26.09
15:30
Sloga (Ä)
1. Maj Ruma
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Sloboda
Dunav
0
0
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 0 | |||||||
26.09
15:30
Dinamo 1945
BaÄka 1901
4
2
|
26.09.2020 15:30 | 4 : 2 | |||||||
26.09
15:30
Mladost (NS)
Omladinac
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 | |||||||
26.09
15:30
Feniks 1995
OFK Stari Grad
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 | |||||||
26.09
15:30
RadniÄki (Zr)
Vojvodina 1928
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 | |||||||
26.09
15:30
BeÄej 1918
Kozara
1
2
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 2 |
26.09
15:30
Jedinstvo
TrepÄa
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Mladi radnik 1926
JoŔanica
2
0
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 0 | |||||||
26.09
15:30
Sloga 33
MaÄva 1929
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
BuduÄnost (A)
2
0
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 0 | |||||||
26.09
15:30
Tutin
Å umadija (A)
2
0
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Takovo
ŽelezniÄar (L)
4
1
|
26.09.2020 15:30 | 4 : 1 |
|
26.09
15:30
RadniÄki (O)
BSK 1925
4
1
|
26.09.2020 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
OFK Beograd
LeŔtane
0
1
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
BSK BorÄa
Studentski grad
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
11:00
GSP Polet DorÄol
SinÄeliÄ
0
1
|
26.09.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
26.09
15:30
OFK SinÄeliÄ
Car Konstantin
0
0
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Timok 1919
Župa
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 | |||||||
26.09
15:30
PÄinja
Rembas
3
2
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Trstenik PPT
Radan
4
0
|
26.09.2020 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Jedinstvo (P)
Mladost
2
2
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 2 |
26.09
15:30
Omladinac
Novi Pazar 1928
3
2
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Borac
GoÄ
1
6
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 6 |
|
26.09
15:30
Morava (VP)
KaraÄorÄe
2
0
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
VGSK
Zvižd
5
0
|
26.09.2020 15:30 | 5 : 0 |
|
26.09
15:30
FAP
Polimlje
0
0
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Crnokosa
Polet (Lj)
1
5
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 5 |
26.09
15:30
RadniÄki (V)
Rubribreza
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Drina
Ribnica
0
0
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 0 | |||||||
26.09
15:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladost (P)
0
1
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 1 |
26.09
15:30
ObiliÄ
Hercegovac
0
4
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
26.09
15:30
BajŔa
BaÄka (P)
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Vojvodina (T)
NjegoÅ”
1
3
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
26.09
15:30
OFK Vrbas
Mladost (T)
4
2
|
26.09.2020 15:30 | 4 : 2 | |||||||
26.09
15:30
Crvenka
Krila Krajine
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Srbobran
Tekstilac
0
2
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 2 | |||||||
26.09
15:30
RadniÄki (S)
Mladost APA
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
26.09
15:30
ÄSK Pivara
Tavankut
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 |
26.09
15:30
OFK Kikinda 1909
Begej
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Proleter
RadniÄki (K)
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Krajina
Naftagas
1
2
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Jedinstvo (BK)
ŽAK
3
0
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
BuduÄnost
Crvena zvezda
2
2
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
26.09
15:30
Sloga (E)
Borac
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Podrinje
Hajduk
0
2
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Mladost
BuduÄnost
5
2
|
26.09.2020 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Cement
Jadran
3
2
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 2 |
|
26.09
19:00
Jedinstvo 1936
Juhor
3
0
|
26.09.2020 19:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
MeŔevo
KuŔiljevo
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Morava 1918
Jedinstvo (M)
2
0
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
26.09
15:30
Bor 1919
OFK Knjaz
5
1
|
26.09.2020 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Äerdap
Balkanski
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Polom
Jedinstvo (P)
0
2
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
BSK
OFK Slatina
1
3
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
26.09
13:00
Senjak
Hajduk Veljko
1
2
|
26.09.2020 13:00 | 1 : 2 |
|
26.09
15:30
OFK Napredak 1929
Morava
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
26.09
15:30
OFK Kosanica
Jedinstvo (G)
5
2
|
26.09.2020 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Pusta Reka
BuduÄnost
4
1
|
26.09.2020 15:30 | 4 : 1 |
|
26.09
11:00
Milutinac
VinÄa
2
1
|
26.09.2020 11:00 | 2 : 1 |
|
26.09
15:30
Hajduk
Ozren
1
2
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
RadniÄki 1946
TrebiÄ
2
2
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
26.09
Äitluk
