13.06.2021 23:05 sportdc.net

Holandija slavila u fantastičnoj utakmici

Fudbaleri Holandije upisali su pobjedu u prvom kolu evropskog prvenstva. Oni su savladali Ukrajinu sa 3-2. U prvom poluvremenu Holandija je bila bolja ali nikako nije mogla do gola. Damfris i Vajnaldum su najviše prijetili dok je jedinu šansu za Ukrajinu propustio Jarmolenko. U nastavku, čak pet pogodaka. Golovima Vajnalduma i Veghorsta u 59. minuti, Holandija je povela sa 2-0. Ukrajina...

09.06.2021 10:26 sportdc.net

Najava EURA: Grupa C

Bliži se početak evropskog prvenstva u fudbalu. Do starta takmičenja ostala su još dva dana a mi nastavljamo sa najavama grupa za EURO. Red je da najavimo grupu C u kojoj će se naći Holandija, Ukrajina, Austrija i Sjeverna Makedonija. Favoriti grupe su svakako Holanđani. Međutim, ni njima neće biti lako s obzirom na neke nedostatke. Prije svega, faliće im mnogo Virdžil Van Dajk koji je...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.