27.03
15:00
Moravac Orion
Ozren
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
OFK Bor
RadniÄki (S)
2
3
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 3 |
|
27.03
15:00
Dunav
Sloga
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Borac (S)
Senta
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
ŽelezniÄar
TSC
0
1
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
27.03
15:00
Brodarac 1947
Turbina
4
1
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
BuduÄnost
Srem
2
1
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Žarkovo
IMT
2
2
|
27.03.2016 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Crvena zvezda
BASK
2
1
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
27.03
14:30
ŽelezniÄar
Mihajlovac 1934
1
1
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
27.03
15:00
BoŔnjane
Poljoprivrednik
3
2
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Župa
Sloga (Ä)
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Morava
Jedinstvo (P)
0
4
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
Rembas
LevaÄ
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Jedinstvo (M)
Lugomir
0
3
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 3 |
27.03
15:00
Å arbanovac
Napredak
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Pukovac
Rtanj
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Rudar Alpos
Moravica
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
RadniÄki (L)
Zaplanjac
2
2
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Brodoremont
Rudar (P)
4
2
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Bukovik
Kablovi
7
1
|
27.03.2016 15:00 | 7 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Hajduk Veljko
BuÄje
2
1
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
27.03
15:00
Vranjska Banja
Morava
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Jedinstvo (P)
Sloga (L)
1
0
|
27.03.2016 11:00 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Ropotovo
Mladost (M)
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
BobiŔte
Lužnica
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
27.03
15:00
ŽAK
VrŔac United
0
4
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
Slavia
Jedinstvo (NB)
2
2
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Polet
Crvena zvezda (RS)
1
2
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
27.03
15:00
Tekstilac
BaÄka (P)
0
0
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladost (T)
Subotica
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Tavankut
Polet (S)
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
27.03
15:00
BuduÄnost (SN)
Sloga
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Borac
Slavija
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
ŽSK
BuduÄnost (G)
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
10:00
Kabel
JugoviÄ
5
1
|
27.03.2016 10:00 | 5 : 1 |
|
27.03
10:00
Torlak
SremÄica
0
0
|
27.03.2016 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
BSK Batajnica
LepuŔnica
5
1
|
27.03.2016 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
11:00
Prva Iskra
Hajduk
3
1
|
27.03.2016 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
PKB
BaÄevac
2
1
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Jedinstvo
Borac
0
0
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
27.03
14:30
Å apine
Napredak
2
1
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Homoljac
Borac
0
0
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Basarac
Proleter
1
3
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
27.03
14:30
Provo
Sloga 1940 (BB)
0
0
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Brezovica
RaÄevac
0
0
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
RadniÄki Stobex
Zadrugar
1
0
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Polimlje
Spartak 1924
2
1
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
27.03
14:30
DragaÄevo
JoŔanica
2
1
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Orlovac
OvÄar
2
0
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Arsenal
Takovo
0
0
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Sloboda (Ä)
Omladinac (NS)
2
0
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
27.03
15:30
Partizan
Sloga
4
0
|
27.03.2016 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Bratstvo
Napredak (D)
0
1
|
27.03.2016 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Napredak (Z)
BSK
4
1
|
27.03.2016 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
KuŔiljevo
Mladost (J)
4
0
|
27.03.2016 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Mladi radnik
OFK Batinac
1
2
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Dragocvet
Mladost (K)
1
2
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 2 |
|
27.03
Å anac
Sloga
2
1
|
27.03.2016 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
Trajal
Naupare
4
0
|
27.03.2016 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
13. April
Ribnik
5
1
|
27.03.2016 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
Gornji StepoÅ”
Mladi radnik
1
2
|
27.03.2016 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
Jastrebac
Gradina
1
1
|
27.03.2016 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
Parunovac
Äitluk
2
2
|
27.03.2016 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
Mladost
MaÄkovac
2
2
|
27.03.2016 | 2 : 2 |
|
27.03
15:00
Jug Bogdan
Omladinac
2
1
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 1 | |||||||
27.03
15:00
KaÄuÅ”a
DunÄerski
0
0
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Real
Svetlost
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Borac
Jastrebac
3
2
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Partizanski put
Mladost 1982
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
27.03
15:00
RadniÄki 1924
Palilula
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladost (BatuÅ”.)
NaŔa krila 1936
0
1
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Doljevac
MaloŔiŔte
0
5
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
27.03
15:00
Orljane
RasovaÄa
0
3
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladost 1976 (Bilj.)
