Preokret Nakovčana protiv Rusande

U utakmici 7. kola PFL Zrenjanin ekipa Rusande iz Melenaca dočekala je u Elemiru lidera na tabeli Nakovački Polet. Rezultat na kraju meča bio je 2-3 u korist gostiju iz Nakova.

Usled ne ispunjavanja uslova da svoje utakmice igraju u Melencima ekipa Rusande svoje protivnike dočekuje u komšiluku tj.u Elemiru. Na samom početku utakmice Melenčovani dolaze do velike prednosti od 2-0 pogocima u 1. i 3. minutu meča. Gostima iz Nakova je trebalo jedno 30 minuta da se oporave od šoka i nakon toga se polako vraćaju u meč. Na poluvreme se odlazi sa rezultatom 2-0.

Od samog početka drugog dela, gosti iz Nakova kreću sa napadima i preko Kočiša smanjuju na 2-1. Ubrzo nakon toga rezervista iskusni Danilo Vukobrata poravnava rezultat 2-2, a petnaestak minuta pred kraj takođe rezervista Inđić donosi "Barcelonu"preokret od 2-3.

Narednog vikenda Polet u Nakovu dočekuje komšije iz Bašaida, ekipu Vojvodine.