Temnić zasluženo odneo sva tri boda iz Trstenika

U 11. kolu Srpske lige Istok zanimljiva fudbalska predstava na stadionu kraj Zapadne Morave u Trsteniku. Susret Temnića iz Varvarina i Trstenika PPT pred 300 gledalaca, završio se zasluženom pobedom gostiju rezultatom 3:2 .Domaćini su imali zrelu šansu za pogodak u 13. minutu Radivojević je u akciji prema golu gostiju uposlio iskusnog kapitena Vasića ali je njegod udarac odbranio golman Kostić. Varvarinci su u 15. minutu kaznili trsteničane posle izvedenog kornera Pavlović je glavom smestio loptu u mrežu domaćih 1:0. Isti igrač je u 19. minutu postigao svoj drugi pogodak. Trsteničani su pojačali ritam i Karović je u 21. minutu smanjio vođstvo gostiju a dva minuta kasnije golom Radivojevića su poravnali rezultat na 2:2.

Utakmica na trsteničkom stadionu

Fudbaleri Temnića su zahvaljujući autogolu Majdevca,koga je lopta upućena prema golu Milanovića pogodila u nogu i promenila smer, ponovo došli u vođstvo koje su zadržali mudrom igrom do kraja ovog izuzetno zanimljivog i uzbudljivog susreta. U 59. minutu Karović dobija drugi žuti karton i isključen je pa su trsteničani igrali sa igračem manje, međutim 5 minuta pre kraja utakmice isključen je i Lazar Knežević,čime su olakšali gostima posao u daljem toku utakmice što su naravno oni umeli da iskoriste i zasluženo odneli sva tri boda iz Trstenika. Susret je vodio glavni sudija Milan Ilić iz Ćuprije a za igrača utakmice proglašen je gostujući igrač Igor Pavlović strelac dva pogodka za ekipu Temnića.