RadniÄki 1947 (Ä)
1
1
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
27.03
15:30
Nemetali
RadniÄki
4
0
|
27.03.2016 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Majdanpek
Rudna Glava
1
0
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Polom
Sloga
1
2
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Äubra
BSK
1
3
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
11:00
KljuÄ
Zlot
0
3
|
27.03.2016 11:00 | 0 : 3 | |||||||
27.03
15:30
Deli Jovan
Slatina
2
1
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Krivelj
Blizna
2
0
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 0 |
|
27.03
TrebiÄ
Rudar
1
3
|
27.03.2016 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
SvrljiŔka Topla
Omladinac
1
1
|
27.03.2016 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
Polet
Malinik
0
6
|
27.03.2016 | 0 : 6 |
|
||||||
27.03
Å SK
OsniÄ
1
1
|
27.03.2016 | 1 : 1 |
|
27.03
15:00
Jedinstvo
Napredak
4
0
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 0 | |||||||
27.03
15:00
ŽeljuŔa
Vladimir DurkoviÄ
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Gnjilan
Borac
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
27.03
14:30
Pavlovac
OFK Alakince
0
2
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 2 |
|
27.03
14:30
Kumarevo
Å umadija
6
0
|
27.03.2016 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Plantaža
VuÄje
0
0
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Omladinac
RadniÄki (P)
3
2
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
Brza
Äekmin
3
0
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
ŽelezniÄar
Umac
2
0
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Mladost V
Sloga (L)
2
3
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
14:30
Progres
ZloÄudovo
1
3
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
14:30
Mladi Borac
Sloboda D.B
3
1
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Jedinstvo GS
GFK DuboÄica
1
3
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
27.03
15:00
BuduÄnost
RadniÄki
3
4
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
Morava
Mramor
4
3
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
Brzi Brod
Proleter
4
1
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Vulkan
Palilulac
2
2
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Jedinstvo (GM)
OFK NiÅ”
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Aluminjum
Mladost
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Rudar
VrtiŔte
1
2
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Sloboda
Crvena zastava
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
27.03
15:00
Vulturul
Sloga (BNS)
0
1
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Vladimirovac
Mladost (V)
2
2
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Vojvodina
Dinamo 1945
1
1
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Borac (S)
Mladost (O)
2
3
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
Partizan (G)
Jedinstvo SteviÄ
2
2
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
27.03
15:30
TerekveÅ”
StaniÅ”iÄ
4
0
|
27.03.2016 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Hajduk
Omladinac (B)
2
0
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Omladinac (D)
Kula
2
0
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Lipar
Borac
7
1
|
27.03.2016 15:30 | 7 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
OFK Å ikara
RadniÄki 1918
2
2
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 2 |
|
27.03
16:30
EÄÅ”eg
NjegoÅ”
1
1
|
27.03.2016 16:30 | 1 : 1 | |||||||
27.03
16:30
Jadran
Panonija IM Topola
2
1
|
27.03.2016 16:30 | 2 : 1 | |||||||
27.03
16:30
Proleter
RadniÄki 1905
2
0
|
27.03.2016 16:30 | 2 : 0 | |||||||
27.03
16:30
BajŔa
Krivaja
2
1
|
27.03.2016 16:30 | 2 : 1 | |||||||
27.03
16:30
Vinogradar
Preporod
1
1
|
27.03.2016 16:30 | 1 : 1 |
27.03
15:00
Hajduk (D)
Napredak (P)
1
2
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Hajduk 1925 Podunavac
Rudar
5
0
|
27.03.2016 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Jadran
Sloven
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
OFK BrestaÄ
Hrtkovci
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Donji Petrovci
Ljukovo
1
1
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
GraniÄar 1924
OFK Zeka BuljubaŔa
2
1
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
27.03
15:30
Hercegovac
Stari Grad
1
0
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Titel
1
1
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Napredak
Mladost
0
4
|
27.03.2016 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
MiletiÄ
Hajduk
0
0
|
27.03.2016 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Kulpin
BuduÄnost
0
0
|
27.03.2016 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Krila Krajine
Borac
2
4
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 4 |
27.03
15:30
Jedinstvo
Omladinac
2
1
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
FruŔkogorski partizan
Petrovaradin
0
0
|
27.03.2016 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
10:00
Index
TSK
1
1
|
27.03.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
27.03
15:00
Mladost (B)
Veliki Borak
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
Borac
RadniÄki
5
1
|
27.03.2016 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
BuduÄnost
Strelac
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
27.03
15:00
Borac
PoŔtar Zvezdara
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
13. maj
Institut
0
0
|
27.03.2016 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
PKB Kovilovo
Milutinac
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Dunav
SindjeliÄ 2012
1
1
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Brodarac
Banja
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Komgrap
Policajac
5
2
|
27.03.2016 15:00 | 5 : 2 |
|
27.03
15:00
BoleÄ
Avala 1939
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Kosmaj
Selo Mladenovac
1
1
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Pinosava
OFK LeŔtane
2
2
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Dunavac
Mladenovac
3
4
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
KovaÄevac
RopoÄevo
4
1
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 1 |
|
27.03
15:00
ŽelezniÄar
Omladinac
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Udarnik
BaÄinac
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Borac (R)
Osipaonica
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
SASK
Sloboda
2
1
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Bresje Superior
Sloga
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladi radnik
7. Juli
5
0
|
27.03.2016 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Pobeda
Å umadija
2
2
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
27.03
14:30
Vojvoda Milenko
TrgovaÄki
1
0
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Sloga (B)
Mladost
2
1
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Integral
KrilaÅ”
1
2
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
Petar Dobrnjac
ŽelezniÄar
0
1
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Rudar
Dizel
3
1
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Borac
Äerdap
1
0
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
BuduÄnost
Makce
1
0
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Mlava
Napredak
0
2
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 2 |
|
27.03
14:30
Trnava
AranÄelovac
1
0
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Banja
Å umadinac
3
1
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Pobeda
Å umadija
1
0
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
ŽSK
Å atornja
2
1
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Borac
KaraÄorÄe
5
1
|
27.03.2016 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Junkovac
Prvi srpski ustanak
1
1
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
BSK
Vitlina-Bokanja
3
0
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
27.03
14:30
PeruÄac
Crnokosa
0
5
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 5 |
|
||||||
27.03
14:30
ViŔesava
Savinac
0
1
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Sevojno
Ariljska rampa
2
0
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Polet
Napredak
4
1
|
27.03.2016 14:30 | 4 : 1 |
|
27.03
16:00
Mladost (P)
Mladost (PP)
1
0
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
BMR PetlovaÄa
Jadar
4
1
|
27.03.2016 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo (Å )
0
0
|
27.03.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Borac (V)
Antimon
1
1
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Podrinje
Lipolist
1
1
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Jedinstvo (Z)
Borac (L)
2
4
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 4 |
|
27.03
15:00
TeŔnjar
Kolubara
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
JoŔeva
Junior Novo Naselje
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Sovljak
TrliÄ
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Mladost
Tulari
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Polet
Tvrdojevac
3
2
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 2 |
|
27.03
15:00
SuŔica
Pobeda
2
1
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Vodojaža
Jadran
2
1
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Vinogradi DB
Jedinstvo
1
1
