30.04
17:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
4
0
|
30.04.2023 17:00 | 4 : 0 |
30.04
19:00
Napredak
Radnik
0
1
|
30.04.2023 19:00 | 0 : 1 | |||||||
30.04
17:00
RadniÄki (N)
Mladost (L)
1
2
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 2 |
30.04
16:00
IMT
RFK GrafiÄar
0
0
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 0 | |||||||
30.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
InÄija Toyo Tires
1
1
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
30.04
18:00
GFK Sloboda
Trayal
1
0
|
30.04.2023 18:00 | 1 : 0 | |||||||
30.04
16:00
Metalac
Zlatibor
1
1
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
30.04
16:00
OFK VrŔac
Rad
0
0
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 0 | |||||||
30.04
18:00
MaÄva
Loznica
2
1
|
30.04.2023 18:00 | 2 : 1 |
30.04
16:30
Podunavac
Jedinstvo
0
3
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
30.04
16:30
StaniÅ”iÄ
Dinamo 1945
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Tisa
Naftagas
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 | |||||||
30.04
10:00
Kabel
Tekstilac
1
3
|
30.04.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
30.04
16:30
Jedinstvo
BuduÄnost
0
0
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 0 | |||||||
30.04
11:00
RadniÄki (O)
BSK BorÄa
0
0
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
12:00
Brodarac
BASK TEK
1
1
|
30.04.2023 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
10:00
UÅ”Äe Novi Beograd
Borac
4
0
|
30.04.2023 10:00 | 4 : 0 |
30.04
11:00
Polet (Lj)
Sloga (K)
2
1
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
30.04
16:00
BuduÄnost (A)
Takovo
0
1
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 1 | |||||||
30.04
16:00
RaÄevac
OFK Mihajlovac
1
4
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 4 |
30.04
16:30
RadniÄki (P)
Dunav
0
0
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Vlasina
PÄinja
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
30.04
16:30
BuduÄnost (P)
SFS Borac
0
1
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 1 |
30.04
16:30
Mladost (T)
RadniÄki 1905
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 | |||||||
30.04
16:30
ObiliÄ
Preporod
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Vojvodina
BaÄka 1901
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
30.04
10:00
Slavija
Jedinstvo
2
0
|
30.04.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Hajduk
ŽelezniÄar
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Donji Srem 2015
Sloga (E)
2
2
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
30.04
16:30
ŽAK
Vojvodina 1928
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Mladost
Begej
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Polet
Jedinstvo (V)
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Omladinac FAM
Borac
0
4
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 4 |
30.04
16:30
SremÄica
ŠuŔnjar
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Lokomotiva
Komgrap
4
3
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 3 |
|
30.04
16:30
Jablanica
Svetlost
2
4
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 4 | |||||||
30.04
16:30
ŽitoraÄa
Nebeski Andjeli
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Mladost 1959
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Lugina
Gracko
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
30.04
16:30
OFK Alakince
Sloga
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
30.04
16:30
Delijski Vis
Jedinstvo
0
2
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Morava
Rudar
6
0
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 0 | |||||||
30.04
16:30
MaloŔiŔte
Palilulac
0
3
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
30.04
16:30
Pukovac
Bukovik
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
OFK NiÅ”
OFK Napredak 1929
1
3
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 3 | |||||||
30.04
16:30
Mladost (M)
NaŔa krila 1936
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Mladost (B)
Orljane
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 |
30.04
16:30
Vinogradar
OFK Lugomir
5
1
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Rembas
Župa
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Majdevo-Kupci
Jedinstvo (M)
3
4
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
Morava 1918
KuŔiljevo
6
3
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 3 | |||||||
30.04
16:30
LevaÄ
Orlovi
0
2
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 2 |
30.04
16:30
Lužnica
Ozren
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Jedinstvo
Bor 1919
0
1
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 1 |
30.04
16:00
JoŔanica
Napredak (G)
5
1
|
30.04.2023 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Bane 1931
Å umadija 1903
0
0
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Polet (R)
Srbija
0
1
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
TrepÄa
GoÄ
2
0
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
30.04
16:00
Kej
Crnokosa
0
6
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
30.04
16:00
Jasen
Omladinac (Z)
1
3
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 3 | |||||||
30.04
16:00
Polimlje
Spartak 1976
1
0
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 0 | |||||||
30.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (K)
1
0
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 0 | |||||||
30.04
16:00
Zlatar
Sloboda (Ä)
3
2
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
Savinac 1933
Sevojno
2
1
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
30.04
16:00
Polet (T)
Lazarica
3
2
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
30.04
16:00
RSK
Rudar
3
0
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
30.04
16:00
Borac
ŽelezniÄar
3
1
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 1 | |||||||
30.04
11:00
KaÄer
Mladost
1
1
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 1 | |||||||
30.04
16:00
OFK Divci
Ribnica
1
1
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
30.04
16:00
Zadrugar
Vrelo Sport
0
4
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 4 |
30.04
16:30
Sloga (BNS)
Vulturul
4
3
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 3 | |||||||
30.04
16:30
HajduÄica
Dolina
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Unirea
KaraÅ” (J)
1
0
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Dolovo
Partizan (G)
3
3
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 3 | |||||||
30.04
16:30
BuduÄnost (A)
Spartak 1911
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 |
30.04
16:30
Tavankut
Srbobran
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Iskra
Sutjeska
1
5
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 5 | |||||||
30.04
16:30
Jedinstvo
NjegoÅ”
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
30.04
16:30
BuduÄnost
ÄurÄin
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 |
30.04
16:30
BuduÄnost (G)
ŽAK
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Rusin
Lipar
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
30.04
16:30
BuduÄnost (P)
NaŔa Zvezda
2
3
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 3 |
30.04
16:30
RadniÄki 1911
Rusanda
2
4
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 4 | |||||||
30.04
16:30
Polet
Krajina
10
0
|
30.04.2023 16:30 | 10 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Napredak
MSK
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Vojvodina
OFK StajiÄevo
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladost
