FUD pobedio Slogu rezultatom 2:0 u odloženoj utakmici 19. kola

FK FUD - foto: Žarko Arsić

U zaostaloj utakmici 19. kola Prve rasineske okružne lige ekipa FUD-a je dočekala veoma dobru ekipu Sloge iz Lozne. U prvom poluvremenu  nije viđena preterano lepa igra ni jedne ni druge ekipe, sve do 42.  minuta kada je domaćin poveo golom Pavlovića. Sa tim rezultatom su ekipe otišle na odmor.

U drugom poluvremenu domaća ekipa je nastavila sa napadima, a gosti su pokušavali da iz kontanapada ugroze gol golmana Jovanovića, ali im to nije polazilo za nogom.  Konačnih 2:0 u ovom susretu u 72. minutu postavio je najbolji igrač na današnjoj utakmici Nemanja Pavlović iz penala, kada je u šesnestercu oboren Filip Ignjatović.

FUD - Sloga (L) 2:0 (1:0)
Brus - Gradski stadion. Sudija: Vojin Janjić (Kruševac), Strelci: Pavlović 42, 72. minutu. Žuti kartoni: Minić, Vukajlović (FUD), Mladenović, Milanović, Kovačević, Pećarić ( Sloga). Igrač utakmice: Pavlović (FUD).

Fud: Jovanović,R.Obradović,Jelić,Nikolić(od 86 Zdravić),Simić(od 69 min Vukajlović),Minić( od 69 Luković), Vračarević(od 81 min Vukojević),S.Obradović, Pavlović, Mitrović, Ignjatović(od 86 Terzić).
Sloga (L): Savić, Petrović, Mladenović, Milošević (od 71. Nedeljković), Petrović, Prokić (od 62.  Jovanović), Milojević, Ma.Kovačević, Milanović (od 71. Vasiljević), Mil.Kovačević (od 46. L.Rakovac), R.Rakovac ( od 46. Pećarić).

Niže lige Niže lige Prva rasinska okružna liga FUD Sloga (L)