Potop Mokre Gore

U fudbalskoj ligi zona "Morava" u utakmici Pobeda-Mokra Gora viđen je pravi prvenstveni meč, sa dosta golova, po kišovitom vremenu i raskvašenom terenu. Utakmica je prvobitno zakazana za 5. oktobar, ali je pomerena jer se kapiten FK Pobeda toga dana ženi. A da bi uveličao veselje, već u 6. minutu postigao je vodeći gol za svoju ekipu, a prvi od svoja 3 gola postignuta na ovoj utakmici. Prvo poluvrme završilo se rezultatom 3:0, a da su igrači domaćih iskoristili još koju stoprocentnu šansu, bilo bi i ubedljivije.
Drugo poluvreme se nastavlja u istom ritmu kao i prvo, Pobeda dolazi do prednosti od 4:0, a onda gosti iz Zubinog potoka pojačavaju tempo i smanjuju rezultat na 4:1. Ali, na njihovu žalost, bilo je to sve što su uspeli da urade. Domaći su samo malo dodali gas i do kraja postigli još 4 pogodaka, od kojih je jedan poništen zbog ofsajda. Sve u svemu, po teškom terenu i kišovitom vremenu, fudbaleri Pobede su ostvarili još jednu značajnu pobedu i bar za kratko se približili vodećem Poletu iz Ljubića, koji ih sledeće nedelje, u derbiju kola, dočekuje na svom terenu. Pobeda (Beloševac)-Mokra gora (Zubin potok) 7:1 (3:0)