Mladost (DK)
6
0
|
26.09.2020 | 6 : 0 |
|
26.09
16:00
RadniÄki
Sremac
2
0
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
26.09
16:00
Partizan
Sloga
2
1
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
26.09
15:30
BAK
HajduÄica
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 |
26.09
15:30
Polet
TvrÄava
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Borac (BG)
Zadrugar
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 |
|
26.09
15:30
RadniÄki 1905
ÄurÄin
2
3
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 3 | |||||||
26.09
15:30
Proleter (RS)
Sutjeska
6
0
|
26.09.2020 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
TornjoÅ”
Iskra
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Napredak
EÄÅ”eg
3
0
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 0 |
26.09
15:00
RadniÄki 1911
Borac
1
4
|
26.09.2020 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
26.09
15:00
ASK
Vojvodina (NM)
1
0
|
26.09.2020 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.09
15:00
Mladost (L)
Delija
5
1
|
26.09.2020 15:00 | 5 : 1 |
|
26.09
15:30
Borac (O)
Hajduk
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Rakovica
Institut
0
2
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 2 |
|
26.09
15:30
Mladost
Polet
7
1
|
26.09.2020 15:30 | 7 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Barajevo
RadniÄki
1
2
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 2 |
|
26.09
15:30
FruŔkogorski partizan
Å ajkaÅ” 1908
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
26.09
15:30
OFK Futog
Jedinstvo
4
1
|
26.09.2020 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Omladinac
Hajduk
5
0
|
26.09.2020 15:30 | 5 : 0 |
|
26.09
15:30
Rudna Glava
PoreÄ
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Å arbanovac
Sloga
3
4
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 4 | |||||||
26.09
15:30
BSK
Polet
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 |
26.09
16:00
Kolonija
Mladost (P)
4
4
|
26.09.2020 16:00 | 4 : 4 |
|
26.09
15:30
Rudar 2001
ObiliÄ
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 |
26.09
15:30
Sloga
Moravac (ZT)
1
3
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 3 | |||||||
26.09
15:30
RasovaÄa
Elid
0
1
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 1 |
26.09
16:00
KaraÄorÄe
Mataruge
1
1
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
16:00
Mladi radnik 1925
PopoviÄi Vrnjci
1
0
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.09
16:00
Rudar
Napredak
1
0
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.09
16:00
Mladost (V)
Ribnica
2
2
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 2 |
|
26.09
15:30
Morava (KS)
Morava (R)
1
2
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 2 |
|
26.09
16:00
OFK BrÄanac
OFK OseÄina
3
0
|
26.09.2020 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
16:00
Strmovo 1968
Joks Junajted
6
0
|
26.09.2020 16:00 | 6 : 0 |
|
26.09
15:30
Zadrugar
Gnjilan
3
2
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Zvezda
DragoÅ”
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Napredak
Sloga
4
4
|
26.09.2020 15:30 | 4 : 4 |
|
26.09
15:00
SinÄeliÄ
Mladi borac
4
3
|
26.09.2020 15:00 | 4 : 3 |
|
26.09
15:00
Mladost (S)
BSK Bujanovac
3
6
|
26.09.2020 15:00 | 3 : 6 |
26.09
16:00
Rudar
ZveÄan
6
2
|
26.09.2020 16:00 | 6 : 2 |
|
||||||
26.09
16:00
Ibar
Radnik
3
0
|
26.09.2020 16:00 | 3 : 0 |
26.09
15:30
Jastreb
DunÄerski
0
3
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
26.09
15:30
Jastrebac
Mladost 1982
3
0
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
NS Tatko
Real
10
1
|
26.09.2020 15:30 | 10 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Omladinac
Jug Bogdan
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
KaÄuÅ”a
Akademija 10
0
3
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
26.09
15:30
Spartak
Pobeda
2
2
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Partizanski put
Borac
4
1
|
26.09.2020 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Polet
Kosovac
0
0
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 0 |
|
26.09
15:30
Jezero
Gradac
5
1
|
26.09.2020 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Omladinac (U)
Poljoprivrednik
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 |
|
26.09
15:30
Proleter
Borac (P)
9
0
|
26.09.2020 15:30 | 9 : 0 |
26.09
15:30
Feniks
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
26.09
16:00
Slanobarac
Moskva
4
0
|
26.09.2020 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
26.09
16:00
Borac (NS)
Hajduk (G)
2
0
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
26.09
16:00
MiletiÄ
Dinamo
4
2
|
26.09.2020 16:00 | 4 : 2 |
|
26.09
16:00
Bratstvo 1975
DobraÄa
4
1
|
26.09.2020 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
26.09
16:00
Partizan
Jadran
1
5
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 5 |
|
26.09
15:30
Žitkovica
BariÄ
2
0
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
26.09
16:45
Å eÄeranac Ada
Bežanija
2
0
|
26.09.2020 16:45 | 2 : 0 |
|
26.09
15:30
Siti Sport Klub
OFK Crvenka
3
2
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Sveti Stefan
Pinosava
2
3
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 3 |
|
26.09
16:00
Mlada krila
Jedinstvo (G)
4
1
|
26.09.2020 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
