Remi Lestera i Junajteda
26.12.2020 sportdc.net

Fudbaleri Lestera i Mančester Junajteda odigrali su 2-2 na početku 15. kola Premijer lige.

Meč je počeo sjajno za Junajted. Na samom otvaranju, Rašford je propustio ogromnu priliku. Ipak, Rašford se iskupio. U 23. minuti, pogodio je za vodstvo Junajteda. Međutim, do kraja prvog poluvremea, domaći su izjednačili. U 31. minuti, Barns je sjajno pogodio za 1-1.

I u nastavku prvu veliku šansu propustio je Rašford. U 79. minuti, Junajted je ponovo poveo. Kavani, koji je samo minut ranije ušao, asistirao je za Brunu koji je pogodio za 2-1. Ipak, Lester se opet vratio. Pet minuta prije kraja utakmice, Vardi je pogodio za 2-2. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata pa su ekipe podijelile bodove.

Lester sada ima 28 bodova i drugi je a Junajted bod manje i meč manje.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Leicester City Manchester United