Prelepim golom Planiničić doneo pobedu "vukovima"

15.05.2021 Žarko Arsić

Kopaonik je ostvario još jednu pobedu savladao je ne tako lošu ekipu Jastrebca iz Velikog Šilegovca. U 12 minutu gosti su imali odličnu šansu preko Jevremovića ali je šutirao pored gola. Domaćin je sve svoje akcije kreirao preko odličnog Marjan Nikolića. U 22. minutu im se ta upornost isplatila kada Nikolić prolazi kompletnu odbranu gostiju i postiže gol posle veoma slabe intervencije golmana Pešića. U 38. minutu ponovo je Nikolić imao stopostotnu  šansu, ali je bio neprecizan njegov šut je završio preko gola.

U drugom poluvremenu domaćin je još jednim golom overio pobedu, kada posle igranja rukom jednog od igrača gostiju dosuđen slobodan udarac. Marjan Nikolić je izveo slobodan udarac, a rezervista Planiničić je skokom nadvisio kompletnu odbranu gostiju i loptu glavom šalje pored desne stative u gol za sigurnu pobedu Kopaonika i nova tri boda.

U sledećem kolu Kopaonik gostuje ekipi Kušiljeva, a utakmica se igra nedelju 23.05.2021. godine u 17:00 časova.

Kopaonik - Jastrebac (VŠ )  2:0 (1:0)

Brus- Gradski Stadion. Sudija: Stefan Vukmirović 8 (Despotovac). Strelci: Mar.Nikolić 22. minut i Planiničić 64. minutu (Kopaonik). Žuti kartoni: Milenković (Jastrebac). Igrač utakmice: Marjan Nikolić.

Kopaonik: Mar.Nikolić 6,5, U.Knežević 7 (Planiničić 7), Bučić 6,5, N.Knežević 7, N.Vidojević 7, Čukuranović 7, Marj.Nikolić 7,5, Burgić 7, Vukojević 7, Savić 6,5 (Matić 6,5), Makragić 6,5 (M.Vidojević 6,5).
Jastrebac: Pešić 6, Rajković 6,5, Milenković 6 (Mgirić 6), Duboja 6,5, Milošević 6, Miljković 6,5, Jevremović 7, Jevtić 7, Jevgenijević 6,5,  Alek. Aleksić 6,5, Petrović 6 (Alek. Aleksić-).