Mačvi i Sinđeliću po bod

Utakmica 24. kola Prve lige Srbije između domaće ekipe FK „Sinđelić“ i gostujuće Mačve, liderima na tabeli Prve lige Srbije donela je još jedan remi 2:2 (1:1). Sinđelić je do izjednačenja došao u nadoknadi i prvog i drugog poluvremena u 47. i 92. minutu utakmice. Golove za Mačvu postigli su Marko Jevtić u 34. i Mladen Lazarević u 57. minutu susreta.

Poslednjih 15 minuta utakmice ekipa Sinđelića je krenula na sve ili ništa. Gol za izjednačenje na 2:2, domaćini su izdejstvovali, kada je odbrambenog igrača Mačve udarila lopta i promenila putanju. Slična situacija desila se i u završnici prvog poluvremena kada Sinđelić postiže prvi gol za 1:1.

Šef Stručnog štaba, Dragan Aničić kaže da je neverovatno koliko su bili bolji u svim segmentima igre, a da nisu uspeli da osvoje sva tri boda.

„I bez nekoliko standardnih igrača pružili smo odličnu partiju danas, stvorili sijaset prilika, ali i napravili dve greške, posle kojih smo bili grubo kažnjeni“, kaže Aničić.

Šapčani naredno, 25. kolo Prve lige Srbije, igraju u sredu, 03. maja, kada dočekuju ekipu OFK Beograd.