Partizan
Beograd

5: Žuti karton (90+6') Odlična partija golmana tima iz Humske. 6 odbrana je zabeležio na meču.

4: Do 69. minuta Postigao je gol iz penala i držao je vezni red na današnjoj utakmici.

4: Izborio je penal za svoj tim kada ga je uklizao Rodić.

4: Do 89. minuta Žuti karton (89') Postigao je gol i to je bilo sve od njega, ali i sasvim dovoljno.

4: Dobra partija Norvežanina. Imao je par dobrih driblinga, a posle jednog od njih je pronašao Saldanju za gol u 66. minutu.

4: Dobra partija kapitena Partizana. Imao je intervenciju sa gol-linije u prvom poluvremenu.

3: Nije bio toliko zapažen, ali dobra partija ako pogledamo njegove godine i iskustvo.

3: Od 89. minuta (umesto Saldanje) Ušao da pomogne defanzivi, u tome je i uspeo.

3: Do 79. minuta Nije bio toliko zapažen danas, ali mu je najvažnije da je njegov tim pobedio.

2: Od 69. minuta (umesto Natha) Imao je nekoliko izgubljenih lopti u ključnim trenucima utakmice, ali to nije poremetilo crno-bele.

2: Nije mogao da zadrži Bukarija, ali je ipak Partizan slavio.

2: Od 79. minuta (umesto Kalulua) Neverovatna dva promašaja je imao iskusni napadač.

4: Od 65. minuta (umesto Nedeljkovića) Konačno prvenac u prvenstvu, i to u kakvom trenutku. Postigao je gol sa pet metara za 2:1.

4: Od 46. minuta (umesto Mijailovića) Ne može Zvezda bez Gabonca. Držao je čitav vezni red u drugom poluvremenu. Imao je odličan šut iz slobodnjaka koji je još lepše odbranio Jovanović.

4: Do 89. minuta Dobro je izgledao Korejac. Stvorio je dosta šansi i imao je dobar šut koji je odbranio Jovanović.

4: Jedan od boljih u ekipi Zvezde je bio kapiten Dragović. Imao je nekoliko ključnih intervencija u zadnjoj liniji, ali nije uspeo da interveniše kod drugog gola kada je Saldanja ostavljen sam.

3: Od 46. minuta (umesto Olajinke) Izgledao je bolje od Olajinke, ali ništa konkretno nije pokazao.

3: Od 89. minuta (umesto Hvanga) NIšta konkretno, ali malo je vremena i imao.

3: Protrčao je Stojkovića i centaršutom pronašao Ndijaea za gol. Ali to je bilo sve od njega.

3: Imao je dve dobre odbrane, ali je i primio dva gola.

3: Ostavio je Saldanju samog kod drugog gola Partizana. To baca senku na nekoliko dobrih intervencija.

2: Do 45. minuta Ništa nije pokazao Nigerijac.

2: Do 65. minuta Nije se dobro pokazao danas mladi desni bek, ali čim je izašao, preko njegove pozicije je Saldanja ostavljen sam i postiže pogodak.

2: Do 45. minuta Nije se video na terenu zadnji vezni Crvene Zvezde.

2: Iskusni levi bek je bio nesmotren u svom šesnaestercu i skrivio je penal u 39. minutu koji je iskoristio Natho.

1: Očajna partija napadača Zvezde. Čak 5 ZICERA je uspeo da promaši. Najviše se ističe onaj u poslednjem minutu glavom kada je sa 5 metara prebacio čitav gol.