01.10.2016 22:17 Dragan Ivanović

Morava odnela tri boda iz Dublja

Posle poraza u Ugljarevu od lidera na tabeli OFL Trstenik Omaldinca, fudbaleri Kamenorezca 76 su izgubili utakmicu i na svom terenu u Dublju, gde ih je pobedila ekipa Morave iz Medveđe rezultatom 3:2. U ovaj susret domaći su uÅ”li oslabljeni bez trojice standardnih prvotimaca, u jednom delu prvog poluvremena povredio se i Filip Đukić pa se igralo neefikasno sve do 55. minuta, kada je gostujući...

18.10.2014 18:46 Dragan Ivanović

Derbi kola napet od početka do kraja

Pred oko 300 gledalaca koliko ih je praktično na svakoj utakmici u Dublju, u derbiju 9. kola OFL Trstenik sastali su se domaći "Kamenorezac 76" i gostujuća ekipa "Morava" iz Medveđe. Susret je vodio glavni sudija Predrag Milićević, koji je u pojedinim situacijama bio u centru pažnje sa čudnim odlukama. Ā  Međutim to nije mnogo izmenilo stanje na terenu domaći i gosti su se trudili da prikažu...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.