26.09
16:00
Sloga Obrva
Stubal
1
1
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
16:00
Progorelica
Lazac
0
2
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 2 |
|
26.09
15:30
Beljanica
RadniÄki
2
2
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Å umadija
Napredak (Sv)
2
2
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Jasenovo
Napredak (St)
1
3
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 3 |
|
26.09
15:30
Kupinovac
Bratstvo
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Mladost (D)
Å antarovac
3
0
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Jedinstvo
Ursule
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 |
|
26.09
16:00
Ratkovac
Polet (T)
0
3
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 3 |
|
26.09
16:00
Lukavac
Rajac
1
5
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 5 |
|
26.09
15:30
Rutevac
Napredak 2012
1
2
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 2 | |||||||
26.09
15:30
Jedinstvo
Å kriljac
1
5
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 5 |
26.09
15:30
HorgoÅ” 1911
Slavija
0
1
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
26.09
15:30
Badljevica
VuÄak
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
26.09
12:30
PetliÄ SD 026
Kolarac
2
2
|
26.09.2020 12:30 | 2 : 2 |
26.09
15:30
Skobalj
Zeppelin 026
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 |
26.09
15:30
Sloboda 2013
Rtanj
2
5
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 5 |
26.09
15:30
Jedinstvo SteviÄ
Pobeda
6
1
|
26.09.2020 15:30 | 6 : 1 |
|
26.09
16:30
Gladijator
Kej
0
4
|
26.09.2020 16:30 | 0 : 4 |
26.09
15:30
Sloboda
NiŔavac
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Mladost
Veliki Suvodol
0
1
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
26.09
15:30
Soko
Krivanj
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 |
|
26.09
15:00
Jevremovac
OFK Jelen
2
2
|
26.09.2020 15:00 | 2 : 2 |
|
26.09
16:00
FC Stella Rossa
VelereÄ 94
1
3
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 3 | |||||||
26.09
16:00
Brezak
Å umadija
2
2
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 2 | |||||||
26.09
16:00
Semedraž
Majdan
3
1
|
26.09.2020 16:00 | 3 : 1 | |||||||
26.09
16:00
Jablanica
Lunjevica
2
5
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 5 | |||||||
26.09
16:00
Omladinac
Takovski Ustanak
3
2
|
26.09.2020 16:00 | 3 : 2 |
26.09
15:00
BuduÄnost (DO)
Partizan
4
2
|
26.09.2020 15:00 | 4 : 2 |
|
26.09
10:00
JugoviÄi 1976
Lepaja 2018
5
0
|
26.09.2020 10:00 | 5 : 0 |
|
26.09
15:30
Zmajevac
Modrica
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Borac
Mudrakovac
5
0
|
26.09.2020 15:30 | 5 : 0 |
|
26.09
Velika Morava
Borjak 2012
1
0
|
26.09.2020 | 1 : 0 |
|
26.09
16:00
Kolubara (LP)
Dokmir
3
0
|
26.09.2020 16:00 | 3 : 0 |
|
26.09
16:00
Donja Mutnica
Polet
0
0
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
26.09
16:00
Mladost
Radnik
5
1
|
26.09.2020 16:00 | 5 : 1 | |||||||
26.09
16:00
Borac 1950
ŽelezniÄar
2
1
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
26.09
16:00
Jedinstvo
Heroj
1
1
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
26.09
15:00
Mladi radnik
GFK StreliŔte
3
1
|
26.09.2020 15:00 | 3 : 1 | |||||||
26.09
15:00
Dobra Voda
Belica
3
1
|
26.09.2020 15:00 | 3 : 1 |
|
26.09
15:30
Crni Vitez
Napredak 1927
7
0
|
26.09.2020 15:30 | 7 : 0 |
|
26.09
15:30
Sloga
JanoŔik
6
2
|
26.09.2020 15:30 | 6 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Banatul
Dobrica
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Mladost (VG)
NaŔa Krajina
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Vladimirovac
Gaj
3
0
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 0 |
|
26.09
15:30
Sloboda
OFK RadniÄki
3
2
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 2 |
|
26.09
15:30
Mladi radnik
OFK Borac
3
3
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 3 |
|
26.09
15:30
Å umadinac 1949
BuduÄnost MI
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Gornja Trnava 1938
Jarmenovci
2
3
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 3 |
|
26.09
15:30
Rudar 1947
Burovac
2
0
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
BSK
Napredak
3
0
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Radnik
Dobrnje
4
2
|
26.09.2020 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
26.09
11:00
Melnica
Udarnik 2015
2
3
|
26.09.2020 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
26.09
15:30
Omladinac
Vukan
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 |
|
26.09
16:00
Grivac
Polet
1
0
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.09
16:00
Mladost
Kotlenik
5
4
|
26.09.2020 16:00 | 5 : 4 |
|
26.09
16:00
POFK Metaloplastika 2006
POFK Letnjikovac
7
0
|
26.09.2020 16:00 | 7 : 0 |
26.09
15:30
SeliŔte
Homoljac
1
3
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
26.09
15:30
Mladost (K)
BuduÄnost (M)
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Laznica
Osanica
3
0
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Vrelo 1971
Best Sige
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Sloga (J)
Vukovac 98
7
2
|
26.09.2020 15:30 | 7 : 2 |
|
26.09
15:30
Luk Kompenzatori
Granit
6
1
|
26.09.2020 15:30 | 6 : 1 |
26.09
11:00
Å umadinac
Crvena zvezda
1
2
|