Crvena zvezda
0
4
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
Banat
ŽFK Banat
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
30.04
16:30
Sremac (D)
Napredak Meridian
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
FruŔkogorac
Partizan
0
1
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga
GraniÄar (K)
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
RadniÄki
Hajduk (V)
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Borac 1925
Sremac (V)
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Jadran
BuduÄnost
4
0
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 0 |
30.04
17:30
OFK Sirig
Omladinac
1
3
|
30.04.2023 17:30 | 1 : 3 | |||||||
30.04
17:30
FruŔkogorac
OFK Futog
5
1
|
30.04.2023 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
17:30
TSK
Dinamo
6
1
|
30.04.2023 17:30 | 6 : 1 | |||||||
30.04
17:30
Tatra
JugoviÄ
2
1
|
30.04.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
17:30
Crvena zvezda
BaÄka 1923
4
3
|
30.04.2023 17:30 | 4 : 3 |
|
30.04
16:30
Dunav
PoŔtar Zvezdara
1
0
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Umka
Busije
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
Siti Sport Klub
Borac
0
2
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Bratstvo
BSK 1925
0
2
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
30.04
16:30
Å umadija
Turbina
5
0
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Krtinska
LisoviÄ 1977
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
RuŔanj
OFK BuduÄnost
0
1
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 1 | |||||||
30.04
10:00
RadniÄki
BSK 1926
2
2
|
30.04.2023 10:00 | 2 : 2 | |||||||
30.04
16:30
OFK Zabrežje
VraniÄ
2
4
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
BuduÄnost
Rojkovac
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Omladinac
Strelac
1
3
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
30.04
11:00
VinÄa
Hajduk
7
1
|
30.04.2023 11:00 | 7 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
VrÄin
Velika Krsna
9
2
|
30.04.2023 16:30 | 9 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
KaluÄerica 1969
Å umadija 1962
6
1
|
30.04.2023 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Vis
GroÄanski fudbalski klub
6
0
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
ZaklopaÄa
Dunavac
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Pudarci
Rabrovac
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
30.04
16:00
Rajac
Proleter
2
2
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 2 | |||||||
30.04
16:00
Toplica
OFK JabuÄje
4
1
|
30.04.2023 16:00 | 4 : 1 | |||||||
30.04
16:00
ÄuÄuge
Mladost
0
1
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 1 | |||||||
30.04
16:00
Banjani
OFK Senjak
5
0
|
30.04.2023 16:00 | 5 : 0 | |||||||
30.04
16:00
Dimitrije TucoviÄ
TrliÄ
1
3
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 3 |
30.04
16:30
VinÄa
Banja
10
1
|
30.04.2023 16:30 | 10 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Lokomotiva
ŽSK
4
0
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Prvi srpski ustanak
BSK (Be)
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Sloga
Marjan
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Å umadija
Trnava
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Å umadinac (S)
BSK (Bo)
4
0
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Grizli ML
Mladi rudar
3
3
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 3 |
|
30.04
16:30
Sloga (K)
Toplica
4
0
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Jastrebac
Rad
1
3
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 3 | |||||||
30.04
16:30
Sloga 1980
Moravac (ZT)
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Polet
Borac
2
2
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Naisus 1977
Pobeda
6
0
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Zemljoradnik
Moravac (Ä)
4
0
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 0 |
30.04
16:30
BSK
Moravac Orion
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Polet
Jedinstvo (G)
0
4
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 4 | |||||||
30.04
16:30
ŽelezniÄar
OFK Morava
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo (B)
Sloga
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Milanovo
BuduÄnost
1
4
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
VuÄje
ZloÄudovo
6
1
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
Lemind 1953
Donja Lomnica
1
4
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 4 |
|
30.04
16:00
Polet
Mladost (NS)
1
0
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Mladi radnik 1940
Mladost 1948
2
0
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
PetliÄ SD 2006
ŽelezniÄar Kusadak
0
3
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
16:00
Podunavac
Proleter 1947
2
0
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
SASK
Sloga
3
0
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Mladi borac
Pobeda
0
3
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
30.04
11:00
MiloŔevo
PoreÄ
2
2
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Branik
RadniÄki (K)
5
0
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Polet
Urovica
2
2
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Blizna
Krivelj
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
KljuÄ
Polom
5
0
|
30.04.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
30.04
16:30
KrilaÅ”
Sloga 1945
0
7
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 7 |
|
||||||
30.04
16:30
ŽelezniÄar
Napredak (S)
1
3
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
ObiliÄ
BSK 1931
1
0
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
BuduÄnost (V)
Vihor
7
1
|
30.04.2023 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Sirakovo
Batovac
5
1
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Borac (K)
Å apine
1
5
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 5 |
|
30.04
16:30
KoŔtampolje
BuduÄnost
0
2
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo 2017
Ribnica
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Borac (V)
Radnik
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Omladinac
Proleter
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Ibar
OFK Progorelica
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
30.04
17:00
Osaonica
Rudar (St)
1
0
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
30.04
17:00
Mladost (J)
Mladost (T)
5
0
|
30.04.2023 17:00 | 5 : 0 | |||||||
30.04
17:00
BuduÄnost (Ä)
Juhor
3
1
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
30.04
17:00
Partizan
BuduÄnost (M)
4
2
|
30.04.2023 17:00 | 4 : 2 | |||||||
30.04
17:00
GFK Tabane
Mladost (D)
0
2
|
30.04.2023 17:00 | 0 : 2 | |||||||
30.04
17:00
Kolare
Sloga
2
1
|
30.04.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
30.04
17:00
Moravac 2015
Napredak
0
1
|
30.04.2023 17:00 | 0 : 1 |
30.04
16:30
Mladost
RadniÄki 2020
0
2
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Vulkan 1963
Omladinac
1
3
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Planinac 1933
Aluminijum
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
RadniÄki 1936
Äegar 1946
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Novoselac
Sloboda
0
3
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 3 |
|
30.04
16:30
Podrinje
Vidojevica
2
2
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Drina (Lj)
Rudar
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Hajduk Stanko
Sloga
5
1
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Drina (B)
Antimon
0
3
