zemun
1 : 1
Radnički (N)
Niš
01.05.2010 16:00
Zemun
1 : 1
Radnički (N)
Indjija
Inđija
2 : 0
Teleoptik
Zemun
01.05.2010 16:00
Indjija
2 : 0
Teleoptik
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Mladost (A)
Apatin
01.05.2010 16:00
Srem
0 : 0
Mladost (A)
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Novi Sad
Novi Sad
01.05.2010 16:00
ČSK Pivara
0 : 0
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
01.05.2010 16:00
Mladost (L)
0 : 0
Sloga (K)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Kolubara 26 13 9 4 48
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbijefuzija sa Slobodom iz Užica Indjija 26 12 8 6 44
3 Teleoptik 26 11 7 8 40
4 Bežanija 26 10 10 6 40
5 Sevojno Point 26 12 4 10 40
6 Novi Sad 26 10 9 7 39
7 Banat 26 9 10 7 37
8 Proleter (NS) 26 10 6 10 36
9 Srem 26 10 6 10 36
10 Novi Pazar 26 10 5 11 35
11 Dinamo 26 9 6 11 33
12 Radnički (S) 26 8 7 11 31
13 Zemun (-2) 26 8 8 10 30
14 Mladost (L) 26 6 12 8 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću srpsku ligu Sloga (K) 26 6 11 9 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću srpsku ligu ČSK Pivara 26 5 12 9 27
17 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću srpsku ligu Radnički (N) 26 5 11 10 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću srpsku ligu Mladost (A) 26 6 7 13 25

27.kolo
Sledeće kolo
04.05.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost (L)
Lučani
4 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
04.05.2010 16:30
Mladost (L)
4 : 1
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
04.05.2010 16:30
Sloga (K)
2 : 0
ČSK Pivara
Novi Sad
Novi Sad
2 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
04.05.2010 16:30
Novi Sad
2 : 1
Srem
Mladost (A)
Apatin
0 : 2
Indjija
Inđija
04.05.2010 16:30
Mladost (A)
0 : 2
Indjija
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Zemun
Zemun
04.05.2010 16:30
Teleoptik
0 : 0
Zemun
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
04.05.2010 16:30
Radnički (N)
1 : 0
Radnički (S)
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
04.05.2010 16:30
Kolubara
1 : 0
Proleter (NS)
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Bežanija
Beograd
04.05.2010 16:30
Banat
0 : 1
Bežanija
Dinamo
Vranje
0 : 1
Sevojno Point
Sevojno
04.05.2010 16:30
Dinamo
0 : 1
Sevojno Point
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.