26.09.2020 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Mladost
Lepenica
|
26.09.2020 15:30 | : |
26.09
15:30
Lomnica
Dedina
0
2
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 2 |
|
26.09
15:00
Kolonija
PSS-192
2
1
|
26.09.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
26.09
16:00
Krupa
Zrinjski
0
3
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
26.09
16:00
Sarajevo
ŽeljezniÄar
1
1
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
16:00
Tuzla City
Sloboda
2
1
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
26.09
16:00
Olimpik
Borac
1
4
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
26.09
16:00
Velež
Radnik
2
1
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
26.09
16:00
Slavija
Podrinje
2
0
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
26.09
16:00
Kozara
LjubiÄ
1
3
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 3 | |||||||
26.09
16:00
Sloga
Jedinstvo
2
2
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 2 | |||||||
26.09
16:00
Rudar Prijedor
Borac
2
0
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
26.09
16:00
Sloboda
Leotar
0
0
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 0 | |||||||
26.09
16:00
ŽeljezniÄar
Tekstilac
0
0
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 0 | |||||||
26.09
16:00
Sutjeska
Drina
1
0
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
26.09
16:00
Zvijezda 09
ModriÄa
2
2
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 2 |
26.09
15:30
Jezero
OFK Titograd
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
26.09
13:30
Brighton
Manchester United
2
3
|
26.09.2020 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
26.09
16:00
Crystal Palace
Everton
1
2
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
26.09
18:30
West Bromwich Albion
Chelsea
3
3
|
26.09.2020 18:30 | 3 : 3 |
|
||||||
26.09
21:00
Burnley
Southampton
0
1
|
26.09.2020 21:00 | 0 : 1 |
|
26.09
13:30
Watford
Luton Town
1
0
|
26.09.2020 13:30 | 1 : 0 | |||||||
26.09
13:30
Wycombe Wanderers
Swansea City
0
2
|
26.09.2020 13:30 | 0 : 2 | |||||||
26.09
16:00
Barnsley
Coventry City
0
0
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 0 | |||||||
26.09
16:00
Birmingham City
Rotherham United
1
1
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
26.09
16:00
Cardiff City
Reading
1
2
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 2 | |||||||
26.09
16:00
Derby County
Blackburn Rovers
0
4
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 4 | |||||||
26.09
16:00
Millwall
Brentford
1
1
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
26.09
16:00
Preston North End
Stoke City
0
1
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 1 | |||||||
26.09
16:00
Queens Park Rangers
Middlesbrough
1
1
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
26.09
13:00
Deportivo AlavƩs
Getafe
0
0
|
26.09.2020 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
26.09
21:00
Real Betis
Real Madrid
2
3
|
26.09.2020 21:00 | 2 : 3 |
|
||||||
26.09
16:00
Valencia
Huesca
1
1
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
18:30
Elche
Real Sociedad
0
3
|
26.09.2020 18:30 | 0 : 3 |
|
26.09
15:30
Borussia M'gladbach
Union Berlin
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
26.09
15:30
Bayer 04
RB Leipzig
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 | |||||||
26.09
18:30
Schalke 04
Werder
1
3
|
26.09.2020 18:30 | 1 : 3 | |||||||
26.09
15:30
Mainz 05
Stuttgart
1
4
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 4 | |||||||
26.09
15:30
Augsburg
Borussia Dortmund
2
0
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 0 | |||||||
26.09
15:30
Arminia
Kƶln
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 |
26.09
21:00
Olympique Marseille
Metz
1
1
|
26.09.2020 21:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
17:00
Saint-Etienne
Rennes
0
3
|
26.09.2020 17:00 | 0 : 3 |
|
26.09
15:00
Torino
Atalanta
2
4
|
26.09.2020 15:00 | 2 : 4 | |||||||
26.09
18:00
Cagliari
Lazio
0
2
|
26.09.2020 18:00 | 0 : 2 | |||||||
26.09
18:00
Sampdoria
Benevento
2
3
|
26.09.2020 18:00 | 2 : 3 | |||||||
26.09
20:45
Internazionale
Fiorentina
4
3
|
26.09.2020 20:45 | 4 : 3 |
26.09
16:00
TSC
Spartak ŽK
3
0
|
26.09.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
26.09
16:00
ÄukariÄki
MaÄva
4
0
|
26.09.2020 16:00 | 4 : 0 | |||||||
26.09
18:00
Mladost (L)
Crvena zvezda
0
4
|
26.09.2020 18:00 | 0 : 4 | |||||||
26.09
16:00
Javor Matis
Zlatibor
1
1
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 1 | |||||||
26.09
16:00
Radnik
Rad
4
2
|
26.09.2020 16:00 | 4 : 2 |
26.09
15:30
Sloboda
NiŔavac
|
26.09.2020 15:30 | : | |||||||
26.09
15:30
Mladost
Veliki Suvodol
|
26.09.2020 15:30 | : |
26.09
15:00
Zemun
MaŔinac Trejs
0
2
|
26.09.2020 15:00 | 0 : 2 | |||||||
26.09
19:30
Crvena zvezda
RadniÄki 1923
5
0
|
26.09.2020 19:30 | 5 : 0 | |||||||
26.09
16:00
TSC
Požarevac
3
2
|
26.09.2020 16:00 | 3 : 2 |
26.09
16:00
Jedinstvo 2014
ŽGFK Lavice DuboÄica
1
3
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 3 |
26.09
VoŔa AS
Nova Kolonija
0
3
|
26.09.2020 | 0 : 3 |
|
26.09
10:00
KaraÄorÄe
Kraljica Marija
5
1
|
26.09.2020 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
26.09
16:00
Jedinstvo
Slatke male
4
0
|
26.09.2020 16:00 | 4 : 0 |
|
26.09
LevaÄ
Kolibri
2
1
|
26.09.2020 | 2 : 1 | |||||||
26.09
Morava
MaŔinac 2020