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
30.04
11:00
KaraÄorÄe
Majur
2
1
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Mladi borac
Jevremovac
0
2
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 2 |
30.04
16:30
ŽeljuŔa
Sloboda
0
1
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 1 |
30.04
16:30
MarÅ”iÄ
Jedinstvo
0
0
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Kutlovo
KoŔutnjak
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Stanovo 1941
Divostin
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Zastava 1973
Pobeda 1926
9
0
|
30.04.2023 16:30 | 9 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloboda (G)
Slavija
0
1
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
30.04
OsniÄ
Rudar VrÅ”ka Äuka
2
1
|
30.04.2023 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
Sloga
Rudar
1
0
|
30.04.2023 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
Kosovo
Å ljivar
|
30.04.2023 | : | |||||||
30.04
TrebiÄ
Midžor
2
0
|
30.04.2023 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
FSU Kraljevica
Hajduk
2
0
|
30.04.2023 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
GraniÄar
Omladinac
1
1
|
30.04.2023 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
OFK 019
Malinik
5
0
|
30.04.2023 | 5 : 0 |
|
30.04
16:00
Ježevica
PeruÄac
3
0
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:00
Kotroman
Gorobilje
2
1
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 1 | |||||||
30.04
16:00
ViŔesava
Rampa
2
1
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
SeÄica
Omladinac
2
11
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 11 |
|
||||||
30.04
16:00
Bakionica
Polet
0
6
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
30.04
11:00
Jedinstvo
Äajetina
0
4
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 4 |
30.04
16:00
Ozrem PMH
Donja Vrbava
3
2
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
Rudar
Prijevor
2
0
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 0 | |||||||
30.04
16:00
Jedinstvo
Orlovac 1932
1
2
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
Zadrugar
Mladost
2
0
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
30.04
16:00
GoruŔica
Morava
3
0
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:00
ÄaÄak 94
Prilike
0
4
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 4 |
|
30.04
FSU Južna pruga
Mladost (S)
3
2
|
30.04.2023 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
RadniÄki 2021
Äelik
2
4
|
30.04.2023 | 2 : 4 |
|
||||||
30.04
OFK AS
Levosoje
3
2
|
30.04.2023 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
Vihor
Mladost (B)
3
0
|
30.04.2023 | 3 : 0 | |||||||
30.04
SU Dinamo Jug
Dinamo (V)
|
30.04.2023 | : | |||||||
30.04
Torpedo 1973
Mineralac
0
1
|
30.04.2023 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
BSK Bujanovac
Pavlovac
2
1
|
30.04.2023 | 2 : 1 |
|
30.04
16:30
DobriÄ
Omladinac
4
0
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Kosovac
Polet
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Borac
Jug Bogdan
1
3
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 3 |
30.04
16:30
Ibar
Rudar
5
2
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 2 |
|
30.04
Morava
Rudar
3
2
|
30.04.2023 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
Mineralac
Sloga
|
30.04.2023 | : | |||||||
30.04
Glama
Ropotovo
1
1
|
30.04.2023 | 1 : 1 |
|
30.04
16:30
Mladost
Omladinac (D)
5
0
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Polet (S)
Omladinac (B)
1
0
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
TerekveÅ”
Aleksa Å antiÄ
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Zadrugar
TeleÄka
10
2
|
30.04.2023 16:30 | 10 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Dinamo 1923
Polet (R)
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
30.04
16:30
RadniÄki (S)
Kula
0
1
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 1 |
30.04
17:00
OFK Kopaonik 1931
Garevina
7
0
|
30.04.2023 17:00 | 7 : 0 |
30.04
16:30
BuduÄnost
Stari TamiÅ”
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Jugoslavija
RadniÄki
1
0
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Proleter
Omladinac (O)
9
0
|
30.04.2023 16:30 | 9 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Mundial
Omladinac (D)
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
BSK BavaniŔte
Mladost
7
2
|
30.04.2023 16:30 | 7 : 2 |
|
30.04
16:00
Å arbane
OFK Paljuvi
3
1
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
JoŔeva
Sovljak
1
3
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
16:00
Jedinstvo (M)
Polet (DL)
4
0
|
30.04.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Ratkovac
Omladinac (K)
1
3
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
16:00
Polet (T)
Crvena Jabuka
4
3
|
30.04.2023 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
30.04
16:00
Tulari
OFK Stublenica
1
1
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Tvrdojevac
Pambukovica
3
0
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
30.04
16:30
Partizan
Naftagas
0
4
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
OFK Klek
Mladost (L)
6
2
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Potisje
OFK Gradnulica
4
5
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 5 | |||||||
30.04
16:30
BileÄanin
TamiÅ”
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Borac
Zadrugar
2
6
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 6 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladost (BB)
Lehel
1
3
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 3 |
30.04
11:00
ZSK
PopadiÄ
3
2
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
Mali korak
KoteŔica
2
1
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
TeŔnjar
Rakac Stave
2
0
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
11:00
Polet
Ribnikar
6
0
|
30.04.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
30.04
11:00
Napredak
Stari drugari
3
2
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
Jadar 2013
Milenko PavloviÄ
2
1
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
30.04
16:30
Banat (I)
Omladinac
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Borac (VS)
Dunav
1
3
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Partizan
Banat (D)
2
3
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Vinogradar
Polet
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Vladimirovac
Å evac
0
3
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 3 |
30.04
16:30
Polet (NK)
Ljukovo
5
0
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Sremac
Kameni
3
10
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 10 | |||||||
30.04
16:30
Car UroÅ”
Rudar
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 | |||||||
30.04
16:30
KruŔedol
Hajduk 1932
6
1
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 1 | |||||||
30.04
16:30
GraniÄar
FruŔkogorac
4
3
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 3 | |||||||
30.04
16:30
Polet (N)
Mladost
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Napredak
ÄSK Äortanovci
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
30.04
17:30
Titel
Vinogradar
0
7
|
30.04.2023 17:30 | 0 : 7 |
|
||||||
30.04
17:30
ŽelezniÄar NS
Äenej
3
1
|
30.04.2023 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
17:30
Susek
Sloga
3
0
|
30.04.2023 17:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
17:30
Borac (R)
Sofeks
2
3
|
30.04.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
17:30
Hajduk (G)
ObiliÄ
1
1
|
30.04.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
17:30
Slanobarac
MiletiÄ
4
0
|