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladost
Borac
1
2
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
27.03
16:00
Radnik
Real
1
1
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Pazar Juniors 2011
Rudar
5
5
|
27.03.2016 16:00 | 5 : 5 |
|
||||||
27.03
16:00
BuduÄnost
OFK Ras
0
1
|
27.03.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Ribnica
Ibar
1
1
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Mataruge
Borac
3
0
|
27.03.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Gruža
Stubal
5
1
|
27.03.2016 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Polet
Granit
3
1
|
27.03.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
27.03
15:30
Polet
RadniÄki
4
0
|
27.03.2016 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Å umadija
Javor
2
2
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Napredak (Sv)
Napredak Stubica
1
0
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Mladost (S)
Istok 63
1
0
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Moravac
Supska
2
2
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Hajduk
Rudar Stenjevac
2
0
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 0 |
|
27.03
16:30
Mladost (D)
Resavac
4
3
|
27.03.2016 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
27.03
16:30
Morava
Juhor
0
1
|
27.03.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
16:30
Crni Vrh
Å umadinac
2
1
|
27.03.2016 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
16:30
Kolare
Mladost (G)
2
0
|
27.03.2016 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
16:30
Blagotin
Napredak (SL)
3
0
|
27.03.2016 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
16:30
Ursule
Kupinovac
3
1
|
27.03.2016 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
16:30
Sloga
Osaonica
3
2
|
27.03.2016 16:30 | 3 : 2 |
|
27.03
15:30
Rubin (Z)
OFK Gnjila
0
2
|
27.03.2016 15:30 | 0 : 2 | |||||||
27.03
15:30
Stari Trstenik
Omladinac
2
1
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
14. Oktobar
Mladost
1
0
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Beli Orlovi
Donji Kopaonik
1
4
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 4 |
|
27.03
15:00
Planinac 2015
Borac
6
0
|
27.03.2016 15:00 | 6 : 0 | |||||||
27.03
16:00
Napredak 2012
VukaŔinovac
4
1
|
27.03.2016 16:00 | 4 : 1 | |||||||
27.03
15:00
Crvena zvezda
OFK Sloga
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Sloga (K)
Jedinstvo GVD
4
2
|
27.03.2016 16:00 | 4 : 2 | |||||||
27.03
15:00
Jastrebac (T)
OFK Draževac
0
0
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
27.03
14:30
Moravac
Bratstvo
0
4
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
14:30
Napredak
Mladost (B)
2
2
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
Gradac
Lemind 1953
3
1
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
OFK Morava
BSK
2
4
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
27.03
14:30
Real
Morava
5
1
|
27.03.2016 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Navalin
SuŔica 2012
3
1
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Polet
Mladost (DL)
7
0
|
27.03.2016 14:30 | 7 : 0 |
|
27.03
15:00
Borac (VS)
HajduÄica
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:00
KaraÅ” (K)
Banat (I)
1
1
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Vojvodina (CC)
Ratar
1
2
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Vojvodina (S)
Dunav
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
KaraÅ” (J)
Å evac
2
2
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Potporanj
Borac (VG)
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Partizan (K)
Jedinstvo
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
27.03
15:00
Dolovo
Kolonija
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Proleter
BuduÄnost
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 | |||||||
27.03
15:00
BSK BavaniŔte
Borac
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
27.03
15:00
Pobeda
Polet
0
4
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
Stari TamiÅ”
Unirea
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 | |||||||
27.03
15:00
Tempo
Omladinac
0
0
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
27.03
15:30
Napredak
Vojvodina (NM)
2
1
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 1 | |||||||
27.03
15:30
1.Oktobar
Omladinac
1
4
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
27.03
15:30
Proleter
Delija
2
2
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
TerekveÅ”
Vojvodina (B)
4
0
|
27.03.2016 15:30 | 4 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Bega
6
0
|
27.03.2016 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
BuduÄnost
2. Oktobar
2
4
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 4 |
|
27.03
15:00
ASK
Proleter
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Naftagas
Rusanda
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
OFK Gradnulica
Potisje
2
2
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
MSK
Omladinac
0
1
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
OFK Klek
ŽFK Banat
4
1
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Lehel
Jedinstvo
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
27.03
15:30
Aleksa Å antiÄ
Jedinstvo (R)
2
0
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Hajduk Junior
KFK Kula
8
0
|
27.03.2016 15:30 | 8 : 0 | |||||||
27.03
15:30
GraniÄar
Jedinstvo 1947
4
0
|
27.03.2016 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Dinamo
Crvenka
1
1
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Dunav
TeleÄka
6
0
|
27.03.2016 15:30 | 6 : 0 |
|
27.03
Elektrovojvodina
ÄurÄin
3
0
|
27.03.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
Solid
DuŔan Silni
4
1
|
27.03.2016 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
Äantavir
Bratstvo
5
1
|
27.03.2016 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
Udarnik ViŔnjevac
Lokomotiva
6
2
|
27.03.2016 | 6 : 2 |
|
||||||
27.03
PaliÄ
Hajduk
2
3
|
27.03.2016 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
Žednik
Bikovo
0
3
|
27.03.2016 | 0 : 3 |
27.03
Borac (M)
FruŔkogorac
1
2
|
27.03.2016 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
Borac (K)
Hajduk 1932
3
0
|
27.03.2016 | 3 : 0 | |||||||
27.03
Sloboda
Omladinac
2
0
|
27.03.2016 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
Jedinstvo
ObiliÄ 1993
0
0
|
27.03.2016 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
NoÄaj
PSK Putinci
1
2
|
27.03.2016 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
Sloga
GraniÄar
0
4
|
27.03.2016 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
RadniÄki
Napredak
1
1
|
27.03.2016 | 1 : 1 |
|
27.03
15:00
Mladost
Vojvodina
1
2
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
ObiliÄ (Vilovo)
Hajduk
3
1
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 1 | |||||||
27.03
15:00
Mladost Radost
ObiliÄ (Zmajevo)
2
3
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 3 | |||||||
27.03
15:00
Sloga
BaÄka
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
27.03
15:00
Borac
FruŔkogorac
1
3
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 3 | |||||||
27.03
15:00
Tatra
RFK Novi Sad 1921
0
0
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
BaÄka
Äenej
1
1
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
27.03
14:30
KurjaÄe
BraniÄevo
4
0
|
27.03.2016 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Napredak 1934
Mlava (B)
3
0
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Polet (B)
Borac (K)
1
3
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
14:30
Napredak (B)
Polet (V)
0
1
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Desine
Jedinstvo (Lj)
1
3
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
14:30
Napredak (P)
Jedinstvo (D)
4
0
|
27.03.2016 14:30 | 4 : 0 |
|
27.03
14:30
Zadrugar
Radnik
0
5
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 5 |
|
||||||
27.03
14:30
RadniÄki
Omladinac (Å )
3
2
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
Napredak
Rade MiloÅ”eviÄ
1
3
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
14:30
DragoÅ”
Rudar
1
3
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
14:30
BSK
Sloga 1952
0
1
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Mladost
Polet
2
0
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Bata BuliÄ
Omladinac (S)
3
0
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
27.03
14:30
Mladost Crni Kao
Sloga
0
3
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 3 | |||||||
27.03
11:00
KaraÄorÄe VuÄiÄ
BSK
2
1
|
27.03.2016 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Kusovac
Crvena zvezda
0
4
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
14:30
Bare
Lokomotiva
0
3
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 3 |
27.03
14:30
Jasenica
MisaÄa
7
0
|
27.03.2016 14:30 | 7 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Å umadinac (S)
Å umadinac (N)
2
2
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
Proleter
Å amot
5
2
|
27.03.2016 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
Mladi rudar
RaniloviÄ
4
1
|
27.03.2016 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Kopljari
Žabare
3
0
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
BuduÄnost
B 2000
2
1
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Sloga
Partizan
3
2
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 2 |
|
27.03
16:00
Vojvoda Stepa Step.