1
6
|
26.09.2020 | 1 : 6 | |||||||
26.09
Rudar 1974
TopliÄanin
|
26.09.2020 | : | |||||||
26.09
Knjaževac 2015
SUŽF Stol
7
1
|
26.09.2020 | 7 : 1 |
26.09
16:00
Heroj Polet B tim
RadniÄki 2013
0
1
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
15:00
Desetka
VinÄa
2
1
|
26.09.2020 15:00 | 2 : 1 |
|
26.09
16:00
Partizan
RadniÄki 1923
2
0
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
26.09
11:00
Brodarac
ÄukariÄki
2
1
|
26.09.2020 11:00 | 2 : 1 | |||||||
26.09
13:00
TSC
RFK GrafiÄar
1
0
|
26.09.2020 13:00 | 1 : 0 | |||||||
26.09
11:30
Internacional
Mladost (L)
0
0
|
26.09.2020 11:30 | 0 : 0 | |||||||
26.09
13:00
Trayal
IMT
0
3
|
26.09.2020 13:00 | 0 : 3 | |||||||
26.09
11:00
Voždovac
Rad
3
1
|
26.09.2020 11:00 | 3 : 1 |
26.09
10:00
RadniÄki (NP)
RadniÄki (SM)
2
1
|
26.09.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
26.09
10:00
Index
Jedinstvo (V)
3
2
|
26.09.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
26.09
10:00
Vojvodina
GFK Sloven
2
0
|
26.09.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
26.09
10:00
InÄija
Omladinac
8
0
|
26.09.2020 10:00 | 8 : 0 |
|
26.09
10:00
Hajduk 1912
Spartak ŽK
1
3
|
26.09.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
26.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
Proleter (NS)
4
2
|
26.09.2020 10:00 | 4 : 2 |
|
26.09
15:30
Å umadija 1903
Sloboda
2
1
|
26.09.2020 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Å abac Sunrise
Jedinstvo (Ub)
6
2
|
26.09.2020 15:30 | 6 : 2 |
|
26.09
16:00
Dinamo
OFK Lugomir
4
1
|
26.09.2020 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
26.09
14:30
GFK DuboÄica
Radnik
8
1
|
26.09.2020 14:30 | 8 : 1 |
|
||||||
26.09
11:00
Kopernikus ŽeležniÄar
Trstenik PPT
6
0
|
26.09.2020 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
26.09
11:00
OFK RadniÄki
OFK SinÄeliÄ
4
0
|
26.09.2020 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
26.09
10:00
Real
OFK TopliÄanin
4
1
|
26.09.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
26.09
15:30
Sloboda
Zvižd
|
26.09.2020 15:30 |
|
|||||||
26.09
15:30
OPK Rudar 2001
Mladi radnik 1926
0
6
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 6 | |||||||
26.09
15:30
KaraÄorÄe
Napredak
3
0
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 0 | |||||||
26.09
15:30
OFK Slavija
Jasenica 2017
|
26.09.2020 15:30 | : | |||||||
26.09
15:30
Sloga 33
Smederevo 1924
0
2
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
26.09
15:30
Borac 1932
Petar Dobrnjac
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 |
|
26.09
Mladost
Borac (St)
4
0
|
26.09.2020 | 4 : 0 |
|
||||||
26.09
Borac (Sa)
Strela
3
1
|
26.09.2020 | 3 : 1 |
|
||||||
26.09
Polet
Jugoslavija
0
5
|
26.09.2020 | 0 : 5 |
|
26.09
Vulturul
Proleter
0
3
|
26.09.2020 | 0 : 3 |
|
||||||
26.09
Dunav
BuduÄnost
2
4
|
26.09.2020 | 2 : 4 |
|
||||||
26.09
Partizan
Borac
2
2
|
26.09.2020 | 2 : 2 |
|
||||||
26.09
RadniÄki
Dolovo
14
0
|
26.09.2020 | 14 : 0 |
|
26.09
11:00
Zvezda
Polet
4
0
|
26.09.2020 11:00 | 4 : 0 | |||||||
26.09
11:00
OFK Urovci
Å umadija
1
3
|
26.09.2020 11:00 | 1 : 3 |
26.09
09:00
IMT 2
Bežanija
1
6
|
26.09.2020 09:00 | 1 : 6 | |||||||
26.09
10:00
Železnik 1930
011
2
2
|
26.09.2020 10:00 | 2 : 2 | |||||||
26.09
11:00
Zemun
RadniÄki (NB) 2
3
1
|
26.09.2020 11:00 | 3 : 1 |
|
26.09
16:00
GSP Polet DorÄol
BuduÄnost
1
0
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
26.09
10:00
Zvezdara
Dunav
15
1
|
26.09.2020 10:00 | 15 : 1 |
|
||||||
26.09
12:00
PoŔtar 1930
TEK Sloga
4
0
|
26.09.2020 12:00 | 4 : 0 |
|
26.09
10:00
RadniÄki (O)
RadniÄki (NB)
1
5
|
26.09.2020 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
26.09
19:00
011
Lokomotiva
0
1
|
26.09.2020 19:00 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
09:30
OFK Beograd
BSK BorÄa
2
0
|
26.09.2020 09:30 | 2 : 0 |
|
26.09
10:00
Napredak
Crvena zvezda
1
2
|
26.09.2020 10:00 | 1 : 2 |
|
26.09
16:00
Kiker
RadniÄki (N)
0
1
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 1 | |||||||
26.09
13:30
Brodarac
ÄukariÄki
1
1
|
26.09.2020 13:30 | 1 : 1 | |||||||
26.09
11:00
TSC
RFK GrafiÄar
2
7
|
26.09.2020 11:00 | 2 : 7 | |||||||
26.09
11:00
Apolon 4
Spartak ŽK
2
0
|
26.09.2020 11:00 | 2 : 0 | |||||||
26.09
13:30
Internacional
Mladost (L)
1
1
|
26.09.2020 13:30 | 1 : 1 | |||||||
26.09
16:00
Real NiÅ”
Teleoptik
3
0
|
26.09.2020 16:00 | 3 : 0 | |||||||
26.09
11:00
OFK VrŔac
Rad
1
3
|
26.09.2020 11:00 | 1 : 3 |
26.09
09:30
Kolubara
DIF
3
3
|
26.09.2020 09:30 | 3 : 3 |
|
||||||
26.09
10:15
OLE
RadniÄki (NB)
0
2
|
26.09.2020 10:15 | 0 : 2 |
|
||||||
26.09
16:00
011
Voždovac
1
2
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
|
26.09
12:00
Index
OFK VrŔac
2
0
|
26.09.2020 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
26.09
12:00
Vojvodina
Proleter 2006
4
0
|
26.09.2020 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
26.09
12:00
InÄija
Omladinac
5
2
|
26.09.2020 12:00 | 5 : 2 |
|
26.09
12:00
Hajduk 1912
Spartak ŽK
1
4
|
26.09.2020 12:00 | 1 : 4 |
|
||||||
26.09
12:00
RFK Novi Sad 1921
Proleter (NS)
3
1
|
26.09.2020 12:00 | 3 : 1 |
|
26.09
15:30
Apolon 2018
Savacijum
0
1
|
26.09.2020 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Å umadija 1903
OPK Rudar 1933
1
2
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 2 |
26.09
10:00
Trayal
RadniÄki (N)
6
0
|
