Fap nosi tri boda iz Prova
20.05.2018 Denis Å arak

Fudbaleri FAP-a napravili su joÅ” jedan podvig. Na teÅ”kom gostovanju u Provu savladana je istoimena ekipa rezultatom 1-3. Poveli su igrači FAP-a u 15. minutu preko Milovanovića. Domaći su poravnali rezultat u 32. minutu preko Popovića. Par minuta pre kraja prvog dela susreta mogle su "kamiondžije" do prednosti, ali MiloÅ”evićev odličan Å”ut sa preko 20 metara zaustavila je prečka.

Tek Å”to je počelo drugo poluvreme dobro se u gostujućem Å”esnaestercu snaÅ”ao Plojović i kadaĀ mu je ostalo da loptu poÅ”alje u gol na nedozvoljen način zaustavio ga je Petrović a sudija Nikitović je pokazao na belu tačku sa koje je bio precizan Plojović. Potom domaći preuzimaju potpunu inicijativu i u 65. minutu za malo ne dolaze do izjednačenja kada pogadjaju prečku. U sledećem napdau FAP je mogao da poveća prednost, ali sebičan je bio MiloÅ”ević i loptu je poslao pored gola kada je na drugoj strani imao dva slobodna saigrača. U 72. minutu Plojović Å”utem sa 18 metara donosi prednost od 1-3 svom timu i tako postavlja konačan rezultat utakmice.