VlaÅ”iÄ
6
3
|
27.03.2016 16:00 | 6 : 3 | |||||||
27.03
16:00
Rankovac
RadniÄki
2
0
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Jevremovac
Sloga
3
2
|
27.03.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
16:00
KaraÄorÄe
Dobrava
1
0
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Mladost 2013
TreŔnjevka
1
2
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
16:00
PriÄinoviÄ
CeriÄ
0
1
|
27.03.2016 16:00 | 0 : 1 |
|
27.03
16:00
Vidojevica
Cer
1
4
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
27.03
16:00
Milan OrliÄ
Krasava
3
1
|
27.03.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
12:00
ÄobanÄe
Velika Reka
4
5
|
27.03.2016 12:00 | 4 : 5 |
|
||||||
27.03
16:00
GuÄevo
Cerova
1
0
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 0 | |||||||
27.03
16:00
Borac
Sloga (LÅ )
3
0
|
27.03.2016 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Stolice
Mladost (DB)
3
1
|
27.03.2016 16:00 | 3 : 1 | |||||||
27.03
16:00
Jedinstvo
CrnÄa
4
1
|
27.03.2016 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Sloga (S)
Studenac
2
1
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
27.03
16:00
Mladost (MM)
Borac
4
0
|
27.03.2016 16:00 | 4 : 0 | |||||||
27.03
16:00
BuduÄnost (Z)
Gorki
4
2
|
27.03.2016 16:00 | 4 : 2 | |||||||
27.03
16:00
Torpedo 1924
Partizan
3
1
|
27.03.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
BuduÄnost (PD)
DuŔko
2
2
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
16:00
Sloga
Drina
1
1
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Omladinac 2013
Mladi Borac
3
2
|
27.03.2016 16:00 | 3 : 2 |
|
27.03
16:00
Morava
Borac
2
0
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
BuduÄnost
Mladost
0
5
|
27.03.2016 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
27.03
16:00
Jedinstvo
Tavnik
1
0
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Å umadija
Proleter
1
3
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
16:00
Vrnjci
Zvezda
3
1
|
27.03.2016 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Magnohrom
Kraljevo Hajduk
3
0
|
27.03.2016 16:00 | 3 : 0 | |||||||
27.03
16:00
Lazac
Napredak
1
1
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
27.03
15:30
Drugovac
Crvena zvezda
2
7
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 7 |
|
27.03
16:00
Jelica
GoruŔica
2
1
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Jedinstvo
Vrelo
4
0
|
27.03.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
27.03
15:00
BuduÄnost
Planinac
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Rudar
Prijevor
0
1
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 1 | |||||||
27.03
15:00
Lugovi
Strelac
0
4
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 4 |
|
27.03
15:00
Mladost
BIP
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Morava
Jedinstvo
0
4
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
PremeÄa
Parmenac
0
3
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 3 |
|
27.03
16:00
Posavina
Jedinstvo
0
0
|
27.03.2016 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Belo Polje
Omladinac
3
0
|
27.03.2016 16:00 | 3 : 0 | |||||||
27.03
16:00
Partizan-Draževac
OFK Urovci
1
4
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
27.03
16:00
Duboko
VukiÄevica
6
1
|
27.03.2016 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
LjubiniÄ
Krtinska
2
0
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Trstenica
Borac
2
1
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
16:00
Rvati
Zvezda-Konatice
2
0
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
27.03
16:00
Bistrica
BSK
0
2
|
27.03.2016 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
16:00
Polet
Å umadija
2
0
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
BuduÄnost
OFK RadniÄki
2
2
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
16:00
Rudar
Borac
1
1
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
17:15
Vreoci
Sloga
1
1
|
27.03.2016 17:15 | 1 : 1 |
|
27.03
15:00
Heroj
Mladost
1
3
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
Buljane
BuduÄnost
1
2
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Popovac
ŽelezniÄar
4
0
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
ISK Izvor
Jedinstvo
2
2
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Zemljoradnik
Sloboda
4
1
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Razvitak
Vihor
3
3
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 3 |
|
27.03
15:30
Å antarovac
CrnovrŔanin
3
1
|
27.03.2016 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Trnava
Morava
1
1
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Omladinac
Bresje
0
1
|
27.03.2016 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Hajduk
OFK Borac
4
3
|
27.03.2016 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Sloboda
3
0
|
27.03.2016 15:30 | 3 : 0 | |||||||
27.03
15:30
Belica
Partizan
1
3
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 3 |
|
27.03
14:30
RujiŔnik
Morava
2
0