30.04.2023 17:30 | 4 : 0 |
|
30.04
16:30
Polet
Ratar
5
1
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 1 | |||||||
30.04
11:00
VukaŔinovac
Borac
1
3
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 3 | |||||||
30.04
11:00
Jedinstvo
Jastrebac 2022
6
2
|
30.04.2023 11:00 | 6 : 2 | |||||||
30.04
11:00
Å kriljac
Kraljevo
7
2
|
30.04.2023 11:00 | 7 : 2 |
30.04
17:00
Beljanica
Kolonija
3
2
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 2 | |||||||
30.04
17:00
Omladinac
Å umadija
1
3
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
30.04
17:00
Rudar
Napredak
3
0
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
15. Avgust 1950
RadniÄki
1
0
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 0 |
30.04
17:00
Å antarovac
Mladost (K)
3
1
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
30.04
17:00
SinÄeliÄ
Vinogradar
4
2
|
30.04.2023 17:00 | 4 : 2 | |||||||
30.04
17:00
VinoraÄa
Mladost (G)
5
2
|
30.04.2023 17:00 | 5 : 2 |
30.04
16:30
Apolon 2018
Omladinac
5
1
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Mataruge
BogutovaÄka Banja
6
0
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Jovo Kursula
Jedinstvo (D)
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
20:00
PopoviÄi Vrnjci
Morava (M)
0
0
|
30.04.2023 20:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo (G)
Magnohrom
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Lazac
2
3
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Zvezda
Gruža
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
Mineral 2015
Mlada krila
5
1
|
30.04.2023 11:00 | 5 : 1 |
|
30.04
16:30
Srem
Napredak
0
2
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
ObiliÄ 1993
Borac (VR)
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Borac (R)
FruŔka Gora
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
LSK
OFK BikiÄ
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
GraniÄar
Zmaj
11
1
|
30.04.2023 16:30 | 11 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo
BSK
8
1
|
30.04.2023 16:30 | 8 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Erdevik 2017
OFK Zeka BuljubaŔa
2
3
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 3 |
|
30.04
16:30
Jedinstvo (S)
Borac (V)
1
0
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Integral
ZabrÄe 1936
6
1
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
TrgovaÄki
Jasenovac
5
0
|
30.04.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Zadrugar 1947
Bata BuliÄ
6
1
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladost (K)
Polet (SD)
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
BSK 1924
Mlava (ML)
2
2
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Pobeda 1953
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
30.04
16:30
Beli Orao
Polet (V)
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Napredak (B)
BariÄ
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Napredak (P)
Sloga (L)
1
5
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
30.04
16:30
Napredak 1934
Dizel
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Vojvoda Milenko
Žitkovica 2017
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Kumane
Mlava (B)
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladi Borac
OFK BraniÄevo
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
30.04
17:00
Krivanj
Borac
7
1
|
30.04.2023 17:00 | 7 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
BaÄki Hajduk
Mladost
1
0
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Slavija (P)
Kulpin
1
2
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
30.04
17:00
LabudnjaÄa
BaÄka
3
3
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 3 |
|
30.04
16:30
Zadrugar
Omladinac
0
1
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
BuduÄnost (PD)
PetlovaÄa
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Sloboda
Napredak
2
6
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 6 |
|
||||||
30.04
16:30
BuduÄnost (Z)
Sloga
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Milicionar
Mladost (MM)
0
0
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
DuŔko
Stojan Lazarac
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Bair
Torpedo
6
1
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 1 |
|
30.04
16:30
RadniÄki
Bratstvo
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Gradac
Umac
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Real
Å umadija
1
4
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
Progres
Moravac (P)
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
OFK Brza
BobiŔte
0
6
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
30.04
16:30
Veliko Trnjane
Mladi borac
1
4
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 4 |
|
30.04
16:30
Mrovska
RadniÄki (K)
1
3
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 3 | |||||||
30.04
16:30
TreŔnjevka
OFK Letnjikovac 1983
8
1
|
30.04.2023 16:30 | 8 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Sloga (K)
MiŔar
1
3
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 3 | |||||||
30.04
16:30
Å ipurske Livade
Dobrava Žabar 2020
5
2
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
VlaÅ”iÄ
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
30.04
16:30
Studenac
Sloga
2
2
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Cer
Prva Iskra
0
2
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Jelav
Jadar 1961
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Mladost
Velika Reka
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Milan OrliÄ
Luk
2
2
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Hajduk
7. Juli
2
4
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 4 |
|
30.04
11:00
Gaglovo
Bukovica
2
2
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
30.04
11:00
Modrica
Kapidžija
2
0
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
30.04
11:00
Mudrakovac
Kaonik
1
4
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 4 | |||||||
30.04
11:00
Padež
Žabare
7
1
|
30.04.2023 11:00 | 7 : 1 | |||||||
30.04
17:00
Konjuh
Rasina
0
3
|
30.04.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
17:00
BSK
Pepeljevac 1947
3
0
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
11:00
Naupare
MakreŔane
3
1
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 1 |
30.04
11:00
13. maj
Železnik 1930
2
10
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 10 |
|
||||||
30.04
16:30
Novi Beograd
BUSK
2
2
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
12:00
Rekreativo 011
Borac
2
1
|
30.04.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Velika MoŔtanica
Å umadinac
10
1
|
30.04.2023 16:30 | 10 : 1 |
|
30.04
16:15
Kelti
Resnik
4
3
|
30.04.2023 16:15 | 4 : 3 |
|
||||||
30.04
13:00
Sveti Stefan
OFK Crvenka
6
0
|
30.04.2023 13:00 | 6 : 0 |
|
30.04
16:00
BuduÄnost 1948
Cerovac 2013
0
2
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
12:00
Novi Mladi borac
Udarnik
0
2
|
30.04.2023 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
GlavaÅ”
Proleter
1
1
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Beli Orlovi
BaÄinac
1
5
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 5 |
|
30.04
16:30
21. oktobar
OFK Žeželj
1
0
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Azbest 1927
Å umadinac KG
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
Kragujevac
Mladost (P)
1
1
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
30.04
10:00
Minel
Pinosava
5
0
|
30.04.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
OFK Borac
Beljina
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
30.04
16:30
Jasenovik 2018
