Baljevčani bolji od Proletera

U tvrdoj i pravoj prvenstvenoj utakmici, baljevački Rudar upisao je drugi trijumf u prvenstvu Lige raškog okruga. Više nego zasluženo savladali su Proleter iz Pečenoga sa 3:1. Prvo poluvreme donelo je tri gola, a poveo je domaćin u uvodnom minutima. Posle odličnog centaršuta Radosavljevića, iskusni Mladen Popović, u maniru vrsnog strelca, glavom dovodi domaćina u vođstvo. Samo tri minuta kasnije gosti ponovo donose rezultatski egal preko Šekularca. Povratnik u redovima Rudara, bivši internacionalac Popović, posle lepe i izrađene akcije u 12.minutu, svojim drugim golom, vraća prednost svom timu.

U nastavku Baljevčani kontrolisanom i čvrstom igrom uspevaju da uvećaju vođstvo. Igrao se 56.minut kada je Nikodinović golom završio još jednu izrađenu akciju "zeleno-crnih" i donosi nova tri boda Rudaru.

RUDAR - PROLETER 3:1 (2:1)

RUDAR: Ćirković, Karović, Grkajac, Vukićević, Šaptović, Behljulji, Radisavljević, Stanković, Nikodinović, Popović, Goljović

PROLETER: Čampar, Milikić, Veselinović, Mladenović, Tomović, Milojević, Ćosović, Kolaković, Tanasković, Đorđević, Šekularac