08.05.2023 20:45 josif

Težak meč za pionire Derbija je iza nas

Utakmicu za vikend igrala je pionirska ekipa FK Derby 2015 Novi Sad protiv odličnog protivnika ekipe Spartaka iz Subotice, koji je svojom organizovanom igrom i zalaganjem na terenu došao do zasluženog rezultata i pobede od 3:0.   Derby nije igrao po ko zna koji put u punom sastavu što ne umanjuje pobedu protivnika. Ovog puta četiri standardna igrača nisu igrala zbog povreda. Na žalost i...

12.11.2022 19:01 josif

Pobeda pionira Derbija nad Vojvodinom

Utakmica Pionirske lige Vojvodina - grupa  "Sever" kakva se ne propušta, puna naboja, emocija i borbenosti s jedne i druge strane. Vojvodina je povela u prvom poluvremenu sa 1:0. Ubrzo posle toga preko brzonog Elmira Durmišija Derbi dolazi do izjednačenja. Na poluvreme se otišlo sa nerešenim rezultatom.   Početak utakmice i evrogol za domaće postiže Dušan Damjanov sa 20 metara. Nastavak...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.