SLS: Inđija - Voždovac 3:0
08.03.2020 fkvozdovac.rs

Fudbaleri Voždovca su danas u 25. kolu Linglong Superlige Srbije u Inđiji na gradskom stadionu ubedljivo poraženi rezultatom 3:0 (1:0)Voždovac na pobedu ne zna od 8. decembra, a od tada je prošlo deset utakmica u kojima je upisao osam poraza.

Prva prilika na meču za je imala Inđija, Banjac je pokušao udarcem iz daljine, ali lopta je otišla pored gola. Loš teren u Inđiji diktirao je uslove za igru. Domaći su poveli već u 26. minutu kada je Stefan Purtić bio strelac, inače igrač Voždovca na pozajmici. Na odmor igrači Voždovca odlaze sa golom zaostatka.

U nastavku meča Voždovac je ponovo igrao jalovo u napadu, a to je kažnjeno od strane domaćih igrača u finišu susreta. Najpre je u 82. minutu Miroslav Marković duplirao vođstvo Inđije, a konačan rezultat postavio je Nebojša Bastajić četiri minuta kasnije.