Kolo iznenadjenja i golova!

15. kolo Opštinske lige Ub grupa Istok donelo je rezultatski očekivan, ali po broju golova svakako redak i neočekivan ishod meča Paljuvi - Pambukovica! U pravoj raskošnoj goleadi domaći tim je na poluvremenu vodio sa čak 7: 1, da bi u nastavku gostujući tim uspeo da smanji razliku i dodje do konačnog rezultata od 8: 5. Za, po lošem vremenu, malobrojnu publiku, prava fudbalska predstava prepuna krajnjeg fudbalskog cilja-golova. U isto vreme, očekivane pobede Dokmira nad Slogom, u nešto ranijem terminu, kao i Šarbana nad Murgašom 2012.

Iznenadjenje kola je svakako neočekivan poraz favorizovanih Čučuga u Zvizdaru. Ekipa koja je bila u svim opcijama za osvajanje drugog mesta i eventualni baraž, ovim porazom je svoje šanse svela na domen teorije. Zaslužena pobeda uvek nepredvidljive ekipe domaćeg Zvizdara od 2:0 (1:0). Sledeće kolo najverovatnije donosi rasplet pozicija na tabeli i svodjene takmičarskih kalkulacija na minimum.