Pobeda OFK Beograda u Stepojevcu
02.06.2019 OFK Beograd

Odlična atmosfera nakon osvojenog Kupa Beograda se uklopila u dobra izdanja i u Å”ampionatu. Pobeđena je ekipa Stepojevca u gostima rezultatom 3-0. Strelci su bili Mitrović, Mirković i Janković.

Ā

Treća pobeda u nizu u Å”ampionatu je izvojevana rutinski, iako je trener Kalinić "dosta promeÅ”ao karte" i Å”ansu da počnu meč su dobrim delom dobili igrači koji u poslednje vreme nisu bili među starterima.

Tokom celog meča držali smo konce u naÅ”im rukama, a dva pogotka smo postigli u prvom periodu igre. Strelci u prvom poluvremenu su bili Mitrović, kome je ovo bio sedmi pogodak u ovogodiÅ”njem Å”ampionatu i tako postao naÅ” najbolji strelac i Mirković, da bi Janković dvadesetak minuta pred kraj meča, svojim Å”estim pogotkom u sezoni, potvrdio naÅ” trijumf. Nakon ovog meča zauzimamo 5. poziciju na tabeli.

Utakmicom protiv BASK-a na Karaburmi, koja se igra sledeće subote od 17 časova, spuÅ”ta se zavesa nad ovogodiÅ”njim Å”ampionatom Srpske lige "Beograd".