Poraz Dunava u Vrbasu

Košarkaši Dunava poraženi su u gostima od ekipe Vrbasa rezultatom 92:77 (23:23, 24:21, 21:22, 24:11) u okviru 23.kola Prve srpske lige. Utakmica je bila izjednačena tri četvrtine ali onda u poslednjoj deonici dolazi do pada u igri Dunava, posebno u fazi odbrane što su domaći iskoristili i zasluženo slavili pobedu. Igrači Vrbasa, kao po običaju, bili su vrlo raspoloženi za šut, posebno za tri poena ali su košarkaši Dunava borbenom igrom uspevali da pariraju u prve tri četvrtine.

Ni sudijski kriterijum nije bio ujednačen na obe strane što govori i podatak da su gosti imali ukupno 14 faulova (samo 6 u drugom poluvremenu) ali je u pojedinim trenucima nedostajalo i malo sportske sreće. Statistiku sa utakmice Vrbas - Dunav možete pogledati na sajtu kluba.

U narednom kolu Dunav na svom parketu dočekuje ekipu Veternika.