Važna pobeda košarkaša Proletera protiv Napretka

U 18. kolu Druge muške lige košarkaši Proletera su u Kristalnoj dvorani pobedili Napredak Maxi  Co rezultatom 87 : 84 ( 24:19, 24:23, 16:18, 23:24 ). Zahvaljujući raspoloženoj četvorci koju su činili Milan Marković, Stefan Atanacković, Nebojša Knežević i Mišo Martinović, Zrenjaninci su stigli do veoma važne pobede nad gostima iz Aleksinca, koja ih ostavlja u trci za plasman u viši rang.

“Crveno – beli” su u 18. minutu vodili 46:36, a u 33. su imali čak 14 poena prednosti 74:60. U 38. minutu na semaforu je stajalo 81:74 za tim trenera Bajina, a do kraja utakmice gosti su uspeli da smanje na 87:84 i tako izvuku častan poraz.

Kosarka Važna pobeda košarkaša protiv Napretka

PROLETER: Atanacković 15, Budimir 5, Stanić, Blanuša 5, Knežević 18, Pavlović Martinović 10, Orlić, Nikolić 10, Marković 19, Filipović, Božović 5.

NAPREDAK MAXI CO: Šikman 18, Davidović, Raičević 7, Luković 17, Miladinović 6, Kesar 23, Mojsilović 8, Šćepanović, Milenković, Đukić 5, Jusić.