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 0 | |||||||
27.03
14:30
Stragari
Topoljak
0
3
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
27.03
14:30
Velika Drenova
Vinogradar
4
0
|
27.03.2016 14:30 | 4 : 0 |
|
27.03
11:00
Atletiko
Todorovce
0
3
|
27.03.2016 11:00 | 0 : 3 |
|
27.03
11:00
Mladost
Jedinstvo
4
0
|
27.03.2016 11:00 | 4 : 0 |
|
27.03
15:30
Planinac
Vojvodina
2
1
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Polet
Mladost (B)
1
2
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
Mladost (P)
FruŔkogorac
2
0
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Jedinstvo (R)
27. Oktobar
4
0
|
27.03.2016 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Car UroÅ”
1
0
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Sloga
Sremac
1
0
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
GraniÄar
FruŔka Gora
1
1
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 1 |
|
27.03
15:00
Sremac
Kameni
2
3
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
15:00
Lovac
Mladost
0
0
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
GraniÄar
Sloven
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Å umar
Vitez
1
3
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 3 |
|
27.03
Borac (R)
Planinac
3
0
|
27.03.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
Napredak
Borac (VR)
3
1
|
27.03.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
OFK Bosut
Sloga (Z)
2
0
|
27.03.2016 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
Sremac
Srem
3
1
|
27.03.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
Sloboda
BSK
3
2
|
27.03.2016 | 3 : 2 |
|
||||||
27.03
Sloga (Ä)
Poletarac
3
1
|
27.03.2016 | 3 : 1 |
|
27.03
15:00
Proleter
Dunavac
0
0
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Sopot
Sloga (Dr)
6
2
|
27.03.2016 15:00 | 6 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Sloga (L)
Zemljoradnik
1
2
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
LjubiÄevo
Dunav
1
1
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Sloga (Du)
Stig 1955
1
0
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 0 |
|
27.03
15:30
Žabari
Rakac Stave
3
0
|
27.03.2016 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
BujaÄiÄ
BeloŔevac
0
2
|
27.03.2016 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:30
KoteŔica
Mali korak
4
1
|
27.03.2016 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
OFK Povlen
Dupljaj
0
1
|
27.03.2016 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Paune
Mladi radnik
3
0
|
27.03.2016 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Zadrugar
Lukavac
2
4
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 4 |
|
27.03
15:30
MeŔevo
Gaglovo
1
0
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Srnje
Knez Lazar
0
3
|
27.03.2016 15:30 | 0 : 3 |
|
27.03
Omladinac
SeÄica
1
3
|
27.03.2016 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
Borac
LauÅ”
3
4
|
27.03.2016 | 3 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
Dobrinjac
Lazarica
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
Plavi Tok
Blagaja
1
1
|
27.03.2016 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
AvijatiÄar Vranjani
Ježevica
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
12:00
GlumaÄ
DuŔkovci
10
0
|
27.03.2016 12:00 | 10 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Gorobilje
Bakionica
2
3
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 3 | |||||||
27.03
12:30
Pobeda
TreŔnjica
3
2
|
27.03.2016 12:30 | 3 : 2 |
|
27.03
15:30
Berane
Igalo
1
1
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
GrafiÄar
Jezero
2
1
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Brskovo
2
0
|
27.03.2016 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
15:30
Bratstvo
Ibar
1
1
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 1 |
|
27.03
14:30
Jedinstvo (Ž)
ŽeljezniÄar
2
0
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Sloga (T)
LjubiÄ
2
1
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
LijeÅ”Äe
Proleter
0
4
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
14:30
Mladost (DS)
BSK
0
1
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
27.03
14:30
Mladost (BS)
Sloga Junajted
2
1
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
RadniÄki (K)
Proleter
0
0
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
27.03
14:30
Dubrave
ŽeljezniÄar
1
2
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
OFK Ravan
Naprijed
2
2
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
BuduÄnost
Progres
1
1
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Sloga DIPO
Gomjenica
2
2
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 2 |
|
27.03
14:30
Mineral
Sloga
4
0
|
27.03.2016 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Ozren
Posavina
5
0
|
27.03.2016 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
SkugriÄ
Vranjak
3
3
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
27.03
14:30
Rudanka
Trebava
1
0
