Veoma slab fudbal smo danas videli na stadionu Sinđelića iako su bodovi bili preko potrebni kako domaćinu za play off, tako i gostu za opstanak. Vodila se rovovska borba, uglavnom između dva šesnaesterca.
FOTO: FK SINĐELIĆ / PROMO
Mada je bilo puno duela i startova igrača obe ekipe, utakmica nije izlazila iz okvira fair play-a, te je pokazano samo tri žuta kartona. Što se tiče prilika ili polušansi kod domaćina ih je bilo dve i to obe posle šuta Krstića. Prvo u 26. minutu iz slobodnog udarca sa ivice šesnaesterca nije uspeo da prebaci živi zid, a potom je i 10 minuta pre kraja utakmice imao izvanredan pokušaj kada je sa nekih dvadesetak metara poslao loptu tik pored stative.
Što se tiče gosta jednu, ali i najidealniju priliku na utakmici je propustio Milošev u 30. minutu, kada je neometan sa desetak metara tukao preko prečke. Ukoliko žele opstanak gosti će zaista morati da poprave svoju igru i efikasnost.
Sledeće kolo Dobanovčani dočekuju kod kuće, ovog proleća iznenađujuće loš Zlatibor, dok Sinđelić ide u goste Inđiji i ta utakmica se igra u ponedeljak.
Sinđelić - Budućnost 0:0
Stadion: FK Sinđelić. Gledalaca: 200. Gl.sudija: Matić David. Pom. sudije: Harmat Atila i Mišić Miljan. Žuti kartoni: Branković (Sinđelić), Lukić i Dobrijević (Budućnost).
Sinđelić: Trkulja, Bumbar, Blagojević, Branković, Osman, Matijević (Radić), Stanković, Ivković, Đurić, Krstić (Vujić), Denković.
Budućnost : Kirovski, Lalić, Maksimović, Lučić, Dobrijević, Oreščanin, Đorđević, Emeka (Jeličić), Luković, Milošev, Filipović.