04.11.2018 19:59 Tomislav Živanović 1079

Trijumf Lozničana u Velikoj Plani

Rukometaši Loznice pobedili su na gostovanju, Moravu u Velikoj Plani sa 35:29 (14:11), u šestom kolu Super B lige grupa Sever Centar. Bio je to drugi trijumf Lozničana, koji sada zauzimaju devetu poziciju, među 12 ekipa u ligi. Meč je protekao u dominaciji gostujućeg tima, koji je vodio od početka i zasluženo slavio pobedu. Čvrstom igrom u odbrani i efikasnom u napadu, Loznica je u 11....

21.10.2018 00:36 Miloš Jovanović 1713

Kolubara u gostima lako sa Loznicom!

Rukometaši Kolubare pobedili su u Loznici domaću ekipu boljom igrom u drugom poluvremenu. Rezultat 29:22. Na poluvremenu je bilo 14:12 za domaće rukometaše. Rukometaši Loznice nisu imali rešenje za Nenadića koji je postigao 10 golova. Foto: Super B Sudije: Bojan Jevremović i Vukašin Radosavljević iz ValjevaKontrolor: Petar Boričić iz Grocke Sedmerci: Loznica 4-1; Kolubara 2-2...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.