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Crvena zvijezda
BuduÄnost
3
1
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
27.03
14:30
Jedinstvo
BiraÄ
1
1
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
OFK Å ekoviÄi
Podrinje
0
2
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
Proleter
OFK Trnovica
1
2
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 2 | |||||||
27.03
14:30
MiliÄi
Partizan
3
0
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Majevica
Lokanj
2
0
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
27.03
14:30
Radnik Urije
Knežopoljac
1
2
|
27.03.2016 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
Brzi
Sloga
3
1
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Partizan
Bratstvo
3
0
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Plamen
Kozara
4
0
|
27.03.2016 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Omladinac
Slaven
3
1
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Mrakovica
Berek 1975
2
0
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
27.03
15:00
Milan
Mladost (B)
0
0
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Tamaris
Mladi KrajiŔnik
1
4
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 4 | |||||||
27.03
15:00
Kozara
Kladari
0
3
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 3 | |||||||
27.03
15:00
Borac (Å )
Torpedo
1
2
|
27.03.2016 15:00 | 1 : 2 | |||||||
27.03
15:00
Ratar
Biseri
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
27.03
14:30
Gomionica
Äelinac
2
4
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
27.03
14:30
Å njegotina
Omladinac
2
2
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
Gorica
Polet-KrajiŔnik
2
1
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Mladost
Rekreativo
0
0
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Krajina
Sloga-Nektar
1
0
|
27.03.2016 11:00 | 1 : 0 |
|
27.03
17:00
Sloboda
Jedinstvo
3
0
|
27.03.2016 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
17:00
Ukrina
Zvijezda
2
0
|
27.03.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
17:00
PelagiÄevo
Borac
4
3
|
27.03.2016 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
27.03
17:00
Rudar
Bosna
3
1
|
27.03.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
17:00
Crvena Zvijezda
Bratstvo
3
1
|
27.03.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
17:00
Sloga
Mladost
2
0
|
27.03.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
17:00
Crkvina
Kladari
1
3
|
27.03.2016 17:00 | 1 : 3 |
|
27.03
15:00
Sveti Jovan
SlijepÄeviÄi
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Gredice
OFK Krbeti
2
1
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladost 2003
ObiliÄ
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladost (S)
Mladost (L)
4
0
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
GrÄica
Sava 04
4
4
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 4 |
|
||||||
27.03
15:00
Mladost (T)
JugoviÄ
4
2
|
27.03.2016 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
27.03
15:00
Omladinac
OFK Brezik
2
2
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 2 |
|
27.03
14:30
Blatna
Rudar
4
2
|
27.03.2016 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
27.03
14:30
Kiseljak
Svodna
2
4
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 4 |
|
27.03
16:00
Obradovac
Novi Napredak
4
0
|
27.03.2016 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Borac
Romanovci
2
2
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
16:00
OFK Laminci
Stevan DukiÄ
2
0
|
27.03.2016 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
16:00
Omladinac
13 Skojevki
1
3
|
27.03.2016 16:00 | 1 : 3 |
27.03
14:30
RadniÄki
27. Juli
3
1
|
27.03.2016 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
BSK
Hajduk
0
1
|
27.03.2016 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
VuÄijak
Borac (L)
5
0
|
27.03.2016 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
Borac 1975
4. Juli
2
0
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
14:30
ŽeljezniÄar
Zadrugar
2
1
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
14:30
Borac (K)
Polet
2
1
|
27.03.2016 14:30 | 2 : 1 |
|
27.03
15:00
Mladost
ÄukariÄki
0
2
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 2 |
27.03
15:30
Kolubara
Sloga (PM)
0
1
|
27.03.2016 15:30 | 0 : 1 | |||||||
27.03
15:30
Donji Srem
Dinamo
1
0
|
27.03.2016 15:30 | 1 : 0 | |||||||
27.03
15:00
Sloboda
Napredak
0
1
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 1 |
27.03
BukoviÄka Banja
Jerina
0
7
|
27.03.2016 | 0 : 7 |
|
||||||
27.03
Slatke Male
KaraÄorÄe
1
3
|
27.03.2016 | 1 : 3 |
|
27.03
11:30
Sjeverna zvijezda
LovÄen
0
5
|
27.03.2016 11:30 | 0 : 5 |
|
27.03
11:00
Jagodina
Partizan
0
1
|
27.03.2016 11:00 | 0 : 1 | |||||||
27.03
13:00
Vojvodina
Borac
0
2
|
27.03.2016 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
11:00
Napredak
Rad
0
1
|
27.03.2016 11:00 | 0 : 1 | |||||||
27.03
11:00
RadniÄki (N)
RadniÄki 1923
1
0
|
27.03.2016 11:00 | 1 : 0 | |||||||
