Zona Zapad: Kosanica osvojila nova tri boda

U 22. kolu Zone Zapad Kosanica je danas na svom terenu pobedila OFK Lugomir iz Rakitova sa 1:0 (1:0). Strelac jedinog gola bio je Cvetković u 4. minutu. Igrač utakmice golman Kosanice Šejić. Utakmica je bila veoma lepa za gledanje sa dosta šansi za obe ekipe. - Poveli smo već na početku utakmice, ali to nije mnogo zbunilo goste. Nastavili su kao da je 0:0 i u 10. minutu zaradili jedanaesterac. Međutim, naš golman Šejić je odbranio udarac sa bele tačke, tako da smo sačuvali vođstvo.

Do kraja utakmice bilo je još nekoliko prilika ali je ostao rezultat 1:0, što je i najrealnije s obzirom na situaciju na terenu, kažu u stručnom štabu Kosanice. Druga dva kluba iz Topličkog okruga imala su polovičan uspeh. Žitorađa je na svom terenu pobedila Župu iz Aleksandrovca sa 3:0, dok je Topličanin izgubio u Počekovini od Poljoprivrednika sa 2:1. U sledećem kolu igra se toplički derbi. Topličanin u subotu dočekuje Kosanicu.