Mladost
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Standard 2021
Sloga 1948
0
6
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
30.04
11:00
OFK BuduÄnost 2020
Real NiÅ”
1
0
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Mezgraja
VrtiŔte
4
0
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Spartak
Moravac 1948
7
1
|
30.04.2023 16:30 | 7 : 1 |
|
30.04
17:00
Roham
Omladinac
7
1
|
30.04.2023 17:00 | 7 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Napredak
SU PodgrmeÄ
2
1
|
30.04.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Proleter
Borac
1
5
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
30.04
17:00
Vojvodina
TerekveÅ”
4
0
|
30.04.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
30.04
16:30
Äoka
Tisa
5
0
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Slavija
TromeÄa
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
GraniÄar
BaÄka
1
5
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
30.04
16:30
Hajduk
HorgoÅ” 1911
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Å ampion
Jadran
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
30.04
16:30
Mladost
Kalipolje
4
0
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
30.04
11:00
B 2000
VenÄani
3
4
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
TreŔnjevica
Gornja Trnava 1938
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
Gorski Car
Partizan 1945
1
0
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Borac
Kopljari
1
5
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
30.04
16:30
Tulež
Jasenica
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
30.04
11:00
Padež
Rongo Siti
2
3
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 3 | |||||||
30.04
16:30
Lokomotiva
Borac
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Sloga
Temac
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 |
30.04
10:00
Lepaja 2018
DobriÄ 1974
3
0
|
30.04.2023 10:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
13:00
Jastrebac
Omladinac
3
0
|
30.04.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
SU Balajnac
JugoviÄi 1976
1
2
|
30.04.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
30.04
16:30
Mladost (MI)
Mladost (G)
6
3
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
OFK Slatina
PopoviÄ
0
3
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
30.04
16:30
Stojnik
OFK RogaÄa
0
3
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
30.04
16:30
Vojvoda
Mali Požarevac
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
30.04
17:00
Zvezda
Duboko
3
1
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
30.04
17:00
Munja
Torpedo
1
6
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 6 | |||||||
30.04
17:00
Rekreativo
Belo Polje
1
4
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 4 |
30.04
11:00
Polet
Pobednik
0
4
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 4 |
30.04
16:00
Godomin
BuduÄnost
2
1
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Ravni Gaj
Lunjevac
2
1
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Osipaonica
Stari Hrast 2018
5
2
|
30.04.2023 16:00 | 5 : 2 | |||||||
30.04
16:00
ŽelezniÄar 1930
Badljevica
2
1
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Landol
Jezava
4
1
|
30.04.2023 16:00 | 4 : 1 |
30.04
16:30
Elektrovojvodina
Äantavir
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Kelebijska Ŕuma
Solid
3
3
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 3 | |||||||
30.04
16:30
Hajduk 1950
Bikovo
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 |
30.04
16:30
Brezova
DeviÄi
0
4
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
Vrelo
Jelica
5
2
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Gradina
RadniÄki
3
6
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 6 |
|
30.04
13:00
Planinac
BuduÄnost
2
1
|
30.04.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Lugovi
GauÄosi
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Malba
MrŔinci
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Remont
Morava
5
0
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
30.04
Pobeda
Sloboda
0
8
|
30.04.2023 | 0 : 8 | |||||||
30.04
Jedinstvo
Mladost
2
1
|
30.04.2023 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
EÄÅ”eg
BaÄka
0
6
|
30.04.2023 | 0 : 6 |
|
||||||
30.04
Proleter
Tomislavci
1
1
|
30.04.2023 | 1 : 1 |
|
30.04
16:30
GlumaÄ
Napredak
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:30
TreŔnjica
Knjaz
0
4
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
DuŔkovci
Dobrinjac
1
2
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Plavi Tok
Pobeda
2
2
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
30.04
11:00
10. februar
MekiÅ”
0
6
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 6 |
30.04
11:00
Vrelo
OFK Sikole
4
1
|
30.04.2023 11:00 | 4 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Mladost
OFK TamniÄ
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
30.04
16:30
BSK 1934
SFU Rudar 1934
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
30.04
17:00
Palilulac
Sloboda 2013
|
30.04.2023 17:00 |
|
30.04
16:30
Jedinstvo
Sport
5
0
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 0 | |||||||
30.04
16:30
GraniÄar
Dinamo
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
30.04
16:30
Stara ÄarÅ”ija
Å ampion 2013
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 |
30.04
16:30
KSK Konak 1926
Proleter 2006
5
2
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Jedinstvo 2014
RadniÄki
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Zlatica
Proleter
5
3
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 3 |
|
30.04
11:00
Mladost (L)
Borac
0
7
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 7 | |||||||
30.04
11:00
14. oktobar
KrajiŔnici
4
1
|
30.04.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
Mladost (B)
Mladost (DD)
0
3
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
11:00
Stolice
SinÄeliÄ
0
3
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
11:00
Vuk
Granit
3
0
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
30.04
11:00
Dobrava
Verko
0
1
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 1 | |||||||
30.04
11:00
Jedinstvo 2014
Torpedo
1
2
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
30.04
17:00
Belpos
Polet
0
6
|
30.04.2023 17:00 | 0 : 6 | |||||||
30.04
17:00
Hajduk
Petrovac 74
0
1
|
30.04.2023 17:00 | 0 : 1 |
30.04
11:00
Brezovica
Gunjevac
2
2
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
Dokmir
Vukona
4
0
|
30.04.2023 11:00 | 4 : 0 | |||||||
30.04
11:00
Vrelo
OFK Takovo
2
1
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 1 |
30.04
11:00
Trnjaci 2021
Tamnava
8
1
|
30.04.2023 11:00 | 8 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
Brgule
KaleniÄ
2
1
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
Sloga
Mlaka
7
0
|
30.04.2023 11:00 | 7 : 0 | |||||||
30.04
11:00
MurgaÅ”
Kolubara
2
4
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 4 |
30.04
17:00
Lipar
Dražmirovac
3
6
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 6 | |||||||
30.04
17:00
DomaÄin
OFK DragoŔevac
6
2
|
30.04.2023 17:00 | 6 : 2 | |||||||
30.04
17:00
Napredak
OFK Borac
3
0
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 0 |
30.04
13:30
Voja GaÄiÄ
Borac (P)
16
0
|
30.04.2023 13:30 | 16 : 0 | |||||||
30.04
16:30
Borac (S)
Vojvodina
5
1
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Pobeda
Tempo
2
7
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 7 | |||||||
30.04
16:30
Slavia
Kolonija
3
2
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 2 |