27.03
13:00
Novi Pazar
MaÄva
1
0
|
27.03.2016 13:00 | 1 : 0 |
|
27.03
11:00
Loznica
RadniÄki
1
2
|
27.03.2016 11:00 | 1 : 2 |
|
27.03
10:00
InÄija
RadniÄki (NP)
2
2
|
27.03.2016 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
10:00
Veternik
Proleter
1
1
|
27.03.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
27.03
10:00
Sloga
VrŔac
2
0
|
27.03.2016 10:00 | 2 : 0 |
|
27.03
10:00
TSC
BaÄka (BP)
8
0
|
27.03.2016 10:00 | 8 : 0 |
|
27.03
14:00
BASK
Bežanija
2
2
|
27.03.2016 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
27.03
12:00
Zemun
BSK BorÄa
1
1
|
27.03.2016 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
17:30
Brodarac 2
RadniÄki (O)
4
1
|
27.03.2016 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
RadniÄki (NB)
Siti Sport Klub
1
0
|
27.03.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
27.03
10:00
PKB
Studentski Grad
1
3
|
27.03.2016 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
10:00
Zvezdara
Prva Iskra
4
6
|
27.03.2016 10:00 | 4 : 6 |
|
||||||
27.03
12:00
Vrcin
Brodarac 1947
0
2
|
27.03.2016 12:00 | 0 : 2 |
|
27.03
15:00
GrafiÄar
Dunavac Grocka
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 | |||||||
27.03
10:00
Milenium
Torlak
3
0
|
27.03.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
10:00
Banja
Buducnost
1
3
|
27.03.2016 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
27.03
16:15
Seceranac Ada
Sopot
6
2
|
27.03.2016 16:15 | 6 : 2 |
|
27.03
15:30
Zemun MO
Voždovac MO
3
0
|
27.03.2016 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
09:00
011 MO
Rad MO
5
1
|
27.03.2016 09:00 | 5 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
Lokomotiva MO
SinÄeliÄ MO
1
1
|
27.03.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
13:00
IMT MO
Internacional MO
3
2
|
27.03.2016 13:00 | 3 : 2 |
|
27.03
Famos
Rudo
2
5
|
27.03.2016 | 2 : 5 |
|
27.03
11:00
Vojvodina
Zemun
1
1
|
27.03.2016 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
13:30
Napredak
Rad
0
0
|
27.03.2016 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
13:30
RadniÄki (N)
OFK Hajduk
1
0
|
27.03.2016 13:30 | 1 : 0 |
|
27.03
12:00
RadniÄki (NP)
InÄija
0
6
|
27.03.2016 12:00 | 0 : 6 |
|
||||||
27.03
12:00
RadniÄki (SM)
Vojvodina
3
2
|
27.03.2016 12:00 | 3 : 2 |
|
27.03
12:00
VrŔac
RadniÄki (K)
3
1
|
27.03.2016 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
12:00
Proleter 2006
ŽelezniÄar
0
1
|
27.03.2016 12:00 | 0 : 1 |
|
27.03
12:00
BaÄka (BP)
TSC
1
0
|
27.03.2016 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
12:00
Hajduk Junior
Vrbas
4
2
|
27.03.2016 12:00 | 4 : 2 |
|
27.03
09:00
SindjeliÄ
Dominus
1
0
|
27.03.2016 09:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
09:00
Internacional
BASK
2
3
|
27.03.2016 09:00 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
13:00
RadniÄki
011
3
1
|
27.03.2016 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
27.03
09:00
Teleoptik
Voždovac
3
0
|
27.03.2016 09:00 | 3 : 0 |
|
27.03
13:00
Novi Pazar
Å umadija 1903
1
1
|
27.03.2016 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
27.03
13:00
Rudar
Sloga
3
0
|
27.03.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
27.03
12:00
ŽelezniÄar
Savacium
1
4
|
27.03.2016 12:00 | 1 : 4 |
|
||||||
27.03
12:00
Loznica
MaÄva
0
2
|
27.03.2016 12:00 | 0 : 2 |
|
27.03
12:00
VGSK
PetliÄ 2006
2
0
|
27.03.2016 12:00 | 2 : 0 | |||||||
27.03
10:00
Sloga (B)
AF ÄokiÄ
8
1
|
27.03.2016 10:00 | 8 : 1 |
27.03
10:00
DorÄol
Borac
2
0
|
27.03.2016 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
27.03
13:00
Graficar
Jedinstvo
0
3
|
27.03.2016 13:00 | 0 : 3 | |||||||
27.03
14:00
Apolon 2010
Sremcica
5
0
|
27.03.2016 14:00 | 5 : 0 |
|
27.03
10:00
Crvena zastava
Posavina
2
8
|
27.03.2016 10:00 | 2 : 8 |
27.03
10:00
RadniÄki (NP)
InÄija
1
0
|
27.03.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
27.03
10:00
RadniÄki (SM)
Vojvodina
0
8
|
27.03.2016 10:00 | 0 : 8 |
|
27.03
10:00
BaÄka (BP)
TSC
2
3
|
27.03.2016 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
27.03
10:00
Hajduk Junior
Vrbas
5
0
|
27.03.2016 10:00 | 5 : 0 |
|
27.03
10:00
VrŔac
VrŔac united
2
1
|
27.03.2016 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
27.03
10:00
Proleter 2006
ŽelezniÄar
1
1
|
27.03.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
27.03
18:00
Zemun
PKB Kovilovo
3
0
|
27.03.2016 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
11:00
Internacional
Studentski Grad
0
2
|
27.03.2016 11:00 | 0 : 2 |
|
27.03
10:00
ŽelezniÄar
Savacijum
0
0
|
27.03.2016 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
27.03
10:00
Loznica
MaÄva
1
0
|
27.03.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
27.03
10:00
Institut
VraniÄ
9
3
|
27.03.2016 10:00 | 9 : 3 | |||||||
27.03
11:00
IMT
OFK Zabrežje
1
3
|
27.03.2016 11:00 | 1 : 3 |
|
27.03
10:00
CFK
ObiliÄ
3
0
|
27.03.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
27.03
11:00
Beograd 1929
PKB PS
1
5
|
27.03.2016 11:00 | 1 : 5 |
|
27.03
10:00
