Ronaldo presudio Totenhemu
12.03.2022 sportdc.net

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Totenhem u derbiju 29. kola Premijer lige. Junajted je slavio na ''Old Trafordu'' sa 3-2.

Junajted je poveo u 12. minuti sjajnim golom Kristijana Ronalda. Totenhem je prvi put zaprijetio preko Dajera. U 35. minuti, Kejn je iskoristio jedanesterac i donio je izjednačenje Totenhemu. Junajted je na odmor ipak otišao sa vodstvom a strijelac je bio Ronaldo.

Prvu veću šansu u nastavku imao Totenhem. Kuluševski je uposlio Sona ali nije bilo primjene rezultata. U 72. minuti, gosti su ipak došli do izjednačenja i to autogolom Harija Megvajera. Ipak, Junajted je došao do tri boda. Heroj je bio Ronaldo koji je svojim trećim golom donio pobjedu Junajtedu.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester United Tottenham Hotspur