30.04
11:00
CuljkoviÄ
Proleter
3
0
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
12:00
Savacium
Jelen
0
1
|
30.04.2023 12:00 | 0 : 1 |
30.04
11:00
Rudar
BojiÄ
3
0
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
11:00
Korman
Jedinstvo
7
0
|
30.04.2023 11:00 | 7 : 0 | |||||||
30.04
11:00
Mladost (Sl)
Rankovac
0
10
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 10 | |||||||
30.04
11:00
Borac BTG
ZablaÄe
2
6
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 6 |
30.04
11:00
KrÄevac 04
Proleter 1936
1
2
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
30.04
11:00
BuduÄnost (B)
Å umadinac
2
1
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
BuduÄnost MI
Jarmenovci
2
3
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
11:00
ZT GoroviÄ
Junkovac
0
0
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
30.04
14:00
Kosmajac
Selo Mladenovac
4
1
|
30.04.2023 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
14:00
Markovac
Borac
0
2
|
30.04.2023 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
VlaŔka
IvanÄa
3
0
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Omladinac
Napredak
5
3
|
30.04.2023 16:00 | 5 : 3 |
|
30.04
11:00
Turekovac
Mladost (DB)
1
3
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
11:00
Morava
Marjan MB
1
0
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
11:00
Badince
Todorovce
4
5
|
30.04.2023 11:00 | 4 : 5 |
|
||||||
30.04
11:00
Napredak
Pomoravlje
2
6
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 6 |
|
||||||
30.04
11:00
JaŔunja
Å FU Derbi 2016
1
3
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
30.04
16:30
27. Oktobar
Sloga (M)
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Dunav
Planinac
0
1
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Vojvodina
Sloga (K)
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
30.04
16:30
Jedinstvo (K)
Hrtkovci
0
8
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 8 |
|
||||||
30.04
16:30
Donji Petrovci
FruŔkogorac
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Jedinstvo (P)
Borac
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
30.04
11:00
KruŔevica
Å anac
1
0
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
11:00
Mladost VPD
Polet
1
8
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 8 |
|
||||||
30.04
17:00
Doljane MeŔevo
Dvorane
5
1
|
30.04.2023 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Drugari
Grkljane
1
4
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 4 |
30.04
11:00
Studen Vitez
Stara ÄarÅ”ija
1
2
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Granit
BuduÄnost
5
0
|
30.04.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
30.04
17:00
ZgodaÄica
Stubal
0
6
|
30.04.2023 17:00 | 0 : 6 |
|
||||||
30.04
17:00
Å umadija
VrnjaÄka Banja
4
0
|
30.04.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Mladost 1981
Sloga Obrva
1
0
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
Morava
Milakovac 2018
2
3
|
30.04.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
30.04
16:00
Vrbovac
Kolarac
1
0
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Omladinac Seone
OFK Slavija
5
2
|
30.04.2023 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
Petrijevac
VuÄak
6
1
|
30.04.2023 16:00 | 6 : 1 |
30.04
16:30
Mladost 1935
OFK BrestaÄ
|
30.04.2023 16:30 |
|
|||||||
30.04
16:30
Sloven
Vitez
|
30.04.2023 16:30 |
|
30.04
17:00
PotoÄac
Radnik
1
5
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
30.04
17:00
ŽelezniÄar
ISK Izvor
3
0
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
17:00
Sloboda
BSK
3
1
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
17:00
Popovac
Mladost (GM)
1
2
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Moravac
Heroj
2
0
|
30.04.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
30.04
16:30
Jedinstvo
Omladinac
2
2
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Borac
Bratstvo
7
1
|
30.04.2023 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
GraniÄar
OFK Bingula
4
2
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Sremac
SinÄeliÄ
0
3
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 3 |
|
30.04
16:30
Kremenac
DobraÄa
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Apolon 4
Borba
2
1
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Napredak MainiÄ
Å umadija
2
3
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
16:30
Arsenal 1930
Borac 1935
3
0
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
30.04
16:30
Sremac
Napredak 2021
2
2
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
OFK Bosut
OFK Sparta
2
0
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga (Z)
Sloboda
0
4
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga (Ä)
TrgovaÄki
0
3
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 3 |
|
30.04
10:00
BeÄevica
Kotlenik
1
3
|
30.04.2023 10:00 | 1 : 3 |
30.04
16:00
BeloŔevac
DraÄiÄ 2018
3
1
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
BraÄa NediÄ 1804
OFK Povlen
2
2
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
16:00
Mladost
Lukavac
1
1
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
Sloga
Zadrugar
8
0
|
30.04.2023 16:00 | 8 : 0 |
|
30.04
16:30
Žika MarkoviÄ UÄa
Pek
3
1
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
30.04
16:30
RadniÄki
Usije
3
3
|
30.04.2023 16:30 | 3 : 3 | |||||||
30.04
16:30
BaŔtovan 2015
Polet
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
30.04
16:30
Sloga TOP
Ram
4
1
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 1 |
30.04
11:00
Radnik
Mladost
2
1
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
Napredak
Gorki
0
3
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
11:00
Omladinac
OFK Napredak 1933
4
2
|
30.04.2023 11:00 | 4 : 2 |
30.04
16:30
Crvena zvezda
Rapid
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
JanoŔik
Dobrica
0
1
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 1 |
30.04
19:00
Banat
Borac
9
2
|
30.04.2023 19:00 | 9 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Vitorul
Pobeda
7
1
|
30.04.2023 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Vojvodina
Hajduk
4
3
|
30.04.2023 16:30 | 4 : 3 |
|
30.04
16:30
Sloga 1932
Dunav
0
2
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
16:30
Mip Majdan
Sopot
10
0
|
30.04.2023 16:30 | 10 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Moravac 1933
Margum
2
8
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 8 |
|
30.04
16:30
Sloga (D)
Pobeda
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
Stig
Zemljoradnik 1932
0
4
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga Vitez
Proleter
7
0
|
30.04.2023 16:30 | 7 : 0 |
|
30.04
17:00
Resava
Napredak
0
3
|
30.04.2023 17:00 | 0 : 3 |
30.04
12:00
Grizli doo
Mladost 1936
2
2
|
30.04.2023 12:00 | 2 : 2 | |||||||
30.04
16:30
Feniks
Napredak
2
6
|
30.04.2023 16:30 | 2 : 6 |
30.04
11:00
Mladost (V)
Proleter
2
1
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
30.04
11:00
IzviÄaÄ
BabajiÄ
1
3
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
11:00
Kolubara Gaj
Stepanje
3
2
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
30.04
11:00
RaniloviÄ 1970
Brezovac
0
3
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 3 | |||||||
30.04
11:00
Vrbica
MisaÄa
2
0
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
30.04
11:00
BSK
Jedinstvo
0
2
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
Sloga 1952
RadniÄki
1
4
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
30.04
11:00
Manastirica
DragoÅ”
3
0
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
30.04
