Alasi briljirali, Dunav - Vrbas 103:80

Prvi tim Dunava ostvario je pobedu u 8.kolu Prve muške regionalne lige u duelu sa Vrbasom ubedljivim rezultatom 103:80.

Dunav je dobro otvorio utakmicu, kontrolisao igru i već u prvom poluvremenu stekao veliku prednost za mirniji nastavak (54:39). U trećoj četvrtini košarkaši Dunava nastavili su sa dobrom igrom, pre svega odlično u napadu uz visok procenat šuta, pa je prednost rasla i do 30 poena razlike. Gosti iz Vrbasa nisu imali nikakve šanse u ovoj utakmici. Svih jedanaest igrača je ulazilo u igru i svi su upisali poene. Iz utakmice u utakmicu vidi se napredak u igri Dunava i sigurno će i ova pobeda značiti za nastavak takmičenja i samopouzdanje koje je u par navrata poljuljano nesrećnim porazima.

Statistiku sa utakmice Dunav - Vrbas možete pogledati na sajtu kluba. U narednom kolu Dunav gostuje u Bačkoj Topoli a utakmica se igra u sredu od 19h30.