26.09.2020 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
26.09
12:00
Real
SFS Borac
2
5
|
26.09.2020 12:00 | 2 : 5 |
|
||||||
26.09
10:00
RadniÄki (P)
Timok 1919
3
1
|
26.09.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
26.09
11:00
Bor 1919
Vlasina
1
0
|
26.09.2020 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.09
13:00
OFK RadniÄki
Radnik
11
1
|
26.09.2020 13:00 | 11 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
TimoÄanin
Dinamo
4
1
|
26.09.2020 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
26.09
15:00
Kopernikus ŽeležniÄar
GFK DuboÄica
0
0
|
26.09.2020 15:00 | 0 : 0 |
|
26.09
15:00
Zvezdara
Prva Iskra
1
2
|
26.09.2020 15:00 | 1 : 2 |
|
26.09
10:00
ODR
BeÄej 1918
1
0
|
26.09.2020 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.09
12:00
Jedinstvo
Prof. Bolesnikov
0
2
|
26.09.2020 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
26.09
10:00
Voja GaÄiÄ
RFK Novi Sad 1921
5
3
|
26.09.2020 10:00 | 5 : 3 |
|
26.09
Jedinstvo SteviÄ
Glogonj
5
1
|
26.09.2020 | 5 : 1 |
|
||||||
26.09
Dinamo 1945
Mladost
0
1
|
26.09.2020 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
Spartak 1911
Sloga
2
5
|
26.09.2020 | 2 : 5 |
|
26.09
Banat (D)
Ratar
8
3
|
26.09.2020 | 8 : 3 |
|
||||||
26.09
Sloga
Banat (I)
8
0
|
26.09.2020 | 8 : 0 |
|
||||||
26.09
Crvena zvezda
BuduÄnost
3
1
|
26.09.2020 | 3 : 1 |
|
26.09
Rudar
OPK Rudar 1933
2
1
|
26.09.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
26.09
OFK AranÄelovac 1979
SuŔica
0
6
|
26.09.2020 | 0 : 6 |
|
||||||
26.09
Pomoravlje 1946
RadniÄki 1923
0
12
|
26.09.2020 | 0 : 12 |
|
||||||
26.09
Sloga 33
Borac
5
0
|
26.09.2020 | 5 : 0 |
|
||||||
26.09
ŽelezniÄar
Sloga 1924
3
4
|
26.09.2020 | 3 : 4 |
|
26.09
BuduÄnost
Omladinac
0
4
|
26.09.2020 | 0 : 4 | |||||||
26.09
Partizan
Rojkovac
5
2
|
26.09.2020 | 5 : 2 | |||||||
26.09
11:00
Zvezda
Posavina
3
0
|
26.09.2020 11:00 | 3 : 0 | |||||||
26.09
10:00
Stepojevac Vaga
Borac
1
3
|
26.09.2020 10:00 | 1 : 3 |
26.09
Antimon
RaÄevac
1
4
|
26.09.2020 | 1 : 4 |
|
||||||
26.09
Podrinje
RadniÄki
1
3
|
26.09.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
26.09
Sloga
Drina
2
1
|
26.09.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
26.09
Loznica B
Borac
2
1
|
26.09.2020 | 2 : 1 |
|
26.09
Mladi borac
SASK
4
0
|
26.09.2020 | 4 : 0 |
|
||||||
26.09
Sloga (M)
Sloga (L)
7
1
|
26.09.2020 | 7 : 1 |
|
||||||
26.09
OFK ObiliÄ
Crvena zvezda
1
9
|
26.09.2020 | 1 : 9 |
|
26.09
12:00
Tutin
Mladi radnik 1925
0
3
|
26.09.2020 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
26.09
12:00
Jedinstvo 2017
Sloga
0
4
|
26.09.2020 12:00 | 0 : 4 |
|
||||||
26.09
12:00
JoŔanica
TrepÄa
0
1
|
26.09.2020 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
12:00
Novi Pazar
Kiker
3
0
|
26.09.2020 12:00 | 3 : 0 |
|
26.09
Mladost (BJ)
Jedinstvo (R)
2
2
|
26.09.2020 | 2 : 2 |
|
||||||
26.09
Proleter
Sofeks
1
1
|
26.09.2020 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
Kabel
Borac (NS)
0
3
|
26.09.2020 | 0 : 3 |
|
26.09
10:00
NjegoÅ”
BaÄka
5
0
|
26.09.2020 10:00 | 5 : 0 |
|
26.09
16:00
Hajduk Stanko
RadniÄki
1
5
|
26.09.2020 16:00 | 1 : 5 |
|
26.09
14:00
GSP Polet
BuduÄnost
1
4
|
26.09.2020 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
26.09
18:30
OFK Beograd
KovaÄevac 1956
4
1
|
26.09.2020 18:30 | 4 : 1 |
|
26.09
11:00
Sloga
OFK Senjak
5
3
|
26.09.2020 11:00 | 5 : 3 |
|
26.09
09:00
BSK BorÄa
ÄukariÄki
0
4
|
26.09.2020 09:00 | 0 : 4 |
|
||||||
26.09
20:00
ADA
Partizan
0
4
|
26.09.2020 20:00 | 0 : 4 |
|
||||||
26.09
10:00
Lokomotiva
SinÄeliÄ
4
1
|
26.09.2020 10:00 | 4 : 1 |
|
26.09
15:30
Sloga 33
RSK
5
3
|
26.09.2020 15:30 | 5 : 3 |
|
||||||
26.09
15:30
Soko 2015
Smederevo 1924
1
1
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
OPK Rudar 1933
Äerdap
3
1
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
VGSK
AF Duljaj
1
3
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
26.09
15:30
Mladi radnik 1926
SFU Gornjak
3
0
|
26.09.2020 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
15:30
Plana
PetliÄ SD 2006
7
1
|
26.09.2020 15:30 | 7 : 1 |
|
||||||
26.09
15:30
Cepelin 026
ŽelezniÄar (P)
1
0
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 0 |
|
26.09
16:00
AF AS Novi Pazar
Kosmet
2
0
|
26.09.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
26.09
11:00
Å umadija 1903
Sloga (K)
0
1
|
26.09.2020 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
11:00
Apolon 4
Kiker
3
0
|
26.09.2020 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
11:00
Jedinstvo 2017
RadniÄki 1923
1
7
|
26.09.2020 11:00 | 1 : 7 |
|
||||||
26.09
11:00
Apolon
Bubamara
8
0
|
26.09.2020 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
26.09
10:00
Novi Pazar
Rudar
6
2
|
26.09.2020 10:00 | 6 : 2 |
26.09
10:00
Krila Krajine
BeÄej 1918
4
2
|
26.09.2020 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
26.09
10:00
ŽAK Sombor
RadniÄki 1912
1
4
|
26.09.2020 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
26.09
11:00
Spartak ŽK
OFK BaÄka
4
0
|
26.09.2020 11:00 | 4 : 0 |
|
26.09
10:00
BeÄkerek 023
Sporto 023
0
1
|
26.09.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
10:00
RadniÄki (K)
Dinamo 1945
4
0
|
26.09.2020 10:00 | 4 : 0 |
|
26.09
10:00
RadniÄki (NP)
InÄija
0
2
|
26.09.2020 10:00 | 0 : 2 | |||||||
26.09
14:00
Vojvodina
RadniÄki (Å )
11
0
|