17:00
OFK Polet
OFK RadniÄki
2
3
|
30.04.2023 17:00 | 2 : 3 |
30.04
11:00
Radnik
Stig (MC)
3
4
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 4 |
30.04
16:30
Jedinstvo
Sloga
5
1
|
30.04.2023 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
16:30
BuduÄnost
BSK
1
4
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 4 | |||||||
30.04
16:30
Mladost
Polet 1930
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 |
30.04
16:30
PosuŔje
Zrinjski
0
2
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.04
17:00
Sloboda
Tuzla City
1
0
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Sloga Meridian
Leotar
1
1
|
30.04.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
30.04
16:30
Omarska
Famos
|
30.04.2023 16:30 |
|
|||||||
30.04
16:30
Sloboda (MG)
Rudar Prijedor
0
0
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 0 |
30.04
17:00
ToŔk
RadniÄki
1
0
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
17:00
GOÅ K
Radnik
3
1
|
30.04.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
30.04
16:00
Grbalj
Bokelj
0
0
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Igalo
Podgorica
1
0
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
Berane
Kom
1
1
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
16:00
OFK Mladost DG
Otrant Olympic
1
0
|
30.04.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
30.04
15:00
AFC Bournemouth
Leeds United
4
1
|
30.04.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.04
15:00
Fulham
Manchester City
1
2
|
30.04.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
17:30
Liverpool
Tottenham Hotspur
4
3
|
30.04.2023 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
30.04
15:00
Manchester United
Aston Villa
1
0
|
30.04.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
15:00
Newcastle United
Southampton
3
1
|
30.04.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
30.04
15:30
Bayern MĆ¼nchen
Hertha BSC
2
0
|
30.04.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
17:30
VfL Wolfsburg
1. FSV Mainz 05
3
0
|
30.04.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
30.04
13:00
AS Monaco
Montpellier
0
4
|
30.04.2023 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
30.04
15:00
Clermont Foot 63
Stade de Reims
1
0
|
30.04.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
20:45
Olympique de Marseille
AJ Auxerre
2
1
|
30.04.2023 20:45 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
17:05
Paris Saint-Germain
Lorient
1
3
|
30.04.2023 17:05 | 1 : 3 |
|
||||||
30.04
15:00
Stade Rennais
Angers
4
2
|
30.04.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
30.04
15:00
Troyes
OGC Nice
0
1
|
30.04.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
30.04
20:45
Bologna
Juventus
1
1
|
30.04.2023 20:45 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
15:00
Cremonese
Hellas Verona
1
1
|
30.04.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
18:00
Fiorentina
Sampdoria
5
0
|
30.04.2023 18:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
12:30
Inter
Lazio
3
1
|
30.04.2023 12:30 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
15:00
Napoli
Salernitana
1
1
|
30.04.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
15:00
Sassuolo
Empoli
2
1
|
30.04.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
30.04
14:00
CƔdiz CF
Valencia
2
1
|
30.04.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
18:30
Espanyol
Getafe
1
0
|
30.04.2023 18:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
21:00
Real Valladolid
AtlƩtico Madrid
2
5
|
30.04.2023 21:00 | 2 : 5 |
|
||||||
30.04
16:15
Villarreal
Celta Vigo
3
1
|
30.04.2023 16:15 | 3 : 1 |
|
30.04
20:00
Sloga
Crvena zvezda
0
5
|
30.04.2023 20:00 | 0 : 5 |
30.04
19:00
ŽFU Zvezda B 2018
MaŔinac
0
1
|
30.04.2023 19:00 | 0 : 1 | |||||||
30.04
16:00
Spartak DOO
Vojvodina
3
1
|
30.04.2023 16:00 | 3 : 1 |
30.04
14:15
Zemun
RadniÄki 2012
6
0
|
30.04.2023 14:15 | 6 : 0 | |||||||
30.04
13:00
Požarevac
ŽGFK Lavice DuboÄica
0
2
|
30.04.2023 13:00 | 0 : 2 | |||||||
30.04
17:00
Napredak Junior 2018
ŽGFK Borac
6
0
|
30.04.2023 17:00 | 6 : 0 |
30.04
13:00
KaraÄorÄe
MaÄva
3
1
|
30.04.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
30.04
10:00
Miljakovac
Prave Dame
0
4
|
30.04.2023 10:00 | 0 : 4 | |||||||
30.04
11:30
Banat
Ruma
0
0
|
30.04.2023 11:30 | 0 : 0 |
30.04
16:30
Ekonomist
Zora
0
0
|
30.04.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
30.04
16:00
RadniÄki (V)
GFK Sloboda
2
0
|
30.04.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
12:30
Borac 1926
Javor Matis
2
1
|
30.04.2023 12:30 | 2 : 1 |
|
30.04
15:00
OFK Beograd
Lokomotiva
1
0
|
30.04.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
12:00
Bežanija
Zemun
1
2
|
30.04.2023 12:00 | 1 : 2 |
|
30.04
11:00
TimoÄanin
GFK DuboÄica
5
0
|
30.04.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
11:00
RadniÄki (S)
RadniÄki (N)
0
1
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
11:00
MeŔevo
RadniÄki (P)
0
4
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
30.04
13:00
Mladi radnik 1926
Borac 1932
15
0
|
30.04.2023 13:00 | 15 : 0 |
|
30.04
12:00
RadniÄki (NP)
Cement
1
2
|
30.04.2023 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
10:00
RadniÄki (ZR)
ŽelezniÄar
2
0
|
30.04.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
30.04
10:00
ÄSK Pivara
Petrika
0
3
|
30.04.2023 10:00 | 0 : 3 | |||||||
30.04
14:00
Naftagas
Mladost GAT
1
0
|
30.04.2023 14:00 | 1 : 0 | |||||||
30.04
10:00
Proleter 1951
Sporto 023
1
2
|
30.04.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
30.04
10:00
Teleoptik
Rakovica
0
0
|
30.04.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
30.04
13:00
Mladenovac
Prva Iskra
3
0
|
30.04.2023 13:00 | 3 : 0 |
30.04
15:00
Novi Pazar
Brodarac
3
0
|
30.04.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
14:00
RadniÄki 1923
RadniÄki (NB)
1
1
|
30.04.2023 14:00 | 1 : 1 |
30.04
16:30
BSK BorÄa
GSP Polet
9
0
|
30.04.2023 16:30 | 9 : 0 |
|
||||||
30.04
16:30
Crvena zvezda
Rad 2
6
3
|
30.04.2023 16:30 | 6 : 3 |
|
||||||
30.04
11:15
SinÄeliÄ 2
BoleÄ
9
0
|
30.04.2023 11:15 | 9 : 0 |
|
30.04
12:00
RadniÄki 1912
Mladost (L)
3
0
|
30.04.2023 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
11:00
Spartak ŽK
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
30.04
10:00
ŽelezniÄar
InÄija
2
3
|
30.04.2023 10:00 | 2 : 3 |
|
30.04
10:00
Borac 1926
Javor Matis
3
2
|
30.04.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
11:00
RadniÄki 1923
Apolon 2018
3
0
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
30.04
10:00
VGSK
Å umadija 1934
6
1
|
30.04.2023 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
30.04
12:00
Sloga 33
RadniÄki 1923
0
1
|
30.04.2023 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.04
10:00
Å umadija (A)
SuŔica
0
2
|
30.04.2023 10:00 | 0 : 2 |
30.04
13:00
Bubamara 91
JoŔanica
5
1
|
30.04.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
15:00
KaraÄorÄe
Tutin
1
1
|
30.04.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
30.04
10:00
TSC
Derby 2015
3
1
|
30.04.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
30.04
12:00
Partizan
Sloven
0
3
|
30.04.2023 12:00 | 0 : 3 |
|
30.04
12:00
Krila Krajine
RadniÄki (SM)
0
3
|
30.04.2023 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.04
10:00
Petar PuaÄa
ODR
2
4
|
30.04.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
30.04
12:00
TrgovaÄki
OFK BaÄka
1
2
|
30.04.2023 12:00 | 1 : 2 |
|
30.04
10:00
Sloboda (Ä)
Spartak 1976
1
1
|
30.04.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
30.04
14:00
Kolubara
Prva Iskra
4
0
|
