OFK Kopaoniku prija liderska pozicija

Dušan Kovačević -foto: privatna arhiva

Pobedom nad Gornjim Stepošem OFK Kopaonik je zadržao lidersku poziciju na tabeli. Gosti su poveli u 17. minutu strelac je bio Kovačević 0:1.

Prednost gostiju na 0:2 duplirao je brzonogi Marijan Nikolić u 73. minutu, a Milan Danilović je povisio na 0:3 u 80. minutu utakmice. Do kraja Kovačević je postigao auto gol u 83. minutu i postavio konačan rezultat utakmice.

GORNJI STEPOŠ - OFK KOPAONIK 1931 1:3 (0:1)

Kruševac-Stadion SC Jedinstvo. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Filipović (Kruševac). Strelci: Kovačević (ag) za Gornji Stepoš, Kovačević 17, Ma.Nikolić 73, Danilović 80. minutu za OFK Kopaonik. Igrač utakmice: Kovačević.

GORNJI STEPOŠ : Anđelković, Dačić, Milutinović, F.Đokić, M.Milosavljević, Stojadinović (V.Milosavljević), Zdravković, Janjić (Vlajić), Dimitrijević, Marković , S.Đokić.

OFK KOPAONIK 1931: I.Nikolić, N.Knežević (Aleksić), Todorović (Bučić), U.Knežević (Danilović), Vilimonović (Đokić), Čaloveić, Vukojević, Kovačević, Burgić, Zdravković (Živanović), Mar.Nikolić.