26.09.2020 14:00 | 11 : 0 |
|
||||||
26.09
10:00
Petar PuaÄa
GFK Sloven
0
1
|
26.09.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
15:00
RFK Novi Sad 1921
RadniÄki (SM)
0
2
|
26.09.2020 15:00 | 0 : 2 |
26.09
Osipaonica
Mladi radnik 1940
8
1
|
26.09.2020 | 8 : 1 |
|
||||||
26.09
10:00
BaÄinac
Cerovac 2013
0
17
|
26.09.2020 10:00 | 0 : 17 |
|
||||||
26.09
10:00
Jasenica 2017
ŽelezniÄar Kusadak
3
2
|
26.09.2020 10:00 | 3 : 2 | |||||||
26.09
10:00
Podunavac
Proleter Mihajlovac
3
7
|
26.09.2020 10:00 | 3 : 7 |
|
||||||
26.09
AF DjokiÄ
Mladost 1948
17
0
|
26.09.2020 | 17 : 0 |
|
||||||
26.09
10:00
Bresje Superior
Udarnik
3
3
|
26.09.2020 10:00 | 3 : 3 |
26.09
Pobeda
Unirea
1
5
|
26.09.2020 | 1 : 5 |
|
||||||
26.09
16:30
Slavia
Tempo
0
4
|
26.09.2020 16:30 | 0 : 4 | |||||||
26.09
Borac
Dolina
1
3
|
26.09.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
26.09
RadniÄki
Omladinac 1927
0
2
|
26.09.2020 | 0 : 2 |
|
26.09
OFK PlandiŔte
HajduÄica
6
1
|
26.09.2020 | 6 : 1 |
|
||||||
26.09
BAK
BuduÄnost
3
0
|
26.09.2020 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
Partizan
Potporanj
6
1
|
26.09.2020 | 6 : 1 |
|
26.09
10:00
Omladinac 2014
Zadrugar
8
0
|
26.09.2020 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
26.09
10:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
Sunrise Å abac
4
2
|
26.09.2020 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
26.09
11:00
Mladost
Savacium
2
2
|
26.09.2020 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
26.09
10:00
RadniÄki
Fenix
1
1
|
26.09.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
10:00
Senjak
Drina
8
0
|
26.09.2020 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
26.09
10:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
6
5
|
26.09.2020 10:00 | 6 : 5 |
|
||||||
26.09
10:00
RaÄevac
Loznica
0
1
|
26.09.2020 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
10:00
MaÄva
MaÄva 1929
13
0
|
26.09.2020 10:00 | 13 : 0 |
|
26.09
Stari TamiÅ”
Jedinstvo SteviÄ
3
4
|
26.09.2020 | 3 : 4 |
|
||||||
26.09
Mundial
BSK
1
4
|
26.09.2020 | 1 : 4 |
|
26.09
ŽelezniÄar
Mladost
6
0
|
26.09.2020 | 6 : 0 |
|
||||||
26.09
OFK VrŔac
Voja GaÄiÄ
10
1
|
26.09.2020 | 10 : 1 |
|
26.09
10:00
Borac
RadniÄki
3
0
|
26.09.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
11:00
OFK Borac
OFK BuduÄnost
0
12
|
26.09.2020 11:00 | 0 : 12 |
|
26.09
10:00
Arena Su
CFK
6
2
|
26.09.2020 10:00 | 6 : 2 |
|
26.09
09:00
Morava (VP)
Vodojaža
1
2
|
26.09.2020 09:00 | 1 : 2 | |||||||
26.09
11:00
Apolon I
AranÄelovac
|
26.09.2020 11:00 |
|
|||||||
26.09
10:30
Apolon II
RadniÄki 1923
1
1
|
26.09.2020 10:30 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
10:30
SuŔica
Arsenal
0
5
|
26.09.2020 10:30 | 0 : 5 |
|
||||||
26.09
10:00
Gruža
Karadjordje (T)
2
11
|
26.09.2020 10:00 | 2 : 11 |
|
26.09
10:00
Duboko
Rvati
7
1
|
26.09.2020 10:00 | 7 : 1 | |||||||
26.09
10:00
Omladinac
Posavina
7
0
|
26.09.2020 10:00 | 7 : 0 |
26.09
11:00
GrafiÄar
Ada
5
0
|
26.09.2020 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
26.09
16:00
Brodarac
Teleoptik
0
1
|
26.09.2020 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
00:00
RadniÄki (NB)
Voždovac
3
8
|
26.09.2020 00:00 | 3 : 8 | |||||||
26.09
13:00
Crvena zvezda
Rad
2
1
|
26.09.2020 13:00 | 2 : 1 |
|
26.09
11:00
BSK
IMT
1
1
|
26.09.2020 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
12:00
Kolubara
Jedinstvo
3
2
|
26.09.2020 12:00 | 3 : 2 |
|
26.09
11:30
Sremcica
BuduÄnost
3
0
|
26.09.2020 11:30 | 3 : 0 |
|
26.09
10:00
Dunavac
Hajduk
3
2
|
26.09.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
26.09
12:30
Zvezdara
Balkan
0
6
|
26.09.2020 12:30 | 0 : 6 |
|
||||||
26.09
16:30
Kosmaj
Mladenovac
3
2
|
26.09.2020 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
26.09
17:00
BoleÄ
PoŔtar 1930
1
2
|
26.09.2020 17:00 | 1 : 2 |
|
26.09
10:00
NjegoÅ”
Napredak
3
2
|
26.09.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
26.09
10:00
EÄÅ”eg
Mladost (T)
4
2
|
26.09.2020 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
26.09
10:00
Sutjeska
BuduÄnost
5
2
|
26.09.2020 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
26.09
10:00
Jadran
BaÄka
3
1
|
26.09.2020 10:00 | 3 : 1 |
|
26.09
09:30
POFK Äivija
POFK Savacium
1
0
|
26.09.2020 09:30 | 1 : 0 |
|
26.09
Napredak
GFK Jagodina
2
0
|
26.09.2020 | 2 : 0 |
|
||||||
26.09
Lider MGM
RadniÄki (N)
0
1
|
26.09.2020 | 0 : 1 |
|
||||||
26.09
Duel Juniors
Radnik
5
1
|
26.09.2020 | 5 : 1 |
|
||||||
26.09
GFK DuboÄica
Kopernikus ŽelezniÄar
2
5
|
26.09.2020 | 2 : 5 |
|
||||||
26.09
Real
Car Konstantin
2
1
|
26.09.2020 | 2 : 1 |
|
||||||
26.09
TimoÄanin
RadniÄki (S)
3
2
|
26.09.2020 | 3 : 2 |
|
||||||
26.09
Å ampion 2014
Timok 1919
2
3
|
26.09.2020 | 2 : 3 |
|
||||||
26.09
RadniÄki (P)
SFS Borac
1
3
|
26.09.2020 | 1 : 3 |
|
||||||
26.09
OFK RadniÄki
Trayal Knez Lazar
1
3
|
26.09.2020 | 1 : 3 |
|
26.09
08:30
RFK GrafiÄar
OFK Beograd
3
0
|
26.09.2020 08:30 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
18:30
Brodarac
Olimpik
1
3
|
26.09.2020 18:30 | 1 : 3 |
|
26.09
15:30
KaraÄorÄe
Kraljica Marija
1
2
|
26.09.2020 15:30 | 1 : 2 |
|
26.09
12:00
TSC
Banat
8
0
|
26.09.2020 12:00 | 8 : 0 |
|
||||||
26.09
11:00
StajiÄevo 2017
BaÄka
6
0
|
26.09.2020 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
26.09
15:00
Moskva
Spartak d.o.o.