30.04.2023 14:00 | 4 : 0 |
|
30.04
10:00
Beograd
DIF
7
0
|
30.04.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
30.04
09:00
Bežanija
Zvezdara
8
0
|
30.04.2023 09:00 | 8 : 0 |
|
30.04
11:00
BuduÄnost
Torlak
4
2
|
30.04.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
30.04
14:00
Sloga (K)
RFK GrafiÄar
1
0
|
30.04.2023 14:00 | 1 : 0 | |||||||
30.04
13:00
GFK Jagodina
Kiker
3
1
|
30.04.2023 13:00 | 3 : 1 |
30.04
10:00
Sloga
Preporod
3
0
|
30.04.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
30.04
11:00
Duboko
Obrenovac 1905
1
2
|
30.04.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
10:00
Crvena Zastava
Rvati
16
0
|
30.04.2023 10:00 | 16 : 0 |
|
30.04
12:30
Jasen
Zlatar
1
2
|
30.04.2023 12:30 | 1 : 2 |
|
30.04
14:30
RadniÄki (NB)
Rad
1
2
|
30.04.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
09:00
SinÄeliÄ
Partizan
2
14
|
30.04.2023 09:00 | 2 : 14 |
|
||||||
30.04
11:00
Crvena zvezda
Teleoptik
3
1
|
30.04.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
30.04
12:00
VrÄin
BSK BorÄa
1
2
|
30.04.2023 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
09:00
OFK Beograd
Kolubara
2
1
|
30.04.2023 09:00 | 2 : 1 |
|
30.04
09:30
OFK VrŔac
ŽelezniÄar
3
4
|
30.04.2023 09:30 | 3 : 4 |
|
30.04
10:00
RadniÄki 1912
TSC
2
1
|
30.04.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.04
10:00
CFK
Derby 2015
1
4
|
30.04.2023 10:00 | 1 : 4 | |||||||
30.04
10:00
Krila Krajine
RFK Novi Sad 1921
4
2
|
30.04.2023 10:00 | 4 : 2 |
|
30.04
11:00
Apolon 2018
RadniÄki 1923
2
1
|
30.04.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
30.04
10:00
Apolon 4
Apolon 2018
|
30.04.2023 10:00 |
|
|||||||
30.04
10:00
IFA Titan
RadniÄki 1923
|
30.04.2023 10:00 |
|
|||||||
30.04
11:00
Novi Pazar
Rudar (KM)
5
0
|
30.04.2023 11:00 | 5 : 0 |
30.04
10:00
GauÄosi
Sloga (BB)
3
2
|
30.04.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.04
10:00
GFK Sloboda
FAP
|
30.04.2023 10:00 |
|
|||||||
30.04
10:00
GauÄosi
Borac 1926
|
30.04.2023 10:00 |
|
30.04
10:00
AF Duljaj
Å umadija (A)
|
30.04.2023 10:00 |
|
|||||||
30.04
10:00
Mladi radnik 1926
Plana
1
5
|
30.04.2023 10:00 | 1 : 5 |
30.04
14:00
Respekt
Jedinstvo
1
0
|
30.04.2023 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
16:00
OFK Senjak
RaÄevac
5
0
|
30.04.2023 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
RadniÄki (V)
Ribnica
6
0
|
30.04.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
30.04
12:30
Partizan
Voždovac
7
0
|
30.04.2023 12:30 | 7 : 0 |
|
||||||
30.04
13:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
4
0
|
30.04.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
30.04
10:00
Real
OFK Å ampion 2014
3
1
|
30.04.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.04
10:00
Timok 1919
RadniÄki (P)
2
3
|
30.04.2023 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.04
13:30
Duel Juniors
SFS Borac
8
0
|
30.04.2023 13:30 | 8 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
Car Konstantin
TimoÄanin
5
0
|
30.04.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
BuduÄnost
Kopernikus ŽelezniÄar
2
0
|
30.04.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
30.04
11:00
Proleter
BuduÄnost
0
6
|
30.04.2023 11:00 | 0 : 6 |
|
30.04
11:00
Posavina
Zabrežje
5
1
|
30.04.2023 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
30.04
13:30
Skela
Pobednik
6
4
|
30.04.2023 13:30 | 6 : 4 |
|
30.04
08:30
Savacium
Fenix
0
3
|
30.04.2023 08:30 | 0 : 3 |
30.04
17:00
Torlak
SinÄeliÄ
1
7
|
30.04.2023 17:00 | 1 : 7 |
|
||||||
30.04
14:00
Torlak
PFK Žarkovo 2000
0
8
|
30.04.2023 14:00 | 0 : 8 |
|
30.04
18:00
Borac (L)
Barajevo
1
1
|
30.04.2023 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.04
10:00
Milutinac
LeŔtane
9
0
|
30.04.2023 10:00 | 9 : 0 |
|
||||||
30.04
13:00
Novi Beograd
Borac (O)
2
0
|
30.04.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
30.04
12:30
OFK Crvenka
Zvezdara
5
7
|
30.04.2023 12:30 | 5 : 7 |
|
||||||
30.04
12:30
Banja
Beograd 1929
0
1
|
30.04.2023 12:30 | 0 : 1 |
|
30.04
10:00
Jedinstvo
OFK Knez Lazar
1
7
|
30.04.2023 10:00 | 1 : 7 |
|
||||||
30.04
11:00
Hajduk Veljko
OFK Bratstvo
12
0
|
30.04.2023 11:00 | 12 : 0 |
|
30.04
11:00
Crvenka
Spartak 10
6
0
|
30.04.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
BajŔa
RadniÄki 1905
5
0
|
30.04.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
30.04
00:00
BuduÄnost
Crnokosa
3
0
|
30.04.2023 00:00 | 3 : 0 | |||||||
30.04
16:00
ŽFK Jedinstvo Putevi
Sloga
0
5
|
30.04.2023 16:00 | 0 : 5 |
30.04
11:00
Loznica
Jedinstvo
6
1
|
30.04.2023 11:00 | 6 : 1 |
|
30.04
10:00
Heroj
Rad
1
1
|
30.04.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
30.04
13:00
Spartak
Polet
3
9
|
30.04.2023 13:00 | 3 : 9 |
30.04
12:00
Real NiÅ”
OFK Å ampion 2014
15
0
|
30.04.2023 12:00 | 15 : 0 |
|
||||||
30.04
12:00
Timok 1919
RadniÄki (P)
1
2
|
30.04.2023 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
15:30
Duel Juniors
OFK ParaÄin
6
2
|
30.04.2023 15:30 | 6 : 2 |
|
||||||
30.04
12:00
Car Konstantin
TimoÄanin
1
2
|
30.04.2023 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.04
12:00
BuduÄnost
Kopernikus ŽelezniÄar
7
0
|
30.04.2023 12:00 | 7 : 0 |
|
30.04
14:00
Srem
Å umadinac
2
0
|
30.04.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.04
13:30
Milutinac
BuduÄnost
5
0
|
30.04.2023 13:30 | 5 : 0 |
|
30.04
09:30
Obrenovac 1905
BuduÄnost
1
0
|
30.04.2023 09:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
Omladinac
Zvezda
0
7
|
30.04.2023 10:00 | 0 : 7 |
|
30.04
10:00
Savacium
Mladost
1
3
|
30.04.2023 10:00 | 1 : 3 | |||||||
30.04
10:00
MaÄva 1929
Fenix
0
2
|
30.04.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
30.04
10:00
Sloga (BB)
Lazarica
11
1
|
30.04.2023 10:00 | 11 : 1 |
|
30.04
10:00
OFK Crvenka
Palilulac
3
0
|
30.04.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.04
10:00
Banja
RFK GrafiÄar
0
2
|
30.04.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
30.04
08:30
Žarkovo 2000 - B
Kampione
0
0
|
30.04.2023 08:30 | 0 : 0 |
|
30.04
10:00
Sloga 33
Rudar (S)
2
3
|
30.04.2023 10:00 | 2 : 3 |
|
30.04
16:00
Metalac
Mladost TSK
32
25
|
30.04.2023 16:00 | 32 : 25 |
30.04
19:00
Studentski grad
Rakovica
29
28
|
30.04.2023 19:00 | 29 : 28 |
30.04
18:00
Aleksinac
Rtanj
32
30
|
30.04.2023 18:00 | 32 : 30 | |||||||
30.04
15:00
NiŔka Banja
Mladost
27
33
|
30.04.2023 15:00 | 27 : 33 |
30.04
12:30
RA Dinamo
Ruma
33
29
|
30.04.2023 12:30 | 33 : 29 | |||||||
30.04
21:00
BuduÄnost
Sombor
35
22
|
30.04.2023 21:00 | 35 : 22 |
30.04
19:15
Omladinac
Prijepolje
22
27
|
30.04.2023 19:15 | 22 : 27 |
30.04
20:00
BSK Heba
Majdanpek
42
17
|
30.04.2023 20:00 | 42 : 17 |
30.04
17:30
UmÄari
Jedinstvo
33
19
|
30.04.2023 17:30 | 33 : 19 |
30.04
17:00
Borac
Rusin
24
24
|
30.04.2023 17:00 | 24 : 24 |
30.04
19:00
Loznica grad
SPD RadniÄki - 2
39
23
|
30.04.2023 19:00 | 39 : 23 | |||||||
30.04
17:00
Metalac AD
ORK Loznica
46
42
|
30.04.2023 17:00 | 46 : 42 |
30.04
18:30
RSU Feniks
Remesiana
22
31
|
30.04.2023 18:30 | 22 : 31 |
30.04
17:00
Apatin
Naftagas
30
32
|
30.04.2023 17:00 | 30 : 32 |
30.04
10:45
Crvena zvezda
Partizan
18
7
|
30.04.2023 10:45 | 18 : 7 |
30.04
19:00
Ekonomac
Palež
5
0
|
30.04.2023 19:00 | 5 : 0 |
30.04
19:30
Ivanjica
SAS
5
1
|
30.04.2023 19:30 | 5 : 1 |
30.04
17:00
LeteÄi Holandjanin
Indians 2013
5
0
|
30.04.2023 17:00 | 5 : 0 |
30.04
21:00
Ozren
Pirgos
5
0
|
30.04.2023 21:00 | 5 : 0 |
|
30.04
17:00
TemniÄ
Bor
6
1
|
30.04.2023 17:00 | 6 : 1 |
30.04
13:00
Morava Gepardi
DorÄol Tigrovi
28
32
|
30.04.2023 13:00 | 28 : 32 |
|
30.04
14:00
Blue Dragons Zemun
SBB Vukovi Beograd
7
35
|
30.04.2023 14:00 | 7 : 35 |