Posavina
Strelac
3
0
|
27.03.2016 10:00 | 3 : 0 | |||||||
27.03
10:00
Pobeda
Prva Iskra
1
15
|
27.03.2016 10:00 | 1 : 15 | |||||||
27.03
10:00
Jedinstvo
Omladinac
0
7
|
27.03.2016 10:00 | 0 : 7 | |||||||
27.03
10:00
Skela
Polet
5
3
|
27.03.2016 10:00 | 5 : 3 |
27.03
10:00
Tempo
BSK 1925 MK
|
27.03.2016 10:00 |
|
|||||||
27.03
16:30
13. Maj MK
Zemun B
0
1
|
27.03.2016 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
27.03
13:30
RadniÄki MK
Studentski Grad MK
0
2
|
27.03.2016 13:30 | 0 : 2 |
|
27.03
15:00
Krstarica
Morava
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
15:00
Knjaževac 2015
RadniÄki 2012
0
4
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
27.03
13:00
MaŔinac
Majdanpek
3
0
|
27.03.2016 13:00 | 3 : 0 |
|
27.03
11:30
Teleoptik
OFK Beograd
0
2
|
27.03.2016 11:30 | 0 : 2 |
|
||||||
27.03
12:00
Rad
BSK BorÄa
4
0
|
27.03.2016 12:00 | 4 : 0 |
|
27.03
18:00
BASK
Balkan
1
5
|
27.03.2016 18:00 | 1 : 5 |
|
||||||
27.03
15:00
SindjeliÄ
PKB Kovilovo
2
0
|
27.03.2016 15:00 | 2 : 0 |
|
27.03
12:00
Hajduk
Dunav (VS)
2
2
|
27.03.2016 12:00 | 2 : 2 |
|
27.03
20:00
Plavi 2000
Srem
3
1
|
27.03.2016 20:00 | 3 : 1 |
27.03
18:30
Prokuplje
KurŔumlija
80
73
|
27.03.2016 18:30 | 80 : 73 | |||||||
27.03
15:00
Radan
Mladost Vesna
95
64
|
27.03.2016 15:00 | 95 : 64 |
27.03
18:00
Novi Pazar
Priboj
92
84
|
27.03.2016 18:00 | 92 : 84 | |||||||
27.03
18:00
ŽelezniÄar
Klik
78
88
|
27.03.2016 18:00 | 78 : 88 |
27.03
14:20
Žitko Basket
Borac
93
59
|
27.03.2016 14:20 | 93 : 59 | |||||||
27.03
12:30
BKK RadniÄki
Barajevo
62
67
|
27.03.2016 12:30 | 62 : 67 |
27.03
15:00
GM-032
Užice
62
59
|
27.03.2016 15:00 | 62 : 59 |
|
||||||
27.03
18:00
Play Off
MileŔevac
72
63
|
27.03.2016 18:00 | 72 : 63 |
|
||||||
27.03
18:00
Morava
Ivanjica
85
89
|
27.03.2016 18:00 | 85 : 89 |
|
27.03
17:30
Zdravlje Leskovac
Vojvodina
109
97
|
27.03.2016 17:30 | 109 : 97 |
27.03
14:00
ParaÄin
Å abac
58
89
|
27.03.2016 14:00 | 58 : 89 |
27.03
Radivoj KoraÄ
VrŔac
66
53
|
27.03.2016 | 66 : 53 |
1:0
|
27.03
20:00
Desetka
SFS Borac
3
2
|
27.03.2016 20:00 | 3 : 2 | |||||||
27.03
17:00
Timok
Hajduk Veljko
3
2
|
27.03.2016 17:00 | 3 : 2 | |||||||
27.03
17:00
TopliÄki Vitezovi
Pirot
3
1
|
27.03.2016 17:00 | 3 : 1 | |||||||
27.03
17:30
DuboÄica
Milenijum
3
2
|
27.03.2016 17:30 | 3 : 2 |
27.03
19:00
Surdulica
Vranje
0
3
|
27.03.2016 19:00 | 0 : 3 |
|
27.03
18:00
ŽelezniÄar
Mladi radnik
3
2
|
27.03.2016 18:00 | 3 : 2 |
27.03
18:00
Desetka
ParaÄin
3
0
|
27.03.2016 18:00 | 3 : 0 | |||||||
27.03
13:00
Surdulica
Jagodina
0
3
|
27.03.2016 13:00 | 0 : 3 | |||||||
27.03
15:00
KurŔumlija
Majdanpek FBC
0
3
|
27.03.2016 15:00 | 0 : 3 | |||||||
27.03
15:00
Leskovac 98
Pirot
3
0
|
27.03.2016 15:00 | 3 : 0 |
27.03
Sloga
MaÄva
3
0
|
27.03.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
27.03
Sirmium
Radinci Volej
0
3
|
27.03.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
27.03
Mladost
Mitrovica
0
3
|
27.03.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
27.03
Prvi Tempo
Srem 022
3
0
|
27.03.2016 | 3 : 0 |
|
27.03
Takovo Zvezda Helios
FOK
1
3
|
27.03.2016 | 1 : 3 | |||||||
27.03
Milenijum
Srem Eaton Tempo
0
3
|
27.03.2016 | 0 : 3 | |||||||
27.03
Beograd
Ivanjica
3
0
|
27.03.2016 | 3 : 0 | |||||||
27.03
Valjevo
Smederevo
3
1
|
27.03.2016 | 3 : 1 | |||||||
27.03
Klek SrbijaŔume
Student
3
0
|
27.03.2016 | 3 : 0 |
27.03
20:00
Planinka PV
Hajduk Veljko
24
25
|
27.03.2016 20:00 | 24 : 25 | |||||||
27.03
17:00
BSK Heba
Rembas
34
26
|
27.03.2016 17:00 | 34 : 26 | |||||||
27.03
19:00
Bela Palanka
Aleksinac
37
28
|
27.03.2016 19:00 | 37 : 28 | |||||||
27.03
19:00
ŽitoraÄa
Mladost 1949
34
9
|
27.03.2016 19:00 | 34 : 9 |
27.03
19:00
TrepÄa
Župa 54
29
30
|
27.03.2016 19:00 | 29 : 30 | |||||||
27.03
19:30
Lokomotiva
Novi Pazar
20
25
|
27.03.2016 19:30 | 20 : 25 |
27.03
17:30
Lazarevac
DorÄol
20
33
|
27.03.2016 17:30 | 20 : 33 | |||||||
27.03
17:00
Zemun 1957
Metaloplastika 2
28
22
|
27.03.2016 17:00 | 28 : 22 | |||||||
27.03
17:00
GuÄevo
UmÄari
15
32
|
27.03.2016 17:00 | 15 : 32 |
27.03
Sloga 2
Smederevo 2
27
27
|
27.03.2016 | 27 : 27 |
27.03
19:30
Crvena zvezda
Sloga
26
20
|
27.03.2016 19:30 | 26 : 20 |
27.03
19:30
DuboÄica 54
Kolubara
30
31
|
27.03.2016 19:30 | 30 : 31 | |||||||
27.03
18:00
Metalac
Å amot 65
26
32
|
27.03.2016 18:00 | 26 : 32 | |||||||
27.03
18:00
Proleter
ObiliÄ
22
27
|
27.03.2016 18:00 | 22 : 27 |
27.03
19:00
Kikinda
Jagodina
17
20
|
27.03.2016 19:00 | 17 : 20 |
|
27.03
Beograd
Nais
13
9
|
27.03.2016 | 13 : 9 |
Beograd 2.
|
||||||
27.03
Banjica
Å abac
10
12
|
27.03.2016 | 10 : 12 |
Å abac 1.
|
27.03
Senta Yordo
Crvena zvezda
7
9
|
27.03.2016 | 7 : 9 |
|
27.03
RaŔka
RB-Radio 014
6
4
|
27.03.2016 | 6 : 4 |
|
27.03
19:00
Jastrebac
Banjica
6
2
|
27.03.2016 19:00 | 6 : 2 |
|
27.03
17:00
JoŔavka
Äelinac
2
3
|
27.03.2016 17:00 | 2 : 3 |
|
27.03
15:45
Rad Mozzart
Partizan
|
27.03.2016 15:45 | : |
27.03
14:30
Imperatori
Panthers
6
33
|
27.03.2016 14:30 | 6 : 33 |
|