0
11
|
26.09.2020 15:00 | 0 : 11 |
|
26.09
15:00
Rad
Sloga
3
0
|
26.09.2020 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
14:00
Kolubara
Crvena zvezda
2
1
|
26.09.2020 14:00 | 2 : 1 |
|
26.09
Duel Juniors 2
GFK Jagodina
1
4
|
26.09.2020 | 1 : 4 |
|
||||||
26.09
Lider MGM
RadniÄki (N)
1
5
|
26.09.2020 | 1 : 5 |
|
||||||
26.09
Duel Juniors
Radnik
14
1
|
26.09.2020 | 14 : 1 |
|
||||||
26.09
GFK DuboÄica
Kopernikus ŽelezniÄar
1
5
|
26.09.2020 | 1 : 5 |
|
||||||
26.09
Real NiÅ”
RadniÄki NiÅ” 2
12
0
|
26.09.2020 | 12 : 0 |
|
||||||
26.09
Knjaževac
RadniÄki (S)
4
1
|
26.09.2020 | 4 : 1 |
|
||||||
26.09
OFK Å ampion
Timok 1919
1
5
|
26.09.2020 | 1 : 5 |
|
||||||
26.09
RadniÄki (P)
OFK ParaÄin
6
0
|
26.09.2020 | 6 : 0 |
|
||||||
26.09
OFK RadniÄki
Trayal Knez Lazar
|
26.09.2020 | : |
26.09
09:00
ÄukariÄki B
BuduÄnost
4
0
|
26.09.2020 09:00 | 4 : 0 |
|
||||||
26.09
14:00
IMT
Bežanija
4
4
|
26.09.2020 14:00 | 4 : 4 |
|
||||||
26.09
10:00
SinÄeliÄ
GSP Polet
0
4
|
26.09.2020 10:00 | 0 : 4 |
|
26.09
12:00
Borac
Zadrugar
1
0
|
26.09.2020 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
26.09
12:00
Mladost (B)
Kolubara 1
1
8
|
26.09.2020 12:00 | 1 : 8 |
|
||||||
26.09
10:00
RadniÄki
Mladost (C)
3
2
|
26.09.2020 10:00 | 3 : 2 |
|
26.09
09:30
Subotica
Spartak ŽK '09
0
5
|
26.09.2020 09:30 | 0 : 5 |
|
||||||
26.09
09:00
Spartak ŽK '08
Vinogradar
15
0
|
26.09.2020 09:00 | 15 : 0 |
|
26.09
Zabrežje
Obrenovac 1905
0
5
|
26.09.2020 | 0 : 5 | |||||||
26.09
10:00
Deluks
Jedinstvo
0
3
|
26.09.2020 10:00 | 0 : 3 | |||||||
26.09
13:00
Rvati
Omladinac
0
3
|
26.09.2020 13:00 | 0 : 3 | |||||||
26.09
10:00
Posavina
Zvezda
1
3
|
26.09.2020 10:00 | 1 : 3 |
26.09
10:00
Bane 1931
OFK Ras
6
0
|
26.09.2020 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
26.09
10:00
JoŔanica
OFK National
1
3
|
26.09.2020 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
26.09
10:30
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Bane 1931 - 2
5
0
|
26.09.2020 10:30 | 5 : 0 | |||||||
26.09
10:00
AF AS Novi Pazar
AF PopoviÄ
3
0
|
26.09.2020 10:00 | 3 : 0 | |||||||
26.09
10:00
Sport Club 99
Pazar Juniors B
15
1
|
26.09.2020 10:00 | 15 : 1 | |||||||
26.09
10:00
Pazar Juniors '01
Jedinstvo 2017
7
1
|
26.09.2020 10:00 | 7 : 1 |
|
||||||
26.09
10:00
Kosmet
Tutin
2
1
|
26.09.2020 10:00 | 2 : 1 |
|
26.09
MaÄva 1
Mladost
8
0
|
26.09.2020 | 8 : 0 |
|
||||||
26.09
10:00
Å abac Sunrise 1
Fenix 1
1
1
|
26.09.2020 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
26.09
13:30
OFK Atletiko
OFK Majur
5
2
|
26.09.2020 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
26.09
09:30
POFK Savacium
MaÄva 1929
6
1
|
26.09.2020 09:30 | 6 : 1 |
|
26.09
19:30
Metalac
Dynamic
82
72
|
26.09.2020 19:30 | 82 : 72 | |||||||
26.09
19:30
Pirot
OKK Beograd
83
74
|
26.09.2020 19:30 | 83 : 74 | |||||||
26.09
20:00
Vojvodina
Sloboda
99
85
|
26.09.2020 20:00 | 99 : 85 | |||||||
26.09
19:30
Kolubara LA 2003
Napredak
70
84
|
26.09.2020 19:30 | 70 : 84 | |||||||
26.09
18:00
Zlatibor
OKK Novi Pazar
77
70
|
26.09.2020 18:00 | 77 : 70 | |||||||
26.09
18:30
RadniÄki SPD
VrŔac
105
85
|
26.09.2020 18:30 | 105 : 85 | |||||||
26.09
19:00
TamiÅ”
Sloga
80
72
|
26.09.2020 19:00 | 80 : 72 |
26.09
20:45
Duga
Kraljevo
78
71
|
26.09.2020 20:45 | 78 : 71 | |||||||
26.09
18:30
Crvena zvezda Kombank
SPD RadniÄki
96
70
|
26.09.2020 18:30 | 96 : 70 | |||||||
26.09
20:00
Partizan 1953
Novosadska ŽKA
68
58
|
26.09.2020 20:00 | 68 : 58 | |||||||
26.09
18:30
Student
Vrbas Medela
64
47
|
26.09.2020 18:30 | 64 : 47 |
26.09
17:00
NiÅ”
Borac (S)
3
0
|
26.09.2020 17:00 | 3 : 0 | |||||||
26.09
17:00
Partizan Soccer
Mladi radnik
1
3
|
26.09.2020 17:00 | 1 : 3 |
26.09
15:00
Banjica
Novi Beograd 11. april
2
19
|
26.09.2020 15:00 | 2 : 19 | |||||||
26.09
20:00
BVK Crvena zvezda
Partizan
12
9
|
26.09.2020 20:00 | 12 : 9 | |||||||
26.09
20:00
Nais
Stari Grad
9
5
|
26.09.2020 20:00 | 9 : 5 | |||||||
26.09
17:45
Zemun
Vojvodina
8
13
|
26.09.2020 17:45 | 8 : 13 | |||||||
26.09
19:00
Å abac
KVK RadniÄki
13
14
|
26.09.2020 19:00 | 13 : 14 |
26.09
18:00
LeteÄi Holandjanin
LeteÄi BajmoÄani
7
4
|
26.09.2020 18:00 | 7 : 4 |
26.09
19:00
Novi Pazar
Vranje
4
1
|
26.09.2020 19:00 | 4 : 1 | |||||||
26.09
KalÄa
Ekonomac
5
4
|
26.09.2020 | 5 : 4 |
26.09
19:00
Jastrebac
Forum
3
0
|
26.09.2020 19:00 | 3 : 0 |
|
||||||
26.09
19:30
Loznica Grad 2018
Metalac Kolorado
7
0
|
26.09.2020 19:30 | 7 : 0 |
26.09
13:00
DorÄol
Morava
76
10
|
26.09.2020 13:00 | 76 : 10 |
|