Pl: VAR i Junajted bolji od Sitija
07.12.2019 sportdc.net

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su gradskog rivala Siti sa 2-1 u gostima.

Junajted je sjajno otvorio susret. Propustili su sijaset šansi ali su ipak poveli. Strijelac je bio Rašford iz krajnje sumnjivog penala. Kontakt između njega i Bernarda je postojao ali je takvog intenziteta da se na Balkanu ne bi sudio kao penal. Do kraja prvog poluvremena Junajted je dao drugi gol preko Marsijala a u završnici prvog poluvremena nije dosuđen čist penal za Siti, nakon igranja rukom u kaznenom prostoru.

U nastavku je Siti zaigrao bolje. Stvarali su šanse ali gol nisu mogli dati. Ipak, smanjili su u završnici susreta preko Otamendija. Ipak, do bodova nisu došli.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester City Manchester United