Vasić potvrdio pobedu trsteničana

Pred oko 200 gledalaca fudbaleri Trstenika PPT bili su 80 minuta bolji tim i zasluženo pobedili ekipu Hajduk Veljko iz Negotina rezultatom 2:0. Susret je vodio glavni sudija Aleksandar Ranđelović iz Niša, koji je zbog grube igre i prigovora pokazao čak 8 žutih kartona, a isključenje je zaradio gostujući igrač Milošević u 90. minutu. Šanse su imali i gosti iz Negotina međutim domaći su pred kraj susreta izvojevali važnu pobedu pogodcima Milovanovića u 81. i Nenada Vasića u 91. minutu. Malobrojni gledaoci napustili su stadion kraj Morave zadovoljni trsteničani su ovom pobedom se izjednačili po bodovima na tabeli Srpske lige Istok sa vodećim Timokom. U narednom 11 kolu trsteničani gostuju kod "Sloge" a "Hajduk Veljko" dočekuje ekipu Bora.