Ihenačo nastavio igrati fudbal karijere i doneo preokret Lesteru
26.04.2021 sportdc.net

Fudbaleri Lestera savladali su Kristal Palas u poslednjem susretu 33. kola Premijer lige. Lester je slavio sa 2-1 i to nakon preokreta.

Meč je počeo sjajno za goste. U 12. minuti Vilfred Zaha postigao je pogodak i donio je vodstvo svojoj ekipi. Gosti su na odmor otišli sa prednošću. U nastavku, ponovo šou maestralnog Keleči Ihenača kooji je samo još jednom potvrdio da igra fudbal karijere.

Prvo je bivši fudbaler Mančester Sitija asistirao Kastanju za izjednačenje u 50. minuti. U 80. minuti Ihenačo postiže i pogodak i donosi preokret i pobjedu Lesteru.

Ovo je mnogo bitna pobjeda za ekipu Brendona Rodžersa jer su ostali u bitci za plasman u Ligu šampiona naredne sezone.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Leicester City Crystal Palace