07.11.2022 11:30 Stevan Davidović

Novobečejci overili jesenju titulu

Fudbaleri novobečejskog Jedinstva pobedom u Hetinu, protiv Terekveša 1:3, overili su titulu jesenjeg prvaka u Međuopštinskoj ligi Kikinda-Žitište. Posle neočekivanog poraza u Aleksandrovu prošle nedelje (2:0) na ovom gostovanju izabranici Ivice Milivojeva nisu dozvolili iznenađenje. Jedinstvo je povelo golom Branislava Dokmana u 23. minutu, ali su domaći zahvaljujući spretnom Ranku Šaranoviću,...

27.09.2021 16:55 Stevan Davidović

Kumančani bolji u derbiju kola

U derbiju 4. kola MFL Kikinda-Žitište u Kumanu i duelu dve neporažene ekipe, Drugog oktobra i Terekveša iz Hetina, viđena je zanimljiva utakmica. Domaći su poveli u 19. minutu golom kapitena Dejana Lazića, koji je posle centaršuta poluvolejem doveo svoju ekipu u vođstvo. Desetak minuta kasnije mlađani Siniša Simonović, koristi jednu dubinsku loptu, da prevari dvojicu protivničkih igrača i...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.