Knjaževčani namučili Trsteničane
05.05.2014 Dragan Ivanović

Minimalnom pobedom na svom terenu kraj Zapadne Morave od 1:0 nad ekipom Timočanina iz Knjaževca, fudbaleri Trstenika PPT osvojili su tri nova i važna boda i tako učvrstili se na trećoj poziciji Srpske lige Istok. Gosti su bili veoma neugodan protivnik tokom cele utakmice, bilo je šansi na obadve strane pogotovo u prvom poluvremenu.

Knjaževčani su dva puta ozbiljno pripretili udarcima prema golu Azdejkovića, u drugom delu povukli su se o odbranu, dok su trsteničani uporno tražili priliku da postignu pogodak. Najozbiljniju priliku propustio je domaći igrač Vladimir Simović, u 77. minutu pogodivši prečku golmana Timočanina koji se dosta istakao na ovom susretu. Ipak upornost i želja za pobedom urodila je plodom i trsteničani su pogodkom Danijela Smiljkovića u 85. minutu susreta uknjižili tri nova boda. U narednom 25. kolu trsteničani gostuju u Predejanu a trener Radivojević i igrači veruju da će i na gostujućem terenu ostvariti povoljan rezultat.