Vojvodina slavila u Novoj Pazovi
13.02.2021 Predrag Maravić

ŽRK Mladost - Nova Pazova

U veoma zanimljivoj utakmici rukometašice Vojvodine zasluženo su pobedile ekipu Mladosti rezultatom 32:27. U prvom poluvremenu rukometašice Mladosti igrale su sjajno i efikasno, imale su i šest golova prednosti i dobile su rezultatom 15:12.

U drugom delu igre Novosađanke su efikasnije u napadu, odlične u odbrani i na kraju utakmice zasluženo se radovale. Domaće rukometašice u nastavku meča se nisu mogle prepoznati. Puno grešaka u odbrani i napadu, bez ideja u realizaciji, i poraz je bio neminovan.

Aleksandar Roganović, trener ekipe ŽRK Mladost - Nova Pazova

Posle utakmice vidno razočaran trener Novopazovčanki Aleksandar Roganović je rekao: Sjajno smo odigrali u prvom poluvremenu, a u drugom delu sa puno grešaka u odbrani, slabom realizacijom napada, gošće su sve to znalački iskoristile i zasluženo pobedile. Nije smak sveta, i u porazu moramo se uzdići i nastaviti igrati još bolje i efikasnije, dugo je prvenstvo pred nama.

Tekst i foto: Predrag Maravić

Stamevski najlepše torte i kolači, od 1953. do danas!