Veliki preokret Junajteda u režiji Edisona Kavanija
29.11.2020 sportdc.net

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Sautempton u desetom kolu Premijer lige. Junajted je napravio veliki preokret te je slavio sa 3-2.

Od starta je utakmica bila fantastična a prvi do gola stigli su domaći. Ubacio je Vord-Praus a pogodak je postigao Bednarek. Vord-Praus povećao je vodstvo svog tima, postigavši sjajan gol iz slobonog udarca.

Međutim, u nastavku preokret. U igru je ušao Edison Kavani i to će se ispostaviti kao sjajna odluka. Prvo je Kavani asistirao Fernandešu koji je vratio Junajted u igru. Potom je Bruno uzvratio i asistirao Kavaniju. U trećoj minuti nadoknade, potpuni preokret. Rašford pronalazi Kavanija a Urugvajac donosi pobjedu svom